Odpowiedz na ten temat

Seks z kolegą - czy warto?

• seksowna koleżanka 2012.11.06 [17:38]
    Hejka, będę wdzięczna jeśli mi doradzicie.
    W zeszłym roku zapisałam się na kurs, gdzie poznałam pewnego mężczyznę. Spodobał mi się od pierwszego wejrzenia, a jak zaczęliśmy ze sobą rozmawiać okazało się, że nadajemy na podobnych falach. Można powiedzieć, że zostaliśmy kolegami, widywaliśmy się głównie na kursie, a tak poza to wymieniliśmy parę maili, smsów i zaliczyliśmy ze 2 wyjścia na kawę. Praktycznie na każdych zajęciach rozmawialiśmy ze sobą, tak po koleżeńsku o wszystkim i o niczym, czasem się sobie zwierzaliśmy, ale nigdy nie było żadnych podtekstów, aluzji czy dwuznacznych gestów i zachowań. Aż do niedawna. Jakiś miesiąc temu złapał mnie za tyłek puszczając mnie w drzwiach, kiedy indziej włożył rękę pod mój sweter dotykając pleców jak jechaliśmy windą z paroma jeszcze osobami, niedawno wyszeptał mi do ucha jak rozmawiałam z koleżanką słowa "jak ty na mnie działasz". Zauważyłam też, że rozmowa przestała się nam kleić, a jego wzrok zaczął mnie peszyć, jakoś dziwnie się zrobiło. Nie ukrywam, że od początku mam na niego chętkę, ale problem jest taki, że będziemy musieli się widywać jeszcze pół roku, bo tyle zostało do końca kursu i jak coś nie wyjdzie to będzie kwas. Poza tym nie chce stracić kolegi, już teraz czuję, że się popsuło między nami i boję się, że po będzie jeszcze gorzej. Co byście zrobili na moim miejscu?
  • cziczi 2012.11.06 [17:40]
    A dlaczego tylko seks?
    Skoro nadajecie na tych samych falach to moze zwiazek? I wtedy seks tez przeciez bedzie. A relacja bedzie pelniejsza.
    "W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna" (W.Allen)
  • seksowna koleżanka 2012.11.06 [17:45]
    Nie da się, on ma żonę.
  • moja droga gwarantuje kwas 2012.11.06 [17:46]
    Skoro on niby jako kolega narusza w tak prostacki sposób twoją osobista strefe to nie jest kolegą..znaczy jest ale ma ochote Cie bzyknąć i raczej oleje, albo Ty sie poczujesz wykorzystana i zobaczysz jaki naprawde jest. Czar prysnie i pół roku meczarni...nie warto. Nie łódź się że on ma jakies uczucia do Ciebie. Może lekko go zbywaj w formie żartów, no chyba ze tego chcesz i liczysz sie z pół rocxznym kwasem smiech.gif . Pamietaj dla facetów sex to tylko zabawa a kobieta zabawką jest dopóki takowy nie pokocha, ale wtedy moja droga zachowuje sie zuuuupełnie inaczejlapka.gif
  • seksowna koleżanka 2012.11.06 [17:56]
    Dzięki. Właśnie tego sie obawiam. Na pewno jedno bzyknięcie nie jest tym, co by mnie zadowoliło, a tym bardziej późniejsze pół roku wstydu.
  • cziczi 2012.11.06 [18:00]
    Chcialabys, zeby rownolegle uprawial seks z Toba i z zona? Tak nisko sie cenisz?
  • seksowna koleżanka 2012.11.06 [18:08]
    Równolegle byłoby ciężkooczko.gif Czy się nisko cenie? Być może. Ale on mi się wyjątkowo podoba zarówno z wyglądu jak i z charakteru i podejrzewam, że gdyby zaczął się do mnie dobierać nie miałabym ochoty go powstrzymywać. Tylko nie chcę potem czuć do siebie niesmaku, a do niego pretensji, bo nie wiem, jak się zachowa po.
  • cziczi 2012.11.06 [18:11]
    To przeciez nie klopot dla faceta uprawiac seks rownolegle.Popoludniu z Toba, z zona wieczorowa/nocna pora.
    Nie sadze, aby on cokolwiek Ci obiecywal, wiec pretensji nie mialabys prawa miec do niego.
  • Krwawa Wilczyca 2012.11.06 [18:17]
    Ale co nasz się pytasz czy uważamy, ze powinnaś chcieć być dupą do seksu na boku? To Twoje życie...
    http://www.andrzejrysuje.pl/wp-content/upload s/2012/04/o-przebaczeniu.jpg http://niemawolnego.wrzuta.pl/film/7Q6XFpvMkf h/adekwatna_reakcja Nie podoba się to nie czytaj.
  • seksowna koleżanka 2012.11.06 [18:22]
    Chce się tylko dowiedzieć, czy przez to, że się prześpimy, nie ucierpi nasza koleżeńska relacja.
    Nic nie obiecywał i żadnych obietnic od niego nie oczekuję, po prostu zalezy mi na nim i nie chcę niczego zepsuć przez własną głupotę. Nie byłam nigdy w takiej sytuacji, więc nie wiem czgeo się spodziewać.
  • argue 2012.11.06 [18:23]
    nie rób tego teraz hormony Ci szaleją i odbiera ci to rozumjezyk.gif ale uwierz mi dla niego to tylko seks a ty sie po tym bedziesz napraawde zle czula
  • cziczi 2012.11.06 [18:24]
