Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tylko przyjaciel

Seks przyjaciele

Polecane posty

Gość Tylko przyjaciel

Witam, Mam problem z facetem. Znany sie ponad pół roku ale zaczelismy sie spotykac dopiero od jakiś 2 miesiecy. Wszystko jest na prawde dobrze miedzy nami, piszemy ze soba, spotykamy itp. Problem w tym, że miewa momenty w których nagle bez powodu zaczyna mnie zle traktowac I rzuca tekstami 'niczego ci nie obiecywalem, bierzesz rzeczy zq pewnik itp 'czasami rzuca tekstami jakby konczyl nasza znajomosc. Ja czuje sie okropnie, a nastepnego dnia on znowu pisze, chce zebym przyszla I zachowuje sie jakby nic sie nie stalo. Gdy poruszam ten temat on twierdzi, ze taki juz jest. Czesto zmienia mu sie nastruj I zachowuje sie jak inna osoba. I tak jest w kolko. ostatnio powiedział mi, że nie lubi nazywać rzeczy I jezeli zachowujemy sie jak para to on nie widzi potrzebny tego nazywać. Ostatnio znowu mu odwalilo I powiedział mi, że nie powinnam brać go na poważnie I obdarzac uczuciami bo on jest zbyt zapatrzony w siebie, zbyt egoistyczny żeby przejmowac sie tym co czuja inni. Cały czas powtarza mi, że jest szczery ze mna itp ale problem w tym, że "szczery' zaczął być dopiero wtedy gdy dostal to czego chciał. A nas nazywa przyjaciolmi. Na moje pytanie czy uprawia seks ze wszystkim swoimi przyjaciolmi, odpiwiedzial, że nie. Seks to tylko dodatk do naszej przyjaźni. Nie wiem co mam robic. Niby logiczne jest to, ze powinnam dac sobie spokój, ale to okropnie boli bo zdazylam sie zaangazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukać czym predzej normalnego faceta. twojego przyszlego prawowitego małżonka, głowy rodziny i ojca idealnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nigdy nie sypiam z niezakochanymi bo nie jestem takim typem na seks,dopóki nie jest zakochany to nie kręci mnie,mam takie mechanizmy naturalnie wbudowane i podoba mi się to,niezakochany nie ma mocy rozkochać mnie a bez tego nie tknę i wszystko proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To angażuj się dalej w relację z rozchwianym emocjonalnie gościem, wy lubicie takich problematycznych facetów bo z takim jest ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie powinnam brać go na poważnie I obdarzac uczuciami bo on jest zbyt zapatrzony w siebie, zbyt egoistyczny żeby przejmowac sie tym co czuja inni" => uciekaj, zanim zrobicie sobie brzdąca! on po prostu Cię używa, jesteś fajną zabawką i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Serio ??no coś takiego?chyba nie zasługujesz na Niego.:-)skoro wskakujesz mu na siłę do łóżka.:-)Przyjaciołki tak nie postępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refleksyjna doświadczona
szukać czym predzej normalnego faceta. twojego przyszlego prawowitego małżonka, głowy rodziny i ojca idealnego....bardzo mądra wypowiedz,a ten koles to jakiś rozchwiany d**ek i narcyz w dodatku,pasuje mu ze może cię posuwać bez zobowiazań i nazywa to dopełnieniem przyjażni,,cwaniak ,który ulotniłby się jak tylko pojawilby się problem np. w postaci niepożądanej ciązy,,,dajesz mu więc korzysta,szanuj się dziewczyno i omijaj takich szerokim łukiem,męzczyzna powinien być odpowiedzialny,stabilny emocjonalnie i nie powinien być egoistą obojętnie czy to przyjazn czy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzykasz się bez zobowiązań z niedawno poznanym gościem to czego oczekujesz? Jesteś laską do bzykania i tylko do tego się nadajesz. Proszę nie zawracaj gitary żadnemu porządnemu mężczyźnie bo zniszczysz mu życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj każda kobieta to k/u/r/w/a taka jak autorka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta..najlepiej wszystkich wrzucić do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×