Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytalam na ogolnym ale 0 odzew

skad sie biora propozycje znajomych na facebooku?

Polecane posty

Gość pytalam na ogolnym ale 0 odzew

mam troche znajomych na faxebooku, co jakis czas mam jakies propozycje ludzi, ktorych moglabym dodac do znajomych. dzis bylam zaskoczona, bo w propozycji mialam kolesia, z ktorym kontaktu nie mialam od paru lat i jest w ogole z innej osady niz ja! w jaki sposob zostala mi ta znajomosc zaporponowana? przeciez fb nie wie ze go znalam nie czaje. prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalam na ogolnym ale 0 odzew
no wlasnie co do tego znajomego nie ma opcji jakis wspolnych szkol czy wspolnych znajomych;/ dlatego nie kumam ze fejsbuk mi go zaproponowal jako znajomego. dziwi mnie to:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabra
facebook proponuje ci ludzi ktorzy sa znajomymi twoich znajomych albo na podstawie adresow mailowych, numerow skype etc. (roznych danych na komputerze twoim lub danej osoby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofkppdd
założycielem facebooka jest były szef KGB i tak naprawdę założył ten portal tylko po to, żeby szpiegować wszystko i wszystkich, więc nie dziw się, że wie, że ta osoba jest Twoim starym znajomym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam fecebooka
a na maila i tak przychodza mi zaproszenia do ogladania profili moich znajomych, skad oni maja mojego maila i skad wiedza kto jest moim znajomym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zapytam inaczej
jak znaleźć się w grupie potencjalnych znajomych nie ma wspólnych znajomych a jedynie wspólne miasto rodzinne? do a ja nie mam facebooka. widocznie Twoi znajomi mają Twój adres w swoich pocztach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabbbbbbbbbbccccccccddddddd
do a ja nie mam facebooka - ja tez nie mam i tak samo jak Ty dostalam zaproszenie na adres mailowy, malo tego, dodatkowo napisali mi nazwisko osoby, ktora potencjalnie moge znac i to strzal w 10 :o Zeby sie tam zarejestrowac trzeba podac wszelkie swoje dane typu nazwisko i adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaabbbccdd
tylko adres mailowy i dane osobowe, ale sama decydujesz, które są ujawniane a które nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabbbbbbbbbbccccccccddddddd
a ty niby nie jestes polaczkiem ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcvcvvvb
Jestem Polką, konto na fejsie mam od 2005 roku i nie robię tam takiego syfu jak ludzie, którzy teraz zaczęli się zwalać, a i tak nie mają pojęcia jak z tego korzystać :O :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabbbbbbbbbbccccccccddddddd
dzieki za odpowiedz ale najogolniej rzecz ujmujac czym sie Facebook roznie od NK ? nie bylam tam nigdy dlatego pytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabbbbbbbbbbccccccccddddddd
aaaaaaaaaaa to, ze jestes tam od 2005 czyni cie kims wyjatkowym i lepszym ??????? LOL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaabbbccdd
po pierwsze ludzie z całego świata po drugie oglądasz profile innych ale oni o tym nie wiedzą (nie ma takiej opcji) ja nigdy nie byłam na nk i pewnie inne różnice ale nie wiem dokładnie jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcvcvvvb
aaaaaaaaaaa to, ze jestes tam od 2005 czyni cie kims wyjatkowym i lepszym ??????? LOL" Dokładnie tak. Poza tym jak już wspomniałam wcześniej, nowicjusze robią tu syf, robią drugą naszą klasę, a to nk nie jest, więc won :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabbbbbbbbbbccccccccddddddd
na NK jak ogladam kogos profil, to tez o tym nie wie, bo rowniez jest taka opcja ;) co do spolecznosci miedzynarodowej to duzy plus :) fotki sa tez do ogladania ? bo czuje sie zachecona by tam profil zalozyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabbbbbbbbbbccccccccddddddd
vbcvcvvvb zal mi ciebie, bo tak sie sklada, nikt cie nie slucha a co do syfu wlasnie swoja "kulturalna" wypowiedzia zasmiecilas komus topik .... i kto tu robi syf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaabbbbcccddd
wydaje mi się że tak, ale jest taka opcja, że można wkleić zdjęcie i udostępnić je tylko znajomym lub nawet jednemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcvcvvvb
aaaaabbbbbbbbbbccccccccddddddd - brak argumentów jest bolesny, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabbbbbbbbbbccccccccddddddd
do aaaabbbbcccddd bardzo dziekuje Ci za odpowiedzi, jeszcze dzis sie tam zarejestruje,a ta od 2005 roku moze co najwyzej popisac na innym forum gorzkie zale a i tak nie jest w stanie niczego powstrzymac - zaloz wlasny portal, to tam bedziesz mogla sobie prozadzic :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcvcvvvb
Na szczęście nie będę mieć cię w znajomych, pustostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaabbbbcccddd
nie przejmuj się tą od2005 roku. Może w proteście zlikwiduje konto na fb i będzie spokój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhgft
jak się wylogowac z tego facebooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no to ma wieeeelkie znaczenie czy ktoś założył konto w 2005 czy w 2013. To jak chwalenie się w podstawówce kto pierwszy miał komputer pfff. Nk - śmietnik lokalny, Fb - śmietnik globalny, to jedyna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie może też być tak, że jeśli kilkakrotnie zaglądniemy w profil komuś teoretycznie nieznajomemu, to potem system uznaje, że może jednak go znamy i nam go podsuwa w propozycjach? Ja tak właśnie mam. Kontaktowałam się z kimś, ale tylko przez inny portal. A tu na FB niespodzianka - pytanie o znajomość. Nikt na FB nas nie łączy. Wnioskuję, że wspomniana propozycja powstała tylko na podstawie moich wyszukiwań i zaglądnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak właśnie jest. Jeśli kogoś profil ogladamy to on na drugi dzień dostaje propozycje znajomości Ciebie. I dlatego może się domyślić że oglądałas jego profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
a co jesli pierwsze slyszysz o jakiejs osobie (proponowanej nigdy nie podgladanej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie. mi pokazywało znajomych chociaż na nich nie wchodziłem po przez mail i też mi przychodziły propozycję. to było swieże konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja dostalam propozycje znajomosci na facebooku  mezczyzny z ktorym bylam 2 lata temu , lecz nigdy nie bylismy znajomymi na facebooku , ani tez nie mamy wspolnych znajomych ,on pochodzi z innego kraju , wiec ani lokalizacja szkola  nic nas nie laczy  , nie mam z nim kontaktu wiec nie wiem czy on tez ma mnie w sugerowanych , nie  wiem jak mam to rozumiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×