Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudiaaaa

SZOK

Polecane posty

Gość Klaudiaaaa

Nawet nie wiem od czego zaczac.Czuje sie jak na jakies fazie.Boże...jak to sie moglo stac, nie moge tego pojac.Za co? Dlaczego?Zaprosilam wczoraj chlopaka na obiad , taki z rodzicami, zeby zaciesnic wiezi,wkoncu znamy sie juz ponad rok, a wszystko ukladalo sie wspaniale, az do wczoraj.Nie moge w to uwierzyc. Kiedy pilismy juz kawe po obiedzie, ktos zadzwonil do dzrwi, moj tato poszedl otworzyc, a tu krzyki, placz, llament, wrzaski, no tego sie nie da opisac, do domu wpadla dziewczyna z dzieckiem na reku i okazalo sie ze to dziecko jest mojego chlopaka, a ona szuka go juz ponad pol roku bo dal noge...Nie moge :-( Juz nawe nie ejstem w stanie opisac co dzialo sie pozniej...porazka :-( Jestem zmrożona, nic nie czuje, nie moge myslec, jakbym dostala obuchem w glowe, zamarlam i nie moge sie ocknac, to jakis koszmar, nie mam pojecia co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09wi
Prowokejszyn:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to marna prowokacja
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi
:(:(:( a to na pewno jego dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaaa
prowokacja? marze zeby tak bylo ale syf:-( najgorsze jest to ,ze nie wiem co robic,NIE WIEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne tylko ze łatwiej jej bylo namierzyc Twoj adres niz jego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tak jest na
bo może chciała wywrzeć efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm nie mogła znaleźć jego
ale znalazła jego dziewczyne? Jakies dziwne...Poza tym jeżeli to prawda - dał noge uciekł od odpowiedzialnosci -gnojek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×