Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do rzeczy

Starsza i młodszy

Polecane posty

Gość do rzeczy

nigdy bym się nie związała z dużo młodszym partnerem, ponieważ zawsze miałabym poczucie że jestem jego obiektem zainteresowania nie z miłości a z czystego zboczenia. nie wierzę w bezinteresowną miłość w takich związkach a świadomość że jest się dla kogoś milfą która rozładuje fantazje przyprawiałaby mnie o wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zakochałem w starszej i nie chodzi mi o sex a o całokształt jej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczy
jak odróżniasz zakochanie od parafilii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczy
to nie miłość, to niedopieszczenie przez matkę w czasie kiedy ci się kształtowało ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni lubia starszych.inni mlodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jest 9 lat młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczy
a ja znam takie gdzie ona jest starsza 10 lat, i tak się stało że wyciągnęła go z nałogów bo była jego terapeutką i on po latach jak już ma 60 lat powiedział jej s/pie/p/rzaj stara babo. tak się to kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z dużo starszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowniarz zawsze ma w tym jakiś interes a jak jeszcze do tego bidny to już na 100% interesowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.24 :)to nie uprawiacie seksu tylko za rączki chodźicie po parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczy
18:02 ament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarysia
Dlatego najlepiej wiązać się z ludźmi podobnymi sobie, w podobnym wieku, o podobnym statusie, wyglądzie na tym samym poziomie itp. ja wybrałam dobrze ale moje koleżanki nie zawsze i później męczą się z takimi pokemonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złapał ktoś pokemona już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)Zgadza się. Facet musi być na tym samym poziomie, wykształcenie, wiek, status materialny inaczej jedna ze stron zawsze będzie miała kompleks niższości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja złapałam Rumcajsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarysia
:) Zgadza się. Facet musi być na tym samym poziomie, wykształcenie, wiek, status materialny inaczej jedna ze stron zawsze będzie miała kompleks niższości. :) x Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem dawać kopa tym młodym i juz i myśleć i jeszcze raz myśleć co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jest mlodszy 6 lat i jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku musi iskrżyć bo jak nie to kupa. 6 lat to w normie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak stary chuj łapie się za młode dziewczyny to już wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perunov_vojnik
9:54 Napisałem po prostu co myślę obiektywnie na ten temat.Gdy młodszy wiąże się ze starszą,często nie ze względów materialnych,to się krzywo gapią,natomiast jak stary chuj co musi używać viagry dobiera się do młodej to jest maczo i ok. Jestem młody i wolę starsze od siebie. Po pierwsze w większości nie są tak tępe jak młode dziewczyny,które są ignorantkami w wielu tematach( i nie chodzi mi tutaj o seks,ale o wiedzę ogólną,znaczna część moich rówieśniczek nie posiada nawet elementarnej wiedzy w wielu dziedzinach i nie można podyskutować z nimi na inne tematy niż alkohol i pogoda .Po drugie,młode dziewczyny to materialistki i często prędzej czy później dadzą tyłka starszemu za pieniądze . Dlatego wolę starsze od młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perunov_vojnik
Kilka miesięcy temu ostatecznie się przekonałem ,że nasze społeczeństwo jest tylko bandą ześwirowanych hipokrytów . Skąd takie wnioski?Ano wzięło się to z obserwacji reakcji starych dziadów na moją ROZMOWĘ na plaży z kilkanaście lat starszą kobietą.Miny mówiły same za siebie,jednak żaden otwarcie nic złośliwego nie powiedział(w internecie łatwo jest kozaczyć,jednak w realnym świecie goście po 50 z obwisłymi brzuchami nie chcieli skakać do gościa,który ma prawie 2 m i waży ponad 90 kg). Wracając do istoty komentarza,to co napisałem tylko udowodnia ,jak bardzo jest chore dzisiejsze społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perunov_vojnik - ano jest "chore" bowiem dla tego "pokolenia" liczy się przede wszystkim byle jak i byle gdzie. wiek nie ogrywa roli. za to na pewno charakter, wzajemne zainteresowanie, szacunek i gotowość przejścia razem, mimo oceny środowiska, złośliwości pseudo-znajomych i innych bo to nie ludzie z otoczenia decydują o tym, z kim chcę być, ale ja sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perunov_vojnik
Właśnie główny problem jest w tym ,kolego,że starszy facet z 30 lat młodszą dziewczyną nie wywołuje żadnych kontrowersji,natomiast młodszy facet ze starszą nawet 10,15 lat kobietą już tak. Dlatego nienawidzę tego chorego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania7783
Nie chodzi o to by ludzie do siebie pasowali, lecz o to by byli ze sobą szczęśliwi. Polecam serdecznie zakup modnych butów nike na http://nike-cortez.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połkijołki
Mój były miał dwie partnerki: starszą o 13 lat - nie wyszło po 7 latach, ciąganie po sądach, w strasznej wojnie się rozeszli, wyzwiska od najgorszych starszą o 8 lat 0 nie wyszło po 2 miesiącach, ona nic nie mówi na temat, on też - nie wiadomo o co poszło. ja młodsza od niego o 3 lata - po 4 latach nie wyszło. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×