Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sen

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio przyśnił mi się taki mój znajomy, który często przychodzi do sklepu, w którym pracuje . Nigdy nie zwracałam na niego uwagi, ale ostatnio przyśniło mi się, że się z nim namiętnie całowałam. Od tego snu zaczął mnie po prostu pociągać, ciągle o nim myślę. Gdyby nie ten głupi sen, nigdy bym o nim tak nie myślała. Co o tym myślicie? Jak to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale sny potrafią być dziwne. A jak już coś fajnego się we śnie dzieje, to przeżywanie tego jest przyjemniejsze niż w realu i jakiś taki sentyment się czuje. Mi się dziś śnił chłopak który się we mnie w liceum zakochał i śniło mi się, że mnie zaprosił na studniówkę (nie byłam na swojej i nie poszłabym gdyby mnie wtedy zaprosił bo unikam takich rzeczy, a tak w ogóle w liceum go spławiłam), że mnie przytulił i że na próbie tańczyliśmy razem poloneza, hehe. A potem jak niby się wybierałam na studniówkę to u mnie był pożar (ale taki dziwny, jakby tylko w łazience się dymiło) i ten chłopak się zjawił i wezwał straż. Śmieszne to było. Ja jestem już rok po studiach a tu mi się liceum śni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, ale przez ten zaczęłam patrzeć na niego jak na mężczyznę... Myślicie, że już wcześniej podświadomie mnie kręcił, a sen mi to tylko uzmysłowił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie Ci po paru dniach. Żyjesz jeszcze snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od tygodnia ciągle o nim myślę, ale myślicie że podświadomie mi się już wcześniej podobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufaj swojej podświadomości, ona sugeruje samo zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocałunki to zdrada. Nie koniecznie chodzi o Ciebie może zdradzać Cię przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×