Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćvisitor

Spotkalem moja byla

Polecane posty

Gość gośćvisitor

Po 7 latach. Zdziwilem sie, ze do mnie zagadala. Moze chciala sie po prostu pochwalic, mezem, 3-ka dzieci. Bylem w takim szoku, ze nie moglem slowa wydusic. Zmienila sie strasznie, lepiej ja przeskoczyc niz obejsc. A byla taka szczuplutka, z reszta jej maz tez nie wygladal lepiej. I ten wrzask dzieci. Brrrr. Tyle lat za nia tesknilem, marzylem, ze jeszcze kiedys los sprawi, ze bedziemy razem. Wybaczylbym jej wszystko. W ulamku sekundy wszystko zostalo zresetowane. Jezeli ona jest z tym szczesliwa, to zycze jej jeszcze jednej trojki, dodatkowych 20 kg i zeby maz pil jeszcze wiecej piwa. Mnie ulzylo, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, czuje sie wolny. Jak czasem do szczescia niewiele trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skoro zyczysz jej 20 kg więcej tzn ze masz zlosliwy charakter,no i przez 7 lat marzyles a jej nie szukales tzn jesteś niemęski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvisitor
Po co mialem szukac, skoro mnie rzucila. Nie o takiej przyszlosci kiedys razem marzylismy. No, ale podobno ludzie co 7 lat sie zmianiaja. Jej sie bardzo odmienilo. Ciesze sie, ze mnie za soba nie pociagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi jesteś jak buc. Przytyła bo urodziła dzieci, może być też chora. A Ty jesteś dupkiem i pustym człowieczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvisitor
Niejedna urodzila i nie przytyla. Ale nie o to chodzi. Czy na prawde dziecko jest spelnieniem kobiety, najwiekszym szczesciem ? Ktora z Was odpowie uczciwie ? Ktora bezgranicznie pragnela dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvisitor
Nie pragne dziecka wiec jestem egoistycznym pustakiem ? Czyli w Waszym swiecie nie ma miejsca dla myslacych inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ona odeszła bo nie chciałeś dziecka? ja nie muszę mieć dziecka ale 90% kobiet musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvisitor
Nie wiem. Oficjalnie poszlo o to, ze chcialem i wyjechalem z Polski. Byc moze juz wtedy byl ktos inny, kto jej obiecal zapewnic przyszlosc w kraju, ja takiej mozliwosci nie widzialem ale bylem w stanie zostac. To ona podjela decyzyzje wiec nie pozostalo mi nic innego jak zniknac. Jaka jest prawdziwa przyczyna jej decyzji nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grube baby...na stos!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze - bo ludzie idealizuja przeszlosc;/ Ja w ogole uwazam, ze osoby ktore wracaja do swoich eksow - nawet w pamieci/marzeniach - maja jakis klopot, co innego gdy z eksem igdy sie nie stracilo kontaktku. ale ja mowie o sytuacjach gdzie sie kogos nie widzialo pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz co żałować, byle spaśniętą królicę która umie tylko rodzić dzieci na każdym kroku spotkasz, na widok spaśniętych, niezadbanych kobiet z gromadą dzieci robi mi się mdło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narodzić dzieci to byle kto potrafi, być z facetem i umieć sie zabezpieczyć aby nie wpaść to jest dopiero wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvisitor
Niech sobie ma dzieci ile chce. Nie moge uwierzyc, jak szybko mozna sie odkochac. Nie wiem czy to czas, ktory uplynal, sytuacja (spotkanie z nia) czy fakt, ze juz nie jest taka piekna jak kiedys spowodowal, ze wszystkie moje uczucia do niej momentalnie wygasly. Tyle lat chcialem o niej zapomniec, wspomnienia o niej dreczyly mnie jak najgorsze koszmary a po wczorajszym spotkaniu, pstryk i nic, niesamowita ulga, spokojnie moge sie ogladac za innymi, bez zadnego porownywania. Jestem bardzo szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Perełka
