Odpowiedz na ten temat

Sezon ogórkowy minął.

• whiskyzjarmuzu 2017.10.13 [09:25]
    Że niby wyzywam Cię od prozy? Nigdy. Chyba, że udało Ci się przez lato zbrzydnąć i przytyć.
    "Brak pościgu nie jest żadnym powodem do przerwania ucieczki." Terry Pratchett
  • Helenka Przyziemna 2017.10.13 [09:29]
    Trudno ocenić, moja droga. Ale popadam chyba w depresję. Mam nadzieję, że to wystarczy.
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.13 [09:34]
    Melancholijne kobiety są najpiękniejsze. Przyznaję to z przykrością. A co jest powodem Twojego popadania?
  • Helenka Przyziemna 2017.10.13 [09:42]
    To samo wciąż i wciąż.
    I w tej sytuacji nie wyślę Ci swojego zdjęcia w tym stanie. Nie chcę w depresji zatonąć po uszy.
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.13 [09:48]
    Po latach spędzonych na kafe, mam czarny pas w wyłudzaniu jotpegów. Zajmę się tym.
    I daj spokój z tą depresją, dziś jest piątek 13tego, chyba nie zamierzasz płynąć z prądem?
  • Helenka Przyziemna 2017.10.13 [09:50]
    Ależ ja tę depresję pielęgnuję już od wakacji. Zresztą piątki 13-go się mnie boją.
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.13 [09:58]
    Mam pochwalić, że zadbana?
    Ktoś założył temat o nas.
  • Helenka Przyziemna 2017.10.13 [10:01]
    Tematy o(do) mnie zakładasz przecież Ty.
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.13 [10:06]
    Właśnie, czyli ten "Czy są tu kobiety (o mnie) piękne i na poziomie (o Tobie)???" Jest na mojej licencji, ale innego autora. Czyli ogólnie pomysł, inicjatywa moja, ale topik nie.
  • Puchacz Rolny 2017.10.13 [10:18]
    Dzień dobry Paniom usmiech.gif
    A także panom, jeśli jacyś to czytają.
    Whisky, i co z tym bólem? utonął w kawie?
  • Helenka Przyziemna 2017.10.13 [12:19]
    Cześć, Puchaczu.
    Gdzieś mi się w oczy rzuciło, że masz wiatry. Tam u siebie.
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.15 [19:30]
    Ból istnienia, to jest takie dziadostwo, co zawsze wypłynie na powierzchnię. Nawet konsekwentnie topione w kawie, tudzież w trunkach bardziej "wciągających".
    Właśnie, Puchaczu i tak a propos zupełnie niczego, czytałeś Twardocha "Ballada o pewnej panience"? Ja jeszcze nie, ale mam ochotę.
  • gość 2017.10.15 [19:30]
    gdzie jest zawsze szczery?
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.16 [08:32]
    Zawsze szczery jest na pielgrzymce.
  • Puchacz Rolny 2017.10.16 [08:44]
    Nie czytałem, ba! nawet nie słyszałem o takiej pozycji. To jakaś nowość? mam zaległości w lekturach smutas.gif
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.16 [08:51]
    Cześć, Puchaczu.
    Nowość. Zbiór opowiadań. Planuję kupić wersję ebookową.
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.17 [10:29]
    Oooommmmm. usmiech.gif
  • Mało_stanowczy 2017.10.17 [10:43]
    Dzień dobry usmiech.gif
    Żyj szybko, kochaj mocno, umieraj młodo
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.17 [10:46]
    Mały! Żyjesz! usmiech.gif
    Tylko stawiasz mnie w niezręcznej sytuacji. Już prawie się odkochałam, a tu prosz... Znów jesteś.
