Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jbiznesman33

Szukam dziewczyny, zapewniam dogodne zycie w luksusie i wiecej

Polecane posty

Gość Jbiznesman33

Zarabiam bardzo duzo, stac mnie na wszystko. Mam odpowiedzialna prace, czesto podrozuje, nie mam czasu na randki, poznawanie sie itd. Szukam konkretnej dziewczyny. Dziewczyna musi byc w miare ladna (nie musi byc modelka ale nie najbrzydsza) oczytana, inteligentna (to czy ma studia nie ma znaczenia), miec klase - wiedziec jak sie zachowac wsrod bogatych ludzi. Status materialny nie ma znaczenia ale musi byc z normalnej rodziny ( nie patologicznej) bez depresji i chorob psychicznych. Wiek do 30 lat, optymistka. Teraz o mnie: Mam 34 lata, jestem wysoki, brazowe wlosy, zielone oczy, dobra budowa ciala - obiektywnie przystojny. Bardzo dobrze zabariam i o dom, samochod, wakacje, ubrania, sprzataczke i duzo wiecej nie musisz sie martwic. Nie mam za duzo czasu i w jestem 2 dni w tyg a czasami raz na 2 tyg zalezy ile mam pracy i gdzie, czesto podrozuje. Zalezy mi na madrej dziewczynie, ktora chce miec zapewniony byt materialny a w zamian oczekuje rodzinnej atmosfery, wiernosci, dobroci, przyjaciolki ( z czasem moze sie to przerodzic w milosc) i dziecka. Zainteresowana dziewczyna musi spelniac kryteria, musi chciec zostac matka i musi godzic sie na dane warunki - akceptowac, ze nie bede z nia czesto ale wynajecie opiekunki na pare dni w tyg. nie bedzie problemem (nie chodziennie bo chce zeby dziecko bylo z matka). Poza dobrem materialnym oferuje wiernosc, dobre serce i wsparcie, codziennie bedziemy rozmawiac telefonicznie oraz czasami mozliwosc wyjazdow ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze chcesz dzieci, bo ja nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakis cholerny uklad w ktorym ty dyktujesz warunki... w zyciu bym sie nie zgodzila na bycie podnozkiem kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy lubisz male piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierność jak masz seks raz na 2 tygodnie? ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on dyktuje warunki bo zapewnia przyszlej dziewczynie wszystko... to chyba ma prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze: "oczekuję rodzinnej wierności" (...) x Jeśli Cię nie będzie w domu... wierzysz że byłaby Ci wierna? A Ty też dochowywałbyś wierności często podróżując i będąc poza domem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Roznie pracuje, czasami jestem w domu raz na 2 tygodnie czasami 2-3 dni w tygodniu. Nie uprawiam sexu na wyjazdach, nie interesuja mnie jednonocne przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosiarka
to jest idealny układ dla babki która chce mieć dziecko nie chce pracować ,układ ,i często przecież na tym polega małżeństwo ,na takim układzie ,miłośc to słodkie słówka w układach,tylko ściemnił z tą wiernością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego ona ma robic wszystko co on chce?:D przede wszystkim na szczescie minely juz czasy, gdy kobiety byly uzaleznione finansowo od facetow... to nigdy dobrze nie wrozy i zadna inteligentna kobieta sie nie zgodzi na takie warunki jak autor zaproponowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyh88b
Ja jestem ładna i mądra ale psychiczna więc odpadam..poza tym nie znosze jak mi sie narzuca jakieś warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Szukam zdecydowanej dziewczyny, ktorej pasuje taki uklad. Zdrada z mojej czy jej strony nie wchodzi w gre. Z jej zawsze sie dowiem o zdradzie, jesli cos bede podejrzewal to nie bedzie problemu z ustaleniem tego. Z mojej strony jestem w stanie podpisac odpowiednie dokumenty, ze jesli zdradze nalezy jej sie duza suma pieniedzy. Do zdrady z mojej strony nie dojdzie. Obecnie nie uprawialem sexu 2 miesiece chociaz moge praktycznie kiedy mam ochote. Nie interesuje mnie przelotny sex, prostytutki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Ja jestem ładna i mądra ale psychiczna więc odpadam' hahahah umieram :D ladnie sie podsumowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ładna, wykształcona i wolna ale jestem starsza. Wierność nie jest dla mnie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jablek przy okazji nie chcesz kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tu na Kafe nie znajdziesz takiej kobiety, której szukasz. Tu piszą tylko ludzie nieszczęśliwi i z problemami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam depresje i psychoze lekka ale poza tym spelniam wymagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jbiznesman33 dziś - O wiele za dużo :):):). Ale byłabym idealna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no powiedz mu ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Dziewczyna musi byc ulegla ale nie bedzie niewolnikiem. Nie oznacza to, ze nie bede jej szanowal i dyktowal swoje zdanie zawsze. Jej opinia bedzie miala znaczenie i szukam kogos kto spelni moje wymagania i zaakceptuje pewne zasady ale jesli chodzi o reszte bedzie to przypominalo normalny zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lozku tez lubisz dominowac? az sie podniecilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne, to mało powiedziane... chłopcze (może i jesteś bogaty) , ale nie można kupić sobie kobiety!!! chyba czasy nabywania niewolnic na targach dawno już odeszły w niepamięć!? a może ja już niczego nie rozumiem? :( ot, starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Nie mam czasu na randki dlatego szukam zdecydowanej na taki uklad kobiety. Jak juz pisalem to nie bedzie niewolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehhe jeszczę jej nie znalazłeś, nie jets w ciazy a ty juz myslisz o opiekunce do dziecka buhehehhehehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxxxxandra
pasuje idealnie ale jestem bezplodna :( moze adopcja? bede swietna mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna dojrzała
Ja mam 39 lat ale jestem ładna zgrabna i niegłupia..do tego mam silny kręgosłup moralny,nie ulegam pokusom..ciało wysportowane,wyglądam podobno dużo młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha ale sie usmialam :D opiekunke dla jej jajnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie, bo skonczycie jak pani ŻUK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha Grey sie znalazł co myśli ze każda poleci na Jego kase:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×