Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wonder

siła uczuć męzczyzny!

Polecane posty

Gość wonder

jak mocno potrafi kochać facet? niech mężczyzni sie wpisują. Co potraficie zrobić dla swoich kobiet? lub zeby ją zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt się nie wpisał
pewnie faceci są skrajnymi egoistami... a kobietę nazywają egoistką kiedy ta nie chce mu prać, sprzątać i gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonder
po prostu faceci nie są w stanie wiele zrobić. Takie tematy omijają z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutyna w zwiazku
moj maz wiecej sprzata w domu,... jak facet kocha to potrafi naprAWDE DUZO ZROBIC. trzeba tylko na takiego trafic. ja trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonder
a dlaczego "rutyna w związku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan miecioo
jezeli ja kocha i jest z nia to naprawde jest wstanie zrobic wszytko a przynajmniej duzo jednak jezeli chodzi o zdobywanie to tu bywa róznie poniewaz jak sie kogos kocha to niekiedy sie odpuszcza zeby tylko na byla szczesliwa i szanuje sie jej nie wiec badzcie bardziej otwarte kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna fela
nie wiem , czy mój maż jest jakiś nienormalny , ale znosi moje humorki (ogólnie jestem fajna i wesoła , ale jak mam swoje nastroje , to jestem nie do wytrzymania) , daje po sobie jeździc jak po łysej kobyle , dużo pracuje, duuuuuuuuużo wiecej niz ja , a mimo to pozwala sie zapędzac do robót domowych :P jak mam swoje chwile słabosci i boję sie ludzi , to załatwia za mnie sprawy , które własciwie ja powinnam zalatwic generalnie on wiecej z siebie daje w tym zwiazku niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonder
mój mąż też jest bardzo dobry dla mnie, ale zastanawiam sie czy tak będzie zawsze? Ja go też bardzo kocham, ale jestem większą egoistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to
"jednak jezeli chodzi o zdobywanie to tu bywa róznie poniewaz jak sie kogos kocha to niekiedy sie odpuszcza zeby tylko ona byla szczesliwa i szanuje sie jej nie ,wiec badzcie bardziej otwarte kobitki "- a jak on mógł się zakochać, skoro do końca jej nie zna??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonder
mężczyzna okazuje uczucie poprzez czyny, kobieta poprzez slowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonder
tak, ale slowami też mogliby dawać to odczuć czasami. Mój mąz mowi, że kocha dopiero jak sie go o to dopytuję!! I śmieje sie ze mnie, że tak go męcze. Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble...
...wole czyny od słow, bo slowa bywaja puste! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowałem ze stypendium zagranicznego, oddałem całego siebie, kochałem tak mocno jak tylko się dało... a na zakończenie powiedziała \"byłam z tobą bo chciałam z kimś być, teraz jest mi lepiej więc już Ciebie nie potrzebuję\" ech, jak dobrze że to było dosyć dawno temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, darowała sobie to :-) bleh, życze czasami potrafi dać mocno w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że faceci latają za kobitkami to fakt jakby akceptowany przez wszystkich. Wiadomo samiec chce zapylić jak najwięcej samiczek. Ale to że samiczki szukają jak najlepszego samca to temat tabu. O tym że próbują to z tym to z tamtym zanim sobie wybiorą tego ich zdaniem najlepszego to już się raczej nie mówi. A to zostańmy przyjaciółmi zamiast - facet nie odpowiadasz mi i znalazłam lepszego jest po prostu rozwalające. A kobiety są bardzo uczuciowe zwłaszcza gdy to dotyczy ICH uczuć. Bo uczucia innych to mają raczej w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa, no ale sa też przecież takie fajne i normalne :-) z facetami podobnie z resztą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o tym
ze zazwyczaj kobietki ktore nie urazajac niekogo wykazuja wiecej cech egoizmu trafiaja na facetow ktorzy sa zdolni do wiekszych poswiecen i na odwrot. Jak tak sie rozejrze wokol siebie to wydaje mi sie ze kobiety ktore sa praiwe ze chamskie dla swych partnerow to trafiaja na takich co kwiatki przynosza a jak kobiety sa milutkie itp do trafiaja na takich ktorzy sa mniej wylewnie. Takkie spostrzezenie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci dużo potrafią jak kochają, ale większość kobiet to hipokrytki które tego nie doceniają i puszczają się na boku, a potem płaczą jak to są molestowane psychicznie przez byłego partnera. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×