Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks bez zobowiązań z byłym

Polecane posty

Gość gość

Ja zerwałam,bo mnie olewał.nie chciał wrócić ale zaproponował seks układ.Raz w tygodnix ja nocuje u niego,rozmawiamy,ogladamy filmy.On dzwoni co dziennie pogadac,albo odzywa sie na faceboku,nie ma dnia zeby sie nie odezwał.Jednak podkresla ze dobrze mu tak jak jest i nie chce związku.zerwac ten układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ci tak dobrze i ci to odpowiada, to nie zrywaj. jeśli nie jest ci dobrze, to zrywaj. proste. jezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny układ nigdy bym się na coś takiego nie zgodziła jeszcze z byłym to już w ogóle poniżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poniżające wg was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktykowalam to z moim ex. Gdzies w tle była nadzieja na powrót. Nie licz na to. Na szczescie juz dojrzalam i faktycznie jest to poniżenie. Zaluje. Tak wiec uciekaj póki mozesz i sobie nie wmawiaj, ze to tylko sex układ. Poniżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam również układ,nie mam pracy i dopóki nie znajdę czegoś mój były pomaga mi finansowo w zamian za sex spotkania...co o tym myślicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później oczekujecie, że wartościowy mężczyzna się wami zainteresuje :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej spróbować i żałować , niż żałować że się nie spróbowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ten wartościowy mężczyzna nie musi znać mojej przeszłości,zresztą mamy ciężkie czasy i każdy radzi sobie jak może. oboje jesteśmy zaspokojeni a przy okazji mam na podstawowe wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie mógł sobie innej d**y ogarnąć tylko akurat była ? Bez sensu, po co z tą samą jeśli to układ bez przyszłości. Kasa w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie z powodu takich kobiet jak ty Jest coraz mnie wartościowych mężczyzn, którzy chcą się wiązać. Mężczyźni wolą chodzić na d***** bo to mniej frajerskie niż wiązanie się z kobietą mającą taką przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy w życiu nie poszłabym na to, czułabym się jedynie jak worek na spermę, jak d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nikogo jeszcze nie poznał , a ma potrzeby jak każdy . żadna nieznajoma kobieta nie rozłoży tak po prostu nóg. i po co ma płacić w burdelu skoro i tak jestem wolna. tu ma pewność że nie zostanie niczym zarażony itp. ale gdy któreś z nas pozna kogoś-układ ulega samozniszczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ma pewność że nie zostanie niczym zarażony itp. x I tu się mylisz bo takie jak ty najbardziej zarażają te co są w seksu układach mają największe syfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich prawiczków, gejów itd. Wyobraźcie sobie, że w seks układzie OBIE strony mają z tego przyjemność. Albo używając waszej popapranej terminologii OBIE strony się puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci to odpowiada to mozesz sie spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna nieznajoma nie rozłoży od tak nóg haha dobry żart. Co on jakiś pokrzywdzony przez los, że nie potrafi rozpalić innej tylko taką łatwą szmatkę i jeszcze za kasę. Frajer, ale jaki wybór hahaha albo ty, albo burdel, jeden poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
autorko a jak ty się z tym czujesz ? dla mnie to niepojęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy nie uprawiacie seksu bez zobowiazan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadny facet cie nie
zehce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zostanie zarażony gdyż zrobiliśmy razem badania na hiv itp. spotykamy się tylko ze sobą. byłam z nim ponad 5 lat. tak od ręki nie pozna kobiety "do łóżka",na to potrzeba czasu. dopóki kogoś nie poznamy zaspokajamy się.łączy nas tylko seks. dzięki niemu raz na zawsze wybije sobie z głowy miłość i te inne bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jakaś upośledzona umysłowo na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawdę ten układ Ci odpowiada? Przecież on uprawia z Tobą seks, a Ty bierzesz za to pieniądze, więc jak inaczej Cię nazwać jeśli nie panią lekkich obyczajów? Jak ma takie duże potrzeby, to niech szuka sobie nowej dziewczyny, a póki co może zaspokajać się ręką. Ty zresztą też możesz radzić sobie sama. Jasne, że macie oboje z tego korzyści, ale pomyśl też o stratach moralnych, to tym, że stałaś się dla niego po prostu łatwą suczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań bredzić, jesteś jakaś upośledzona :/ skoro ty mu rozkładasz nogi to i inna rozłoży tak szybko jak ty to zrobiłaś, tak więc twoje myślenie, że tylko ty i bez ciebie by sobie nie poradził jest mylne. Co za idiotka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy robi to co dla niego najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×