Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomekmvr

Stracilem dziewczyne przez zazdrosc Jak ja odzyskac

Polecane posty

Witam Wczoraj moja dziewczyna zerwała ze mna z powodu mojej zazdrosci i kontrolowania jej. Bylismy ze soba ponad rok, ona nie dawno wyjechala do Londynu do pracy, ale za pare miesiecy ma wrocic. Ukladalo nam sie w zwiazku dosc dobrze, byly zle i dobre chwile, ale wiecej bylo dobrych. Wczoraj sprawdzilem jej poczte email, zeby zobaczyc z kim korensponduje, dowiedziala sie o tym i ona sie wsciekla na mnie, ze zabralem jej prywatnosc ze jestem zbyt zazdrosny i ze nie moze zyc ze mna w taki sposob. Wiem ze zle zrobilem i nie powinem tak zrobic. Przeprosilem ja, ale ona powiedziala ze za pozno. Powiedziala ze mnie Kocha bardzo, ale tak bedzie lepjej bo nie moze zyc jak ktos ja kontroluje i jej nie ufa. Pwiedziala ze juz nie wroci do mnie. Na drugi dzien, zaczelem jej pisac smsy zeby porozmawiala ze mna na skype i wkoncu przyszla porozmawiac. Potrzymuje swoje zdanie dalej i nie chce byc zemna. Ale ja ja bardzo Kocham i chce ja odzyskac. Co mam zrobic? Najgorsze w tym wszystkim jest ze ona mnie kocha i mnie zostawia:( Mam przez jakis czas sie do niej nie odzywac? PLanuje jej wyslac bukiet roz przez kwiaciarnie internetowa, mysle ze to dobry pomysl, tylko jak mam postapic zeby ona wrocila do mnie. Boje sie ze jak za szybko jej wysle te kwiaty to bedzie dalej na mnie wsciekla i nic one nie pomoga. Mam przez jakis czas sie w ogole do niej nie odzywac. Zawsze pisalismy sobie smski na dobranoc, jakies wiersze. Pytalem czy moge dalej pisac to powiedzla jak chce to moge pisac. Nie wiem co mam robic, nie potrafie zyc bez niej i nie wiem czy wytrzymam dnia zeby do niej sie nie odezwac. Prosze o jakas rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliskaaaaaaaaaaaa
oczywiście że dobry pomysł z tymi rózami a jak sie kocha to się rozmawia a nie zrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pada pada
zazdrośnik....nieładnie, ale czy to powód, żeby zaraz zrywać wszytsko? czy to aby na pewno powód rozstania? może pretekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wierze ze moge sie zmienic. Kocham jej i nie popelnie juz tego samego bledu, wiedzac ze moge ja stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
04.03] 18:44 jesli to zdanie powiesz jej z tymi rózami masz drogę otwartą:) do niej Ale i tak mysle, ze za szybko zerwała o tym sie rozmawia jak mowi m i s i maja racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dac jej za tesknic, zeby to przemyslal wszystko, bo tak naprawde podjela decyzje w ciagu pieciu minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeżyłem z kobietą 11 lat z tego 3 w małżeństwie Az w koncu spakowała się i odeszła... o pozostawionych facetach nikt nie mówi.........ja nie poddałem się. I ją odzyskałem. Zrobiłem to dzięki rytuałowi miłosnemu ze strony którą znalazłem w Internecie http://urokmilosny24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przez zdzdrość. Pojechała za granicę i zaczęła mieć Cię w du.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu niczego odzyskiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się odzyskać chłopaka po rytuale zamówionym na stronie http://magia-anielska.pl Uwierzcie są jeszcze rytualisci którzy znają się na magii i są uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×