Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Skończyła mi się morska sól do kąpieli jaką polecacie

Polecane posty

Gość gość
płyn do mycia naczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie piszę,dziewczyny polećcie coś:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sol z Morza Martwego , sol Alpejska , sol Tybetanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam wanny, nie uzywam soli do kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość nie mam wanny, nie uzywam soli do kapieli. x Szkoda,czasem to miła odmiana dla zwykłej kąpieli pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE czyści sracze;),ech ta polska świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sol z Morza Martwego jest produktem naturalnym , posiada mineraly , ktore organizm pobiera przez skore (tyle ile potrzebuje) , jest bez zapachu sol Alpejska lub Tybetanska ma troche inne mineraly , jest najczesciej w kawalkach (ma rozowy kolor ) naturalna , bezzapachowa. Wszystkie moge polecic. Kapiel nie moze byc zbyt goraca i najwyzej 15 do 20 min. Jak ktos nie ma wanny to moze do soli dodac troche oliwy z oliwek , natrzec tym cale cialo i posiedziec ok. 20 min. do wyschniecia, pozniej splukac ciepla woda. po kapieli w soli koniecznie trzeba do luzka. Jest to bardzo relaksujace , odzywia i pielegnuje skore . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam co ten temat ma do uczuciowego hmm? pewnie powiesz jak maciejka zakladajac tematy o obiadach ze przez zoladek do serca a u ciebie bedzie ze w wannie tez mozna zaznac duzo milosci z sola "kinga" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol z Morza Martwego jest produktem naturalnym , posiada mineraly , ktore organizm pobiera przez skore (tyle ile potrzebuje) , jest bez zapachu sol Alpejska lub Tybetanska ma troche inne mineraly , jest najczesciej w kawalkach (ma rozowy kolor ) naturalna , bezzapachowa. Wszystkie moge polecic. Kapiel nie moze byc zbyt goraca i najwyzej 15 do 20 min. Jak ktos nie ma wanny to moze do soli dodac troche oliwy z oliwek , natrzec tym cale cialo i posiedziec ok. 20 min. do wyschniecia, pozniej splukac ciepla woda. po kapieli w soli koniecznie trzeba do luzka. Jest to bardzo relaksujace , odzywia i pielegnuje skore . usmiech.gif x Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź,na pewno skorzystam z rad:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u ciebie bedzie ze w wannie tez mozna zaznac duzo milosci z sola "kinga" smiech.gif x Nie mam rozdwojenia jaźni,żadną Kingą nie jestem:). W wannie można się zrelaksować,jednak warunki muszą być sprzyjające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sól kinga -co to takiego,bo pierwsza myśl,jaka mnie naszła to nick jakiejś osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakrą jest to,w jaki sposób piszesz.Wyrażaj się jaśniej,nie udawaj cwaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sol "Kinga" - sol z Wieliczki - rozne kolory i zapachy tylko ze to juz jest chemia - nie polecam ! Sol z Wieliczki tez jest dobra , ale taka zwykla nieoczyszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol "Kinga" - sol z Wieliczki - rozne kolory i zapachy tylko ze to juz jest chemia - nie polecam ! Sol z Wieliczki tez jest dobra , ale taka zwykla nieoczyszczona. x Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie coś dobrego z aromaterapii?Ja uwielbiam zapachy,szczególnie lawendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawenda lawenda,moi drodzy,znacie ten zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up-arty gościu,już wiesz chyba do czego służy ACE:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz tak c****suje lawenda to kup sobie okejek lawendowy, dodaj kilka kropli do wanny i bedziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×