    Zdobedziesz te wiedze dopiero po seksie z nim.
  • Krwawa Wilczyca 2012.11.06 [18:27]
    Aha, czyli zakładasz, że jest jeden jedyny schemat i jak znajdzie się osoba która miała kolegę, przespała się z nim i powrócili do normalnego koleżeństwa więc poradzi Ci byś to zrobiła to wleziesz mu do łóżka?smiech.gif
    ­
    Nie dowiesz sie póki nie spróbujesz, ale musisz liczyć się zawsze z konsekwencjamiusmiech.gif Takie jest życie.
    http://www.andrzejrysuje.pl/wp-content/upload s/2012/04/o-przebaczeniu.jpg http://niemawolnego.wrzuta.pl/film/7Q6XFpvMkf h/adekwatna_reakcja Nie podoba się to nie czytaj.
  • seksowna koleżanka 2012.11.06 [18:29]
    Dzięki argue. Będę musiała się z tego wywinąć, bo do tej pory nie protestowałamjezyk.gif A przy okazji okaże się pewnie szybko, czy i na koleżeństwo nie minie mu ochota...
  • seksowna koleżanka 2012.11.06 [18:42]
    Właśnie chodzi o to, że nie wiem, jakie mogą być konsekwencje. Nie spałam z żadnym z moich kolegów i nie wiem, jak to może wpłynąć na relację. Potrafię sobie tylko wyobrazić, jak będzie u mnie - łóżko niczego nie popsuje. Ale dziewczyny odradzają to im wierzę.
  • seksowna kolezanka 2012.11.06 [19:28]
    Wlasnie napisal mi, ze przeze mnie nie moze sie skupic na pracy i juz nie moze doczekac sie jutra, bo ma zamiar sprawdzic, czy znowu bede miala na sobie ta sama seksowna bielizne co ostatnio (pytal o kolor to mu pokazalam kawalekjezyk.gif ). Mnie sie tez ciezko skupic przez niego, szczegolnie na zajeciachsmiech.gif
  • hondyPaulina 2012.11.06 [19:39]
    dopiero go jutro nakręcisz jak mu pokażesz, że nie masz na sobie ŻADNEJ bielizny usmiech.gifcool.gif
  • seksowna kolezanka 2012.11.06 [19:46]
    Hehe tez o tym pomyslalamjezyk.gif
  • gość 2017.05.14 [21:01]
    Może troche offtop ale jak nudzi się Wam seks z partnerką to warto spróbowac czegos innego. Nasz związek uratowały sex telefony. Zacząłem od profesjonalistek z http://boginiesexu.pl/ a one tak mnie wyuczyły, że teraz swoją żonę doprowadzam do orgazmu przez telefon. Mówie Wam fajna odmiana!
  • gość 2017.05.17 [11:48]
    jest grzechem będziesz cierpieć jak sie zakochasz
    a grzech to odanie sie pod panowanie demonów
    i dla tego będzie cierpienie
  • gość 2017.05.17 [17:35]
    Smaku innego pracia w pizy warto poznać.
  • gość 2017.05.17 [18:24]
    nie ma czegos takiego jak normalna relacja po przerabialam to jednak facet byl wolny.. i byl mega kwas... a potem pol roku kwasnego przechodizlam z nim co zakonczylo sie zwiazkiem ktory trwal roook.. i zlauje do te pory :/
  • gość 2017.05.17 [18:27]
    takie relacje nie sa normalne dlatego tak wlasnie sie dzieje.. pozdrawiam
  • GosiaczekBuziaczek 2017.05.18 [10:04]
    Jeżeli facet ci się podoba fizycznie to idź z nim do łóżka nieważne czy to kolega,przyjaciel czy kto inny.Raz się żyje jesteśmy przecież ludźmi!
  • seksowna koleżanka 2017.05.18 [13:50]
    Prawdę powiedziawszy oczko.gif to miałam ochotę na ostry trójkącik bo zawsze marzyłam o takim. Tylko ta jego żona to taka gruba raszpla smutas.gif pokazywał mi zdjęcia oczko.gif
  • gość 2017.05.18 [13:54]
    relacja koleżeńska nie ucierpi bo JEJ NIE MA. Jak cię chwyta za tyłek to wiesz.. Jak myślisz... z kolegą Tomkiem też tak robi? cool.gif
    I do tego żonaty.
    he he he
  • gość 2017.05.18 [15:01]
    gość 2017.05.14 [21:01]
    Może troche offtop ale jak nudzi się Wam seks z partnerką to warto spróbowac czegos innego. Nasz związek uratowały sex telefony. Zacząłem od profesjonalistek z http://boginiesexu.pl/ a one tak mnie wyuczyły, że teraz swoją żonę doprowadzam do orgazmu przez telefon. Mówie Wam fajna odmiana!
    Następny p******y spamer-onanista odkopuje tematy sprzed pięciu lat pechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif .
  • gość 2017.05.18 [15:16]
    temat z 2012 a wy dalej się wkręcacie.... idioci
  • gość 2017.05.18 [15:22]
    Ale pytanie dobre. Dla każdej, która chciałaby spróbować z kolega się przespać. Po tym nigdy relacja nie będzie już taka sama a najgorzej jak się dziewczę zakocha.
  • kk38300 2017.05.18 [17:25]
    a nie powinno być tak że skoro ma żonę to temat odpada???

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...