Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczyty cwaniactwa mojej bratowej manipulantki

Polecane posty

Gość gość

Brat wraca ze szkoły- notoryczne telefony-"kiedy bedziesz? No szybciej..." . Skutek- mandat 500 zł i opierdziel dla brata , ze tak szybko jechał. W wynajetym mieszkaniu nie odkurzane- szkoda szmalu na odkurzacz, a na wycieczki szmal jest. Pierwszy zakup do nowego mieszkania-zmywarka- na 2 osoby :). Przed ślubem chorowała na 1 chorobę, teraz ma 2 dodatkowe i nie moze cięzko pracować. kurz jej szkodzi, detergenty do zmywania naczyń też. Za to w niedziele w galerii jest w swoim żywiole i już jest zdrowa. Rodzina zony w pełnym składzie gościła sie przed ślubem co 2 tygodnie przez 2 lata, nasz rodzina -ani razu. Imieniny jego żony-przyjechali -wprosili sie i ona stwierzdiła,ze u niej tradycja są prezenty imieninowe w postaci bizuteri . Rodzice kupili naszyjnik za 3 stówy i zawieźli,zeby bratu nie było przykro. i tak dlugo możnaby wymieniać. Nie ma 30 lat i na pytanie o dzieci -odpowiada- "juz nie jesteśmy tacy młodzi..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem niżle...jak na panią " przystało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gó/wno cię to obchodzi czy odkurza, jak zmywa i na jakie wycieczki jeździ!!! ty na to nie dajesz więc się odpieprz!!! dzieci to też jej prywatna sprawa twój brat wybrał sobie taką i taka mu pasuje - ty wścibska mendo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze brat nie chce widzieć co sie dzieje i tak po prostu jest mu wygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często tak jest, że kilka dni poslubie wszystko sie zmienia, jak sazę - tal było i w tym wypadku. Z wpisu wynika między wierszami,ze sa tuż po ślubie. To że nie jesteśmy już młodzi teraz mówi co 2 -ga pani ktora nie chce mieć dzieci i próbuje rozlozyć odpowiedzialnosc na ich dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie czasy, tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz brata frajera. A jej zazdrościsz, że sama nie umiałaś sie tak ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej opinii gołym olkiem widać, ze ona leci na kase i nalatwe zycie, zero obowiazków, zero odpowiedzialnosci-chyba,ze odpowiedzialnosc za wlasne przyjemności. I jeszcze jedno , juz kupno zmywarki okazało,ze unika obowiązków, dlatego zadnych dzieci wg mnie nigdy nie będziecie mieli BO: 1. Mąż bedzie miał coraz wiecej obowiazkow. 2. Ona ciagle będzie niezadowolona, jej potrzeby beda rosly. 3. Coraz bardziej będzie olewac męża, coraz częsciej wyjeżdzac sama i wychodzić-przecież wychodzi do rodziców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat powinien brzmieć racze-jakustawić się w zyciu. Bratowa ustaiła sie bardzo dobrze. Ciekawe, czy przed slubem powiedziła,ze nie che miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gość z 2016.07.27 to chyba twoja bratowa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze jaki ciemnogród autorko prezentujesz a już oburzenie co do zmywarki to cię pogrązyło ja mieszkam sama i pierwsze co kupiłam do mieszkania to zmywarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmuwarka wycieczki co cie to wszystko obchodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wredna szmata z tej bratowej! Przeciez wszyscy w Polsce wiedza ze przyzwita polska zona powinna recznie prac i zmywac, nie jezdzic na zadne wycieczki, pracowac na trzy etaty i urodzc dziecko ale tylko jedno bo bo dwoje i wiecej to okradanie meza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką kobietę WYBRAL SOBIE SAM TWOJ BRAT. Tobie- NIC DO TEGO! Zajmij się swoim życiem! U mojego brata też nie jest idealnie ale NIGDY SIĘ DO TEGO NIE WTRĄCAŁAM, bo to ich życie, ich sprawy oraz ICH MAŁŻEŃSTWO. Tobie też radzę: trzymaj się od tego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej opinii gołym olkiem widać x patrzysz swoim gołym Olkiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to wredna szmata z tej bratowej! Przeciez wszyscy w Polsce wiedza ze przyzwita polska zona powinna recznie prac i zmywac, nie jezdzic na zadne wycieczki, pracowac na trzy etaty i urodzc dziecko ale tylko jedno bo bo dwoje i wiecej to okradanie meza!!! x dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez odmowa posiadania dzieci przez współmałonka to powod do KOSCIELNEGO UNIEWAŻNIENIA MAŁŻEŃSTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem, wiekszosć powyższych negatywnych postów pisała sama bratowa, szczególnie 27.07, godz.17.54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem bratowa i se napisze,autorko lecz makowke bo chorujesz na chorobę typowych kokoszek plotkareczek ,jesteś zenujaca pindka jak większość ,a tak w ogole to masz swojego chlopa? ,a może masz a ci zmywareczki nie kupił?,no poopowiadaj tu koleżankom ,ucieszą się ,a ja sobie wezme kościelny i kosciol dostanie nawet dwie takie odmowy bo po slubie planujemy zajmować się tylko przyjemnościami nie pieluchami ,ktoś chce to gdzies zglosic ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jeszcze, że płacz i tupanie sa najczęstszą reakcją na inne zdania niż jej wlasne. Nota bene "płacz na zawołanie"- typowy objaw manipulacji ze strony toxycznych kobiet. Ale sie facet wladował, na własne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co odświeżasz te bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×