Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość storandek

sto randek, czyli eksperyment na facetach

Polecane posty

Gość storandek

Cześć Kochani! Często umawiacie się na randki przez Internet? Może spotkaliście już swoją miłość online? Jaki macie do tego wszystkiego stosunek? Mnie osobiście bardzo intryguje ten temat, który ciągle jeszcze jest tematem tabu... Pary najzwyczajniej w świecie wstydzą się przyznać, że poznały się online. Z tej okazji postanowiłam przeprowadzić pewien eksperyment! Zapraszam Was na nowego bloga www.storandek.wordpress.com, na którym będę opisywać moje randki z mężczyznami poznanymi głównie online. Odwiedzajcie, komentujcie, piszcie z każdym problemem/ sugestią/ uwagą! Miłosne pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny pomysł autorko! z każdym będziesz próbować seks? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sugestię: opisz ze 20 randek a dopiero potem dawaj link do bloga. Bo nie ma co czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storandek
Nie, nie z każdym, ale wszystko Wam opiszę! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakim kluczem będziesz wyłaniać amantów? :) pytam w moim kontekście bo jestem kawalerem i rozumiem, że nie będziesz czekać tylko sama przejmiesz inicjatywę... dysponujesz listą kontrolną? 🌼 ps. Bravo, pokaż księżniczkom kto tu rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie? Jesteś wyzuta z uczuć? To moim zdaniem jest tak intymne ,że pisać o tym wszem i wobec jest głupie z natury nawet wtedy gdy imiona będą zmienione.Spojrzysz sobie wtedy spokojnie do lustra?Kim ty jesteś czy czym ty jesteś? Moim zdaniem żałosny pomysł na blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storandek
O, widzę, że ktoś tu już się pode mnie podszywa... Ale w sumie odpowiedź się mnie więcej zgadza. Wszystko okaże się w praniu tak naprawdę, więc nie mówię tak, nie mówię nie ;) Co do klucza... Gdyby miłość dało się podciągnąć pod jakikolwiek klucz, bylibyśmy wszyscy zakochani i szczęśliwi :) A w "eksperymencie" nie widzę absolutnie nic złego. Dla mnie spotkanie z drugą osobą nie jest tematem na tyle intymnym, żeby nie móc się nim podzielić z innymi. Tak jak mówisz, imion nie będzie, po resztę zapraszam na bloga. Tym bardziej, że jeszcze żadna randka się nie odbyła- poczekaj na pierwsze posty, a potem oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala, będziesz oszukiwać facetów, skoro będzie aż tyle kolejnych randek. Słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna idiotka próbująca się wybić na jakimś durnym pseudo eksperymencie. I tak na tym blogu nie zarobisz, bo żaden reklamodawca czy sponsor nie wejdzie w tak głupi temat. A swoją drogą ten eksperyment został zerżnięty z filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisalam z roznymi facetami.niektorzy chcieli zeby sikac na nich.albo lizac nogi.itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storandek
@gość A dlaczego będę to oszukiwać facetów?! Jeśli nie będę miała ochoty na randkę z tym samym mężczyzną po raz drugi to oznacza, że mi się najzwyczajniej w świecie nie podoba i mogę się umawiać dalej... to chyba w miarę logiczne? Popraw mnie jeśli się mylę. Jeśli się zakocham, "eksperyment" mogę zawsze przerwać, więc nie rozumiem oburzenia. @dobra zmiana Przykro mi, że masz o mnie tak złe zdanie, kompletnie mnie nie znając. Kim w takim wypadku trzeba być? Serdeczności. @inaccessible89 Postaram się jak najszybciej! :) @gość Nie życzę sobie nazywania mnie "idiotką". Ale dzięki za wyrażenie opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz.zobaczmy jacy sa faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zmiana............co cie to obchodzi.kazdy pisze co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 Twarzy Greya ooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam z 50 randek. Wszyscy do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile mialas juz randek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam jednego fajnego faceta.ale jest za mlody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie tez nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska pisze o stu randkach, a potem niby że jak się zakocha, to przerwie pseudoeksperyment. No to jak się zakocha po pierwszej randce, to gdzie te sto randek? Ktoś tu kombinuje nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy moze szukac ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna szukac ale nie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można szukać, ale nie po to tylko, by się lansować na blogu i nabierać nieświadomych niczego chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj tez linka do bloga facetom niech też opiszą jaka Ty jesteś, bo tak to powstanie krzywy obraz tylko z Twojej strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha dlatego na pierwszej randce każdy płaci za siebie. Skończyłyby się durne zabawy. Po co są randki? Żeby poznać kogoś do związku. Chodzenie na nie, żeby się pobawić albo w innym celu to oszustwo i kpina z drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę wam prawdę bo jestem trochę wstawiona, tak naprawdę to nie ma żadnych randek tylko je wymyślam w swojej wyobraźni. Zainspirowana filmem wymyśliłam sobie, że zrobię takiego bloga aby frajerzy śledzili, a ja będę zarabiać kasę na reklamach. Niestety jestem bardzo brzydka, więc nikt się ze mną nie umówi dlatego wymyślam na razie te historie, ale obiecuję że jak zarobię pierwsze pieniądze to pójdę do dentysty wyleczę zęby, później może jakiś fryzjer, paznokcie i ktoś się naprawdę ze mną umówi ;) Trzymajcie za mnie kciuki, nawet od jutra zaczynam się odchudzać i za pół roku planuję ważyć poniżej 80 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto randek
@storandek Nie wiem, czym zasłużyłam sobie na fakt, że się pode mnie podszywasz. Nie jestem do końca pewna, czy śmiać się czy płakać nad Twoją osobą, ale chyba po prostu podziękuję w myśl zasady Marilyn Monroe "nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili" ;) PS1 Życzę sobie, żeby dane nam było się kiedyś spotkać. Obiecuję, że załatwię Ci dobrego dentystę, jak będziesz zbierać szczękę z podłogi. PS2 Haha w sumie śmieszny był ten Twój post! Dzięki za miły początek dnia! Pięknej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×