Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklanka soku pomaranczowego

seks analny-wasze opinie na ten temat

Polecane posty

Gość szklanka soku pomaranczowego

czy lubicie? czy chcielibyscie sprobowac? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia pisz pod swoim nikiem
nie wstydz sie zadawac pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka soku pomaranczowego
poprosze o wasz wiek, plec i opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra273
ostatnio podczas stosunku tzw. od tylu przez przypadek jego penis wyslizgnal sie i wiadomo gdzie powedrowal.... to bylo okropne! straszny bol!!!! lzy mi same lecialy!! jego tez bolalo.. jestem na nie dla seksu analnego! to dla pedalow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka soku pomaranczowego
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BHVJSNDKM B,
sandra273---------> ta niechcaco sie wyslizgnal ,niechcaco tam wlazl i niechcaco cie wyruchal w tylek :D :D:D a ty autorko/autorze lepiej idz z tym tematem na erotyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1,2,3 na erotyczny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra273
nie wszedl do konca, od razu sie wycofal i ja ucieklam. ale bol i tak byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka soku pomaranczowego
na erotycznym sa sami niewyrzyci gowniarze... pytam normalnych ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radogol
Ja jestem przeciwny, mimo, że pewnie sprawiłoby mi to dużą przyjemność posiąść kobiecy kuperek. Odwołuję się do nauki kościoła w tej sferze oraz do zdrowego rozsądku. Niech gejcie sobie robią dziurę w dziurze, a nie normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja ty to ty
zniecheca mnie tylko przygotowanie :O sam seks jest fajny ale przez to, ze trzeba sie przygotowac tyle (lewatywa, bo bez tego nawet sobie nie wyobrazam) nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek.pankiewicz.rudawka
Który z Was nie myśli o tym żeby dojść do orgazmu i zostać w partnerce bez obaw o ciąże itp bez użycia prezerwatywy? Ciepło które wypełnia ją od środka jest dla niej przyjemne, ale w prezerwatywie nie poczuje tego a przy stosunku pochwowym jest ryzyko że partnerka zajdzie w ciąże. Plusów jest więcej niż minusów także warto przynajmniej spróbować, komu się nie spodoba to nie musi tego robić dalej. Ja jestem bardzo zadowolony ze stosunku analnego i moja partnerka tak samo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala sprobowac a do
tych wyzej: 1) jelsi facet wbij sie w tylek bez ostrzezenia, bez rozluznienia wczesnejszego miesni, to co Ty myslisz? do tego trzeba sie przygotowac i tyle i nie z impetem, tylko cm sie wbijac, przyzwyczaic miesnie zwieracza:O 2)lewatywa nie jest konieczna, chyba, ze dawno Cie nie bylo w kiblu, ale generalnie kupy nie ma w obycie caly czas. laduje tam tylko podczas wyproznienia,a tak to jest czysty, wiec jelsi myslisz,z efacet wklada penisa i babrze sie tam w gownie, to sie mylisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochałam sie analnie i to nie raz ze swoim facetem. Nie jest to zadna przyjemnośc dla kobiety, ale po prostu chcieliśmy spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolalina-> niech każdy sam decyduje o swojej dupie. Ty nie masz nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam i nie polecam
wyladowalam z tego powodu w szpitalu :O a z tamtym facetem juz nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam i nie polecam
rozerwało mi dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam i nie polecam
spadaj podszywie 🖐️ uszkodził mi jelito i musialam przechodzic skomplikowaną operację, nic przyjemnego nigdy więcej analu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak mogą się skończyć takie zabawy?? przerażające i wstyd na oddziale do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku siku
tez probowalam i bylo do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem się teraz ja....
Ja kieydyś byłam przeciwna ale z czasem jakoś tak wyszło iz spróbowałam tego i nie żałuję, wręcz przeciwnie, wielka przyjemność, bardzo podnieca. Lubię się anonizować wkładając dwa paluszki do pupy i drugą ręką pocierać mocno łechtaczkę, poleca :) Ludzie ogarnijcie się... Same tu jakieś cnoty niewydymki, bez urazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnWawaaaa
Wczoraj przeżyłem najgorszy dzień mojego życia przyłapałem moją żonkę na pieprzeniu się z naszym sąsiadem.O dziwne jest to ,że mnie to bardzo podnieciło i nagrałem ich całą zabawę. Walę sobie teraz i oglądam jak on ją pieprzy. Macie i powiedzcie czy chcielibyście ją zerznąć. Odpisujcie tutaj w temacie. Czy to normalne ,że mnie to podnieca? !! http://tnij.com/sasiad988 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddcdfdf
hahahihhiiheheh polowa z was to nawet fiuta na oczy nie widzal wypad na erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich internautów. Szanowni pisarze, piszecie o czymś o czym tylko słyszeliście bądź widzieliście na filmach erotycznych. Jesteśmy z moją partnerką po trzydziestce i mamy pewne doświadczenie w poruszanych sprawach a mianowicie: jeśli ktoś chce spróbować seksu analnego to powinien się za to dobrze zabrać tj odpowiednie nastawienie obojga, dobry lubrykant, atmosfera-nic na siłę , odpowiednie pieszczoty itd. Odkąd z moją partnerką spróbowaliśmy seksu analnego oboje przeżywamy "mega" silne orgazmy jest to nasz sposób na urozmaicenie łóżkowych przyjemności. Bardzo polecam dla odważnych i odpowiedzialnych ludzi. Była poruszona sprawa uszkodzenia o***tu, jest w tym nieco racji ale przy niewłaściwym zabraniu się do tego. Ludzie trzeba myśleć a nie pchać się na chama bez poślizgu w tym miejscu bo zaboli. Polecam również jeśli kto lubi "zabawki w łóżku" wibrator w cipcię a członek w pupę - kobieta jest rozpalona na maksa. Pozdrawiam internautów i czekam na opinie. Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofana
Witam! Zgadzam się z opinią Eryka :) Ja uważam, że żeby cokolwiek mówić na ten temat trzeba przede wszystkim tego spróbować. Większość kobiet, które wypowiadały się negatywnie na temat seksu analnego prawdopodobnie nie zostały przygotowane do tego w odpowiedni sposób. Przede wszystkim muszą wiedzieć czy tego chcą spróbować czy robią to dlatego, że ich facet tego chce. Jestem kobietą i uważam, że można czerpać z tego przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestroga dla raptusów
Jako gra wstępna anal się nie sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahhh Bawię się tak z moją suczką od 10 lat usmiech.gif Nie ma nic lepszego niz wylizac, rozszerzać zabawkami, a potem porządnie zerżnąć dupkę swojej kobiecie... na koniec znów rozszerzyć jej dupkę tak, aby prawie bez dotykania ścianek mieścił się w niej penis (po solidnym rżnięciu jej dupka jest już rozluźniona i się nie zamyka, co bardzo mnie podnieca i pozwala swobodnie oglądać jej różowe wnętrze), następnie tryskam do takiej szeroko otwartej dupki obserwując, jak moja smietanka spływa do środka... Potem dla pewności, że nie uroniła żadnej kropelki, wciskam fiuta jeszcze kilka razy, głęboko jak tylko się da... ...a wszysko to, za każdym razem zaczyna się od baaardzo namiętnego całowania się z jej dupką, a potem jej wylizywania - namiętnego i świadomego przeżywania tego zboczonego seksuusmiech.gif Najlepsze w tym jest to, że strasznie nas to jara, obojga, a ona sama każe mi ją rozszerzać i podnieca ją, jak do niej zaglądam i badam jej dupkę... Dla mnie to coś paraliżująco podniecającego. Nawet teraz, gdy to piszę - moja pyta znów robi się twarda jak skała, choć przed godziną się z nią bzykałem... usmiech.gif PS: ja nie daje się lizać - mam blokadę i w ogóle mnie to nie interesuje - zabawa dupką mojej laski to wszystko czego nam trzeba. Zaczęło się od dnia, gdy pokazałem jej moje ulubione porsnosy... Byłem w szoku, gdy okazało się, że ją to podnieca! Tego samego dnia już sam oglądałem JEJ rozszerzoną dupkę (a nie tylko na filmie) no i potem poszło lawinowosmiech.gif Latami ją już tak rżnę, a Ona ma teraz problem, by mieć orgazm bez pieszczot dupki. Uwielbia też, gdy zajmuje się od początku do końca tylko jej dupką - ona zajmuje się c*pką. Ot taki podział odowiązków w łóżku. Jak ja ten podział kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pofantazjował już kretyn? to spać onanisto. najśmieszniejsze że nigdy tego nie zasmakujesz masturbancie a fantazje po kolejnej solidnej dawce XXX nie ma nic gorszego niż taki rozszerzony otwór czy to tyłu męskiego/żeńskiego czy to waginy . jescze zamknięte lub uchylone ok ale to co piszesz to już pod leczenie. kolejny etap to wkładanie łopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×