Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonimowo XXX

Sympatia pl ??? Do tych co mają tam konta

Polecane posty

Gość Anonimowo XXX

Jestem zajebiście nieśmiala. Jak jest na sympatii? Napiszcie kilka słów jaka tam panuje atmosfera i czy faktycznie można kogoś poznać????? No i jeszcze kilka podstawowych zasad tam panujących. W życiu tam nie wchodziłam a teraz zastanawiam się czy założyć konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertoro
Sympatia jest dobrym portalem, aby poznać kogoś ciekawego, choć jest również wielu popaprańców. Jesteś kobietą, zatem przygotuj się na propozycje napalonych facetów, którzy będą chcieli Cię tylko bzyknąć. Spotkasz również erotomanów - gawędziarzy, sponsorów, tych co szukają dowartościowania podrywając kolejne laski. W całym tym chaosie są normalni mężczyźni - tacy jak ja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka tam męża poznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowo XXX
a obowiązkowo trzeba wkleić zdjęcie? Nie pytam dlatego że jestem jakaś brzydka, tylko nie wiem czy będę umiała i czy tylko oferty ze zdjęciami się liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllaaa
mam tam konto od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć że poznałam tam sporo fajnych osób. jeśli naprawdę chcesz poznać kogoś to lepiej umieścić zdjęcie, prędzej ktoś do Ciebie zagada. nie musi to być jakaś super fota. zwykłe wystarczy. jeśli masz jakieś pytania to pisz, chętnie Ci coś podpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem bez nicka...
Miałam zamiar założyć taki temat:) Od paru dni przegladam sympatię, ale mam obawy przed zalogowaniem się. Też jestem nieśmiała i chciałabym poznać nowych ludzi, jakiegoś fajnego faceta, ale zanim by to nastąpiło, musiałabym przedrzeć sie przez tych wszystkich napaleńców i erotomanów. A na to nie mam ochoty:( No ale no risk, no fun... No i waham sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo29.29
Na sympatii poznałem swoją żonę. Ps. Czasami rzeczywistość jest bardzo różna od fotek.. pozdrwiam i życzę powodzenia w szukaniu drugiej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa jacykuf
A ja tam poznałem dwie dziewczyny - obie okazały się porażkami. Poza tym odniosłem wrażenie, że ci co tam umieszczają profile (mam na myśli płeć piękną) jakoś mało są zainteresowani poznaniem kogoś innego (słabiutki kontakt, b.często zero reakcji na zagadanie - a wcale o wymiary i fotki nie pytałem! nigdy!). Wg mnie to przereklamowany płatny portal - lepiej spróbuj na randki.o2.pl - przynajmniej kasy nie wydasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllaaa
>>> tym razem bez nicka... Miałam zamiar założyć taki temat Od paru dni przegladam sympatię, ale mam obawy przed zalogowaniem sie a czego tu się bać?? >Też jestem nieśmiała i chciałabym poznać nowych ludzi, jakiegoś fajnego faceta, ale zanim by to nastąpiło, musiałabym przedrzeć sie przez tych wszystkich napaleńców i erotomanów. jakich napaleńców? jakich erotomanów? myślisz że tak od razu Cię będą tak napastować? ha ha ha, nie tak szybko. fakt że trzeba płacić za wysyłanie wiadomości, ale na początek można zacząć od puszczenia oczka (a to jest free)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa jacykuf
na "puszczanie oczek" nikt tam nie reaguje - daj sobie spokój z takimi radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllaaa
może na Twoje oczka nikt nie reaguje, na moje owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa jacykuf
przeczytaj raz jeszcze moje wypowiedzi, bo z nich wynika, że: 1) nie mam już daaaawno konta na Sympatii (a miałem tam raczej krótko) 2) zdaje się jesteś kobietą - jak wyślesz "oczko" facetowi to ten może poczuć się dowartościowany, że go jakaś podrywa - w drugą stronę (facet wysyła babce) to baaaardzo rzadko działa (niektóre wręcz od razu zaznaczają w profilu "żadnych oczek" czy coś w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa jacykuf
Jedenasta jedenaście -> tam jest chyba możliwość opłacenia konta innej osobie - może miałaś tajemniczego wielbiciela/sponsora? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikukukuryku
uważam,że foto flirt jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadda
odradzam poznawanie przez portale. kumpela ma profil na sympatii i nic jej nie wyszło z poznawaniem, to znaczy poznawała i spotykała się z różnymi, ale ogólnie to klapa i nic na stałe nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pa jacykuf A ja tam poznałem dwie dziewczyny - obie okazały się porażkami. Poza tym odniosłem wrażenie, że ci co tam umieszczają profile (mam na myśli płeć piękną) jakoś mało są zainteresowani poznaniem kogoś innego (słabiutki kontakt, b.często zero reakcji na zagadanie - a wcale o wymiary i fotki nie pytałem! nigdy!). Wg mnie to przereklamowany płatny portal - lepiej spróbuj na randki.o2.pl - przynajmniej kasy nie wydasz. " Myślę że jest gorzej-to są fikcyjne profile nie istniejących ludzików wstawione po to aby ludzie bulili:P.Już lepszy jest tlen albo ilove :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadda
zresztą chyba desperaci tylko szukają kogoś przez portale, skoro realnie nie potrafią, albo nic im ciągle nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemi
Płaci sie ok 10zł miesięcznie. albo na dłużej to taniej wychodzi.. Ja bardzo polecam. Oczywiście wiele sie dostaje "propozycji nie do odrzucenia", ale jeśli wstawisz zdjęcie i napiszesz w profilu czego/kogo szukasz, to myslę że jest duża szansa kogoś poznać, nawet moze na całe życie;) ja znam 2 małżeństwa poznane na portalach, z tym ze obydwa na innych niż sympatia, sama poznałam cuudownego faceta na sympatii.. Jesztem szczęśliwa dzieki temu portalowi.. a czy to obciach??? Czy to dziwactwo? Myslę że tam jest wielu facetów którzy naprawde sa sensowni, ale nie bardzo po prostu maja jak poznać fajną dziewczynę/kobietę.. no bo jak? Na disko? Na ulicy? A dlaczego nie na portalu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonor
kiedyś miałam konto na krótko, bez zdjęcia, bo taką mam pracę, że nie chciałam go wstawiać ... trafiłam na kilku nieciekwaych panów hmmm no ale w realu też tak się zdarza... ale po tem poznałam tam moją miłość już rok temu :-) jesteś my razem szczęśliwi życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa jacykuf
Amant Wszech Czasów k.awaryjna -> możesz mieć rację z tymi lewymi profilami ja poznałem swoją obecną (i mam nadzieję, że już ostatnią :D ) kobietkę przez net (chociaż nie przez portal z tematu topiku) i nie uważam że to jakikolwiek obciach do czego niby ma służyć net (i np. takie jak to fora dyskusyjne) jeśli nie do wymiany poglądów, doświadczeń i poznawania ludzi? to lepiej być samotnym/samotną i włóczyć się po pubach/dyskach w nadziei poznania drugiej połówki? jaaaasne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×