Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całusekkk

Strasznie tęsknię

Polecane posty

Gość całusekkk

za kimś....ale nie mam odwagi sie odezwać. On nie odzywa się już drugi tydzień :( Bardzo go polubiłam jak przyjaciela i brakuje mi tych rozmów. ALe on chyba chciał czegos więcej niz tylko przyjaźni. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekno
:-)uszka do gory:-) przyjazn to cos wspanialego, ale jezli chlopka sie wTobie zakochal trudo mu bedzie byc przy Tobie i nie moc Cie obiac:-)pewnie sama rozumiesz:-) patrzac w przeszlosc mysle ze zawsze warto mowic o tym co sie czuje czego pragnie waznej dla nas osobie:-) kiedy chcemy poiwedziec cos dobrego mowmy to:-) bo przeciez nic zlego sie ni stanie:-) a moze stac sie wiele pienego:-) chlopakowi napewo bedzie przyjemnie uslyszec dobre slowo:-) a Ty ciesz sie tym co do niego czujesz raduj sie ta przyjaznia ktora nosisz w sercu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
nie mogę się radowac, i cieszyć bo bardzo mi go brakuje...i tak sobie myślę że się już nie odezwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekno
a czemu Ty nie probujesz sie odezwac pierwsza? moze on czeka na znak od Ciebie moze teraz tez mu smutno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
zawsze rozmawialiśmy na gg, teraz go nie ma.....czasem myślę że może cos sie stało i nie może się do mnie odezwać. A czasem wydaje mi się że znalazł sobie kogos innego i ja juz sie dla niego nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekno
a nie masz innej mozliwsci by sie z nim skontaktowac? jak nie to postrj sie myslec pozytywnie:-) mysl ze wszysko bedzie dobrze:-)a napewno tak sie stanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
mam inne możliowści kontaktu, ale nie chcę byc nachalna. On wie że ja tęsknię jak go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekno
:-) a beddziesz nachalna? wydzwaniasz co godzine:-)? kieruj se miloscia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
może masz rację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
ale to nie miłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekno
przyjazn to tez milosc:-) apozatym milosc jest wszedzie w Tobie i wokol:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
dziwnie mówisz....jak w jakiejś sekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekno
:-)co wtym sekcjiarskiego:-)to ze jest milosc:-) jesli istniea sekty jedno osobowe to jesem w sekcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
zazdroszczę takiego życiowego optymizmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekno
:-) wiesz ja wcale taka optymistka nie jetem staram sie bo wiem ze to dla mnie dobre ale czsem jest ciezko dzis obudzilam sie z poczuciem samotnosci mimo ze tuz obok spal moj kochany:-)ja jednak czulam ze mi tak smutno. Chcialam myslec pozytywnie moiwc sobie afirmacje ale lzy mimo wszysko plynely wec pozwolilam sobie na smutek lzy wyplynely i slonce znow rozblysnelo w moim wnetrzu:-) nie poszlismy dzis do pracy postanowilismy spedzic ten dzien razem:-) wszysko zawdzieczam sobie otworzylam sie naniego poiedzialm zemi smutno zepotzrebuje czulosci ze mimo zejet blisko tesknie za nim bo ciagle gdzies ganiamy zamaist byc razme w pelni:-) wystarczy zaakceptowac smutki przyznac sie do swich uczuc byc szczerym i cciec byc szczesliwym:-) teraz zmykam z kawiarenki:-)do uslyszenia i powodzenia:-) duzo szczescia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
dziękuję i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekkk
..i zostałam sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekno
nie jestes sama:-) nie zostalas sama:-) i jak odezwalas sie do przyjaciele:-)cos sie wyjasnilo:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu kocham Cię tęsknię za Tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×