Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merkaba

sejmowa miłosc czyli zdrada małzenska

Polecane posty

Nocna zmiana - wymiana małżonków na nowszy modelCo za genderowa zgnilizna ! Co za kompromitacja ! Tajne kacapsko-szwabskie dupcenio-wczasy na oczach całej Polski dwojga ruskich szpiegów ! i to za pieniądze Polskiego Podatnika to sie dopiero nazywa "Dobra Zmiana"Każdemu posłowi N. po 2 dniach siedzenia w ciemnościach i zimnie przysługuje 10 dni odpoczynku w cieple kolan koleżanek. Żony niech czekają na swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w imieniu chyba wielu empatyków w kraju i na obczyźnie- Szczęśliwego Nowego Roku dla porzuconej Pani Petrowej. Niewinne pytanie: czy żyje? :)))myszka agresorka jest załamana, tak się starała a Rysiu tego nie docenił. Również przykro jest Wielgusowej i Lubnauerowej. Czy Rysiu da radę obsłużyć wszystkie swe idolki. Może poprosi na pomoc Kijowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka Schmidt wybrała SAMCA ALFA! zona petru także piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tygodnie przed złożeniem oświadczenia majątkowego Ryszard Petru dokonał rozdzielności majątkowej ze swoją żoną no to teraz ma problem stał sie posmiewiskiem Żona do Petru po powrocie do domu -Gdzie byłeś? -W Sejmie z Lubnauer Dzwoni do Lubnauer -Był z Tobą mój mąż? -Jak to był?Ciągle jeszcze jest Petru dzwoni do męża Joanny: - Dzień dobry, czy mogę z Joanną? - Niestety małżonki nie ma w domu - To wiem, pytam czy mogę Sąsiad do męża Joanny: -Ale poszaleliście z żoną.Mało mi żyrandol nie zleciał -Tak się rodzą plotki, nawet mnie w domu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry @FaktyTVN @FaktyTVN mam takie info że protest na kilka dni przenosi się do Portugalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, wrzucać po dyszku to dla innych starczy :) Piechowicz pluje se w brode, tak leciałby z okularem na Bahamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znosiłem disco polo, do dzisiaj. Teraz na okragło słucham: tego https://www.youtube.com/watch?v=JLkdo7VTiAQ ale tekst to takze wala Petru to geniusz! Przepisał majątek na żonę i zaczął ją zdradzać:) Założę się, że skusił ją "intelektem" i "wiedzą" :) Rysiu ja Cie nie podejrzewałam o takie rzeczy...a co na to zona? żona będzie się puczyć koncze bo mnie brzuch mnie zacznie mnie bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie na tym wyszedł Zenon Martyniuk i jego piosenka przez Twe oczy zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahaha Rysiu został okrzykniety 6 królem: Petr***ajem :D Petr***aj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie że ją posunął? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz, ze babki z piasku pojechali robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pet/r\u/chaj x mysle ze zagrał koniem ==> Mat w 3 posunięciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00: 46 ale przecież gdyby tak było to ona okazała by się zwykłą dzifką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, ile ta kafeteria jest w stanie pomieścić kretynów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziennikarze dawno wiedzieli o romansie tylko nic nie pisali Mąż pyta się Joanny: - Kochanie! Czemu mi nigdy nie mówisz, kiedy przeżywasz orgazm? - Bo Cię wtedy nigdy nie ma! Pismo ogłosiło konkurs na najlepszy opis poranka I miejsce zajął Petru "Wstaję rano,jem śniadanie,biorę prysznic,ubieram się i jadę do domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcą obalić rząd i PAD Wyrzucać przez okna Bić deskami Wyprowadzić ludzi na ulicę A ciągle od nich słyszę, że to PiS jest pełen nienawiści. 9 odpowiedzi 118 podanych dalej 231 polubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka Pawłowicz- skandal Źle zaparkowany samochód- skandal Poseł PiS zasnął w Sejmie- skandal Przeszukiwanie rzeczy posłów PiS- dęty temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś z PISu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba od niedawna jesteś na forum bo wszyscy wiedza ze jestem chłopem i nawet gdy nie jestem zalogowany to wiedza ze to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze jest klamca zdradzajacym zone to jego prywatna sprawa, nie kojarzy zadnych swiat obchodzonych w tym kraju czyli nie zna jego kultury to tez jego prywatna sprawa, to ze nowoczesna jako jedyna partia nie potrafila zalatwic sama sobie dotacji bo slabo znala przepisy to tez ich prywatna sprawa, ale jak taka partia oszustow i nieudacznikow chce rzadzic krajem w dodatku udajaca ze wszystko wiedza lepiej nie jest juz ich prywatna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×