Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śniły mi się myszy...

Polecane posty

Gość gość

Miałam mieszkać w jakimś domu i nagle ktoś przyszedł i prosił mnie, bym tutaj nie mieszkała, bo na strychu są same myszy i one będą schodzić do domu, szczególnie w nocy...ja trochę nie wierzyłam, ale hdy spojrzałam na sufit, zobaczyłam ich wystąjące ogony...Co ten sen ma znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom symbolizuje trwałość, bezpieczeństwo, schronienie, twierdzę, mieszkanie, tradycję, zakorzenienie, gniazdo rodzinne, ród, dynastię, ojczyznę, gościnność. Śniąc szczura lub mysz, śnimy stworzenie poza naszą kontrolą. Kiedy mysz jest w swojej dziurze, nie wiemy co robi, ani gdzie jest, ani gdzie wyjdzie i co zniszczy. Podobnie działają skrywane emocje, siedzą upchnięte na dnie głowy i wyskakują znienacka. Kontrolujemy siebie aż nagle wybuch, który w dodatku może mieć poważne konsekwencje. Nie dość, że jesteśmy sobą przerażeni to otoczenie ma nas za furiatów. Strach przed utratą kontroli nad czymkolwiek jest jak najbardziej realnym problemem. Mysz/szczur we śnie ukrywające się, chowające się w dziurze oznaczają sytuację, która się nam wymyka. Myszy i szczury są małe i trudne do złapania, możemy biegać do woli za problemem jaki symbolizują we śnie i nie móc położyć na nim ręki. Są sytuacje, kiedy doskonale wiemy, że coś jest nie tak, ale nie wiemy co. To właśnie takim problemem jest mysz. Ciężkim do uchwycenia. twoje poczucie bezpieczeńśtwa jest zagrożone, nie możesz czuć się bezpiecznie...coś lub ktoś będzie ci chciał szkodzić...nad czymś nie będziesz mieć kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myszy we śnie to symbol pojawiający się często jako synonim nieporozumień, problemów miłosnych czy rodzinnych. Jak odczytywać sen z myszami w roli głównej? pgólnie mówiąc, sen o myszach uważać można za pewnego rodzaju ostrzeżenie, sygnał, że coś się wkrótce może wydarzyć w naszym otoczeniu, zdrowiu czy domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×