Odpowiedz na ten temat

śliczna Madziu a napisz coś o swoich stopach

• gość 2017.09.25 [17:00]
    po dniu w szpilkach
  • gość 2017.09.25 [17:17]
    popiszmy o twoich stopach Madziu,czy masz np.odciski
  • gość 2017.09.25 [17:20]
    moje stserduszko.gif py po dniu w szpilkach są najczęściej bardzo mocno zmęczone, lekko opuchnięte od chodzenia w nich przez cały dzień, i zawsze po całym dniu chodzenia w szpilkach lubię wziąć odprężający ciepły prysznic, a potem odpoczywać po pracy, leżąc na łóżku z bosymi stopami i oglądając moje ulubione seriale komediowe oczko.gif
  • gość 2017.09.25 [17:22]
    a czy po prysznicu taki lubiący je dotykać,masować i całować jak ja by ci się przydał,a jakie seriale oglądasz komediowe,bo ja już wszystkie na pamięć chyba znam
  • gość 2017.09.25 [17:26]
    miewam odciski ale takie które nie bolą a znikają one od razu po zdjęciu szpilek, rzadko miewam bolące odciski, bo raczej staram się kupować wygodne szpilki usmiech.gif
  • gość 2017.09.25 [17:32]
    najbardziej lubię "Przyjaciół", bawią mnie ich śmieszne perypetie i głupkowate żarty, a tak poza tym nie odkryłam ostatnio żadnego nowego serialu, bo częściej ostatnio przesiaduję na kafeterii niż przed tv oczko.gif a Ty które seriale lubisz najbardziej?
  • gość 2017.09.25 [17:40]
    Moje stopy są śliczne, mają piękną falistą linię: drobna krągła pięta delikatnie przeczodząca w stopę z ładnym wyokràglonym sklepieniem, proste, drobne paluszki łagodnym łukiem zamykające stopę. Cały stopa jest drobna, ma piękne proporcje.usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...