  • Mało_stanowczy 2017.10.17 [10:54]
    Tak czułem, że możesz się odkochać, a mam w zwyczaju dbać o swoje inwestycje cool.gif
    Co słychać w szerokim świecie? Miałem wziąć się do roboty, ale mi się nie chce - muszę odpocząć po urlopieusmiech.gif
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.17 [11:04]
    W szerokim świecie to nie wiem, nie oglądam telewizji. Chyba, że pytasz o kafeterię, to u nas wszystko dobrze, wszyscy chorzy jak zwykle. Dziękuję. usmiech.gif
    x
    Strasznie jestem niedoinwestowana, mówię Ci. Szukałam Ci nawet zastępstwa, ale nie znalazłam godnego (i tej wersji zamierzam się trzymać).
    x
    Doskonale wiem jak można zmęczyć się na urlopie. pechowiec.gif
    Mam nadzieję, że nie urosłeś i nie wyzdrowiałeś w te wakacje, bo zdrowych, przystojnych i wysokich mam już serdecznie dość. Taranują mi drzwi, okna i serce. Każdy chciałby mnie rozdziewiczyć. smutas.gif
  • Mało_stanowczy 2017.10.17 [11:17]
    Mam nadzieję, że chorzy zaraźliwie, bo jak nie to spadamoczko.gif
    x
    "Oczy nie widzą, sercu nie żal" - podoba mi się, że trzymasz się tej wersjioczko.gif
    x
    Nadal jestem chory, niski, obsikany i co tam jeszcze byłousmiech.gif O, właśnie, jestem jeszcze stary, powiem więcej - starzeję się w postępie geometrycznym. Ale tylko przez najbliższe 45 minut, postanowiłem w samo południe wziąć się uczciwie do roboty, czyli wstać na kawęoczko.gif
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.17 [11:36]
    Zaraźliwie, chociaż dziś już ciężko stwierdzić, kto był pacjentem zero i czego to właściwie epidemia. Jedno jest pewne, na to niestety się nie umiera, a niektórzy powinni. Sam wiesz.
    x
    Stary? Fantastycznie. To być może niedługo będę miała dla Ciebie prezent. usmiech.gif
    Sam robisz sobie kawę? W Twoim stanie to niebezpieczne. Powinieneś zatrudnić pielęgniarkę, już nie mówię, że trzy, jak Hefner, ale chociaż dwie!
    "Brak pościgu nie jest żadnym powodem do przerwania ucieczki."Terry Pratchett
    edytowano 2017.10.17 [11:37]
  • Mało_stanowczy 2017.10.17 [11:43]
    Umrzeć na kafe? W sumie interesujące, prawie jak z Neapolemusmiech.gif
    x
    Jeśli ten prezent to kaczka, to uprzejmie informuję, że wolę pampersaoczko.gif Cieplej i wygodniejoczko.gif
    Już wysłałem ogłoszenie: "pilnie zatrudnię pielęgniarkę do robienia kawy. Wymagania - mocna, czarna i gorąca"
    Ale nie wiem, czy zdąży przed południem... pechowiec.gif W moim wieku każda minuta jest na wagę złota...oczko.gif
  • Mało_stanowczy 2017.10.17 [11:48]
    No dobra... kawa się sama nie zrobiła, pielęgniarka nie dojechała, biorę się (z niechęcią) do roboty...
    Miłego dniausmiech.gif
  • Helenka Obolała 2017.10.17 [11:52]
    Cześć.
    Czy na ból głowy wypada jeszcze narzekać? Czy to już kompletnie niemodne?
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.17 [11:58]
    Jesteś w niezłej formie umysłowej jak na star***** To skutek uboczny przyjmowania viagry?
    x
    Pampersy w prezencie, oszalałeś? To coś dużo fajniejszego, tylko to właściwie jest prezent dla nieboszczyków. Dałbyś radę mając na uwadze moje dobre samopoczucie? Nie, absolutnie nie już i teraz, ale tak przed pierwszym powiedzmy?
    x
    Doszłam do wniosku, że nie powinieneś pić kawy. Lepiej whisky.
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.17 [12:00]
    Bólem głowy wypada się chwalić. W końcu nie każdy ma ten komfort, że ma go co boleć. Cześć Helenko.
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.17 [12:00]
    Trzymaj się Mały i zajrzyj czasem. oczko.gif
  • whiskyzjarmuzu 2017.10.17 [12:03]
    Mam rebus! sta + pier/do/li = sta/r/ucha. pechowiec.gif Głupia kafeteria.
    "Brak pościgu nie jest żadnym powodem do przerwania ucieczki."Terry Pratchett
    edytowano 2017.10.17 [12:04]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...