Przychodzi taki wiek,czas ze kobieta pragnie dziecka.Mnie tez kiedy mialam 19-23 ciągnęli do ołtarza ale mi nie w głowie bylo malzenstwo i dzieci,po 25rż wszystko sie zmieniło,to jest niezależne od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sytuacje odwrotną, mój były kilkanaście lat temu wymienił mnie na młodszy model ( 10 lat ) a teraz jego kobieta wygląda starzej ode mnie, żałuje ale jest już za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Nie moge uwierzyc, jak szybko mozna sie odkochac.'' Siedem lat to nie tak szybko moim zdaniem. Ale dobrze, niech ci to odkochanie na zdrowie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne jest to co piszesz, jak ty się po tak traumatycznym wydarzeniu pozbierałeś. Musisz koniecznie zgłosić to do programu nie do wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvisitor
Mialem na mysli, ze przez 7 lat cierpialem a jak ja zobaczylem to w ulamku sekundy wszystko pryslo. Dlaczego ? Co mnie tak odczarowalo ? Czuje sie jak nowo narodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co zobaczyłeś że ona fizycznie już jest pasztetem to się odkochałeś, wielkie mi halo, moja kuzynka zapuściła się strasznie i facet ją zostawił ma wielkie do niego pretensje o to ale sorry jak się związali była szczupła szprycha, a teraz jest bardzo gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień, który odmienił twoje życie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiazkiem kobiety jest dbanie o siebie a nie tylko rodzina jak sluzaca, bo potem drogo za to zaplaci , ze o wszystkich dbala tylko nie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też niedawno spotkałem swoją byłą z tą różnicą że jest samotną mamusią i również zmieniła się nie do poznania, jeszcze 3 lata temu była śliczna, zadbana i szczuplutka, dziś wygląda tragicznie... jakby miała z 40 lat, a ma 29, roztyła się niesamowicie, włosy przetłuszczone i ogólnie bardzo zaniedbana, w sumie ucieszyłem się że mnie zostawiła, bo nie chciałbym skończyć z taką kobietą przy boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego gdybyś spotkał swoją byłą a tutaj zadbana, szczupła laska do której ślini się połowa miasta, z dobrą pracą, pieniędzmi, szczęśliwa, spełniona... i nie daj Boże z przystojnym facetem u boku:p oj to by było wkurzające:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dowartosciowaliscie sie??!! Nie wiecie jak ciezko jest kobiecie byc zadbana laska do tego samotnie wychowywac dziecko. Nie macie pojecia co to za harowka. I co lepiej Wam ze mozecie pojechc po tym ze sie zaniedbala. ZALOSNI jestescie i tyle. jestescie egoistycznymi pustakami. Obyscie dzieci nie mieli nigdy bo kochacie tylko siebie. Liczy sie dla was tylko wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze jesli jest sie w zwiazku nawet gdy ma sie dzieci itp. to trzeba o siebie dbac. Nie tyle, ze dla drugiej osoby, chociaz to tez, ale przynajmniej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy sie dla was tylko wyglad. x A dla was wygląd nie liczy? Bierzesz za męża fajnego, szczupłego i zadbanego faceta, a po ślubie masz dziada w zapierdzałym dresie co siedzi z piwskiem przed tv i nie mówi mi że taka sytuacja by cię uszczęśliwiła :) HIPOKRYTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej - to samo chcialam powiedzieć. Wyglad, wyglad, wyglad... Wiekszosc facetow nic nie ma w głowie poza... wygladem. Ja wygladam świetnie i "slini się do mnie połowa miasta", mam fajnego, przystojnego faceta, to mój były kiedyś z pewnej imprezy spierdolił zamiast przyjść się przywitać. Od koleżanki to wiem. Nie znioslby poniżenia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie jak ciezko jest kobiecie byc zadbana laska do tego samotnie wychowywac dziecko x A kto jej kazał robić sobie dziecko z nieodpowiedzialnym facetem? Same jesteście sobie winne własnych wyborów, chciało wrażeń, to teraz tego efekty :) Ale tak jest jak się partnera wybiera emocjami i chcicą, a nie rozumkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak ta osoba co wyzej napisala ma racje. Nikt nikomu nie kazal robic sobie 3 dzieci. A jesli takie kobiety sa z facetami, ktorzy nie potrafia lub nie chca zajac sie dzieckiem/dziecmi przez chociazby godzine no to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to prymityw, kochał kobietę tylko za ładną figurę i wygląd. Bardzo dobrze, że od niego odeszła. Może ma problemy zdrowotne i dlatego przytyła, skąd wiesz pusty idioto? Myslisz, że ty przez te 7 lat wypiękniałeś? Raczej nie, skoro żadna cię nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×