Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SUPER PRAWDZIWY OPIS ZWIĄZKÓW!!!

Polecane posty

Gość gość

,,facet więcej wnosi do związku (często wręcz tyra z babą na grzbiecie i holuje ją przez życie nic z tego nie mając), więc podczas rozstania on zyskuje a baba traci. Baba traci kasę i wsparcie emocjonalne oraz intelektualne a facet nagle ma: więcej kasy, więcej czasu a za to mniej stresu! Dlatego prawie wszyscy faceci których znałem (łącznie ze mną, hehe) po rozstaniach odżywali. Progres ozdrawiającego wpływu braku baby najlepiej było widać po wynikach w pracy usmiech.gif,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet kocha-kobieta wymaga nie ma czegoś takiego jak szczęśliwy związek dla faceta każdy jest wykorzystywany i w pewien sposób krzywdzony ,za cenę marnego seksu i braku samotności' nie ma czegoś takiego jak kochająca dobra kobieta-kobieta to egoizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duren :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co nieprawda? opisz swój związek-to się okaże ze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to w ogóle jest ten "związek" ? To kontrakt dzisiaj, nic więcej. Pokażcie mi "związek", u podłoża którego leży miłość -prawdziwa i odwzajemniona. Nie . Kobiety chcą wygodnie żyć, a faceci chcą lalek dmuchanych do bzykania i efekty jakie są, każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz jakaś napisze że to kobiety nas utrzymują. Kopernik była kobietą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatecznie to kobiety żerują i maja przystojniaków,a faceci brzydule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
W 99% związkach to facet więcej zarabia, kobieta żeruje na facecie nie tylko finansowo ale i emocjonalnie. Kobiety w związkach tylko oczekują, same dając niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję chuuujowych doświadczeń, ale bez generalizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mimo wszystko facet daje urodę -albo są na tym samym poziomie ,albo on ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby to chociaż była transakcja wiązana, niestety - po ślubie to już tylko brać i wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipergamia - polecam przejrzeć to zagadnienie, szczególnie facetom jeśli myślą, że związki to miłość, porządnie i inne bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślą tylko nieopierzeni idioci lekko po dwudziestce. Z wiekiem przychodzi mądrość i człowiek przestaje mieć jak to się kiedyś gadało "oczy c i p ą zarośnięte"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie nie, bo to młodzi (obojga płci) jeszcze wierzą w jakieś miłości, uczucia i inne tego typu bzdury, potem około 30 już wszystko zaczyna się klarować, zaczynają się związki "na poważnie" i cały czar pryska razem z końcem młodzieńczej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz swój związek a udowodnisz ze to co piszemy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie, jak kobieta do (faceta)30 nie złapie frajera to po 30 facetowi spadają klapki z oczu i już nie jest tak łatwo znaleźć jelenia. Z każdą kolejną partnerką facet jest coraz bliżej punktu w którym dociera do niego że wiązać się na stałe z kobietą po prostu się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faceci jacyś upośledzeni są chyba, że wiążą się z babami, które ich wykorzystują. Pretensje proszę kierować w kierunku swojej wlasnej glupoty i myślenia fiutem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która kobieta coś realnie daje w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie ja to mój maż już dawno by zdechł, debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od faceta trzeba wymagać- żeby piął się wyżej, zarabiał więcej i ciągle kobietę zdobywał. Nie za bardzo chwalić, czułe słówka dozowac z umiarem. Inaczej facet obrasta w piórka i sobie myśli- jak jestem taki z/a/j/e/b/i/s/t/y to mogę mieć każdą... Trzeba czasami podsycic jego zazdrość, ale nie za bardzo... A i w łózku też trzeba się postarać, oczywiście nie należy przesadzać, bo się chłop przyzwyczai za bardzo, albo co gorsze znudzi...Mówi Wam to kobieta 30-letnia z 3 poważnymi związkami za sobą. Na początku byłam młoda i głupia, myślałam, że wystarczy własnie dać miłość, nie wymagać- efekt taki, że musiałam liczyc tylko na siebie, a facet był przyzwyczajony do darmowej obsługi. Teraz juz jestem mądrzejsza i na razie od 2 lat jest super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.27 no właśnie nie, jak kobieta do (faceta)30 nie złapie frajera to po 30 facetowi spadają klapki z oczu i już nie jest tak łatwo znaleźć jelenia. Z każdą kolejną partnerką facet jest coraz bliżej punktu w którym dociera do niego że wiązać się na stałe z kobietą po prostu się nie opłaca x Jest dokładnie odwrotnie. Teraz kobietom nie opłaca się wiązać, szczególnie jak ma pracę i sama się utrzymuje. Po co jej facet? Żeby musiała mu usługiwać, prać, gotować, a on miłego słowa nawet nie powie, tylko pobzykać chce i idzie spać...Ile jest takich małżeństw. Ja się cieszę, że rozstałam się z facetem. Mam spokój po pracy, mogę robić to, co lubię, nikt mi nie jęczy nad glową. A w związkach same problemy- jedną koleżankę mąż zdradził, innej pije i pracę stracił, jeszcze inna sama przy trójce dzieci haruje, bo pan mąż dzieciom pampersa nie zmieni... masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta chce kasy/urody/przebojów ości Facet miłości -kobiety i zwykle są brzydsze w związku i do niczego się nie nadają oprucz znęcania się psychicznego i fizycznego ,oraz ciągnięcia kasy.....i dawania tylko coraz to nowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Czasem się tak zastanawiam: po co mi w ogolę związek? Owszem, chciałbym związku, ale nie kontraktu, czy innego układu. A wypowiedz "gość dziś " już całkowicie zniechęca to jakichkolwiek związku z kobietom. Bez urazy, ale obym takiej jak Ty nigdy nie spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko będzie, nowe pokolenie Polek w 90% takie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×