Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub po jakim czasie najlepiej

Polecane posty

Gość gość

Po jakim czasie bycia razem zareczyliscie sie albo uwazacie, ze jest spoko? niedlugo bede z chlopakiem 3 lata ( mam 22) i tak sie tylko zastanawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najpierw zadaj sobie pytanie "dlaczego/po co chcę się zaręczyć/wyjść za mąż". I czy powody są rzeczywiście wystarczające lub konieczne do tego kroku. Czas trwania związku jest zbyt względnym pojęciem. Wszystko zależy od tego, czy mieszkacie razem, a jeśli nie to ile czasu spędzanie ze sobą. I nie jest to prosta zależność, że jeśli widzisz się z facetem przez 8 godzin dziennie to po trzech dniach masz równowartość jednej doby wspólnego mieszkania. A kiedy jest "spoko"? Jak uznasz, że jest. Jeśli masz wątpliwości i zastanawiasz się nad tym to znak, że "spoko" jeszcze nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej hajtac sie po niecalym roku zwiazku jak niektorzy a potem po kolejnym roku rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było po 2.7roku.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jaką cholerę większość znajomych stwierdziła że gdyby mieli podjąć taką decyzję jeszcze raz to by sobie darowali. Lepiej żyć w wolnym związku. Chcesz to wyjdź za mąż potem będzie rozwód lub życie razem ale i tak osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1,5 roku zareczyny a po kolejnym roku slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi cie razem skonsumować piz.ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zareczylam sie po roku, ale po dwoch latach on znalazl inna i tyle z tego bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slub nalezy wsiasc jak zycie seksualne ciagle sie pali. Tzn jestli spotykasz chlopaka i macie ze sab aseks powyzej 9 miesiecy i jest on nadal minium 3x w tygodniu i to ilosc jest stala i sie zwieksza to mozna zaczac myslec o slubie. jak np znasz chlopaka rok a seks uprawiacie od 2-3 mcy to daj na wstrzymacie i poczekaj jeszcze z 6-7 mcy i zobaczysz czy seks jest dalej goracy jak nie to sie rozstancie bo i tak sie rozstaneicie tylko po slubie to jus problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślub == > ROZWÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Slub nalezy wsiasc jak zycie seksualne ciagle sie pali. Tzn jestli spotykasz chlopaka i macie ze sab aseks powyzej 9 miesiecy i jest on nadal minium 3x w tygodniu i to ilosc jest stala i sie zwieksza to mozna zaczac myslec o slubie. jak np znasz chlopaka rok a seks uprawiacie od 2-3 mcy to daj na wstrzymacie i poczekaj jeszcze z 6-7 mcy i zobaczysz czy seks jest dalej goracy jak nie to sie rozstancie bo i tak sie rozstaneicie tylko po slubie to jus problem" xxx Błagam, nie pisz o seksie, zbiera mi się na wymioty gdy czytam takie wypowiedzi pisane przez dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×