Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latka płyną

Szukam faceta

Polecane posty

Gość latka płyną

Czy znacie jakies strony w internecie, gdzie wolni ludzie szukają partnerów? Pytam o takie z "normalnymi" ofertami, nie interesują mnie mężczyźni w związku szukający urozmaicenia w życiu. Osobiście mam dużo do zaoferowania, jestem atrakcyjna, wykształcona, tyle, że w moim środowisku trudno o wolnych, "odpowiedznich" mężczyzn. Proszę, poradźcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latka płyną
chciałam napisać "odpowiednich" (przy okazji wyjaśniam, że miałam na myśli całokształt odnoszący się do umysłu, intelektu itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. sympatia.pl 2. randki.o2.pl 3. Katalog gg Trzeba wybierac bardzo ostroznie, bo wielu kreci albo oszukuje lub tez oczekuje niewiadomo czego. Najbardziej wybredni sa ci ze zdjeciami - rzadko kiedy odpowiadaja lub maja niemozliwe wymagania, nawet jesli twierdza inaczej. Dlatego osobiscie wieksze szanse na \"sukces\" widze przy zastosowaniu metody \"chybil-trafil\" katalogu gg ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latka płyną
dzięki za radę weszłam już na jakąś stronę z randkami, ale nie mam odwagi zamieścić zdjęcia, bo jestem osobą poniekąd publiczną (w swoim środowisku). Poza tym jakimś trafem zainteresowały mnie oferty osobników szukających li tylko romansu... A ja niepoprawna romantyczka chciałabym jakoś tak zacząć od "poznania dusz" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latka płyną
do wnikliwy trochę słaba ta zachęta do szukania Twej osoby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latka płyną
do Happy thx za ostrzeżenie ;-) do samotny dzięki za link (skoro "samotny" to pewnie szukasz kogoś tą drogą? Jeśli tak, może podzielisz się doświadczeniami?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×