Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnagosia45446432456

stracilam go na zawsze

Polecane posty

Gość smutnagosia45446432456

Straciłam chłopaka mojego naukochanszego bylismy razem dwa lata.....zginoł w wypadku w nowy rok:( boże dlaczego on! Co ja mam robic nie mam juz ochoty życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi. Widocznie tak było napisane. Każdy z nas ma jakieś cierpienia i nie da się wszystkich smutków zmierzyć jedną miarą. Dla każego zawsze będzie się wydawać że jego problem jest największy. Życzę Ci abyś zrobiła listę marzeń i pokolei je spełniała z myślą że robisz to dla Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnagosia45446432456
w tym roku miałbyc slub kurwa jak ja mam zyc bez niego niema marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ... Musisz sobie z tym poradzić, może psycholog pomoże ? Pamiętaj, że on żyje tak długo, jak długo istnieje w Twoim sercu... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie powiesz,że łatwo nam się mówi.. Bo tak jest. Nigdy nie zrozumiemy do końca przez co przechodzisz. Ale musisz jakoś żyć. Wiem,że to banalne, durnie brzmi. Ale musisz jakoś dać radę. Twój smutek jest normalny, każdy tak ma. Ale to niczego nie zmieni. Życia mu nie przywrócisz :( smutne bardzo.. trzymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam cudownego chlopaka, on- staral sie o mnie przez calutkie 3 lata, bylismy ze soba dokladnie rok. Niestety, postanowil mnie zostawic, powód? Znudzilam mu sie, nie kocha mnie juz i ogolnie ma mnie zupelnie dosc. Ja przez te 3 lata jego staran, nie chcialam go, bo nie chcialam sie z nikim wiazac, a on swoim nachalnym namawianiem mnie sam do siebie mnie zrazil, dopiero wtedy jak zaczal "podbijac" do innej dziewczyny na moich oczach to mnie cos tknelo i dalam mu ta szanse i zakochalam sie w nim na zabój. Musiałam go odzyskać. Postanowiłam spróbować uroku miłosnego u rytualisty perun72@interia.pl , i na szczęscie nie zawiodłam się. Facet wrócił i jesteśmy ze sobą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria960
Rytuał taniej i lepiej odprawić samej! Trzeba tylko wiedziec jak, mi pomogła wróżka Sigita z http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ na magii miłosnej zna się jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowa z duchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×