Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks a okres

Polecane posty

Gość gość

Czy to normalne że moja Kobieta ma większą ochotę na seks przed okresem i jego trakcie niż w dni płodne? Dużo łatwiej doprowadzam ją do orgazmu i dużo bardziej się podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to częsta patologia hormonalna a poza tym okres gwarantuje luz psychiczny przed niechcianą ciążą i daje poślizg. z fizycznego punktu widzenia nie polecam. krew która wypływa zawiera różne nieczystości gdy w trakcie penetracji dochodzi do mikro urazów może dojść do zakażeń. poza tym jest ryzyko endometrium gdy macica zamiast wyrzucić z siebie szczątki wyściółki będzie ją miała nawpychaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkk
sex na Indiana?!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex w czasie okresu jest nie dopuszczalny wedlug Biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To cos poważnego powinienem ja na mowic na wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie to jest w Biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Kleryczek
Zobacz w spisie treści. Rd 21.32... I wszedł Abraham do namioty Sary, a ona była nieczysta i rzekł: Moje ciało domaga się rozkoszy, a Ty mnie odtrącasz? Sara odrzekła; Pan mój zplugawił moje łono, abyś miał zakosztować owocu Onana. To rzekłszy zdjęła szatę i ujęła go w dłonie, a usta jej oplotły jego owoc i tak pozostały do czasu, aż nastąło spełnienie. Przełknąłszy słodysz dostrzegła kroplę na piersi , którą strąciła w piach pustyni, a Pan widząc, że zgrzeszyła zesłał plagę. Oto słowo pańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można myśleć, że penisem mozna czegokolwiek nawpychac do macicy.. Wzrost libido przed okresem jest jak najbardziej normalny i dość typowy. Jeżeli chodzi o sam okres, to też nic dziwnego, nie każda ma skurcze, że się mało nie sfajda i inne atrakcje, wtedy chęć na seks nie spada. Plus ochota na seks, to nie tylko hormony, liczą się też emocje. Może ona się czuje akurat bardziej wyluzowana, mniej obawia się ciąży. Ludzie są różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ma tak ze nigdy nie zmienia sie w domona zła wte trudne dni a wrecz klei sie do mnie i jest milsza bardziej.Twierdzi że przechodzi niemal bezbolesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mi sie bardziej chce w okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkk
a mi sie zawsze bardziej chce...a okresu nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×