Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam jakieś dobrej wróżki co wykona urok miłosny

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś co dobrze takie rytuały wykonują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lnij sie w glowe, kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarrraa
tak ja znam wrózke od rytualow bardzo dobra pomogla mi www.wrozka-ewa.com dzięki niej jestem szczesliwa,nie cierpie z powodu milosci bo moj krzyś do mnie wrócil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Barbary właśnie u tej wróżki Ewy wykonywałam urok i nie wyszło nic z tego. Wiec po co polecasz sama siebie. Prosze o inne wróżki które sa 100% pewne ktoś znalazł dobrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj krew miesiaczkowa do napoju.. To naprawdę działa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze znam ale takich informacji się nie rozpowszechnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może podacie jakiś namiar do dobrej wróżki co ryt robią? Sama jestem ciekawa bo kogos szukam kto taki ryt wykona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam bo mi akurat pomoglo.........najpierw ktos pyta kogo polecam a pozniej jakies pretensje, mi pomogla wrozka tarotewa@wp.pl cala wrozba sie sprawdzila i urok zadzialal moj chlopak sie zmienil o 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam u Pani z maila urokmilosny@wp.pl Maila dostałam od koleżanki, która dzięki niej odzyskała chłopaka. Na razie czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha urok miłosny łeb ci rozbierdala nie po kocha twój mąż never !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj sobie... Ale najpierw - zanim się w to wplączesz - poszukaj dobrego psychiatry, bo zapewniam Cię, że jeśli zaczniesz się bawić w takie rzeczy będzie Ci potrzebny wcześniej czy później... Wiem, co piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gościu powyżej czy szukające wróżek do rytuałów to uważasz ,że to są mądre osoby? Ja uważam , że one już dawno zbzikowały, nie dostały tego co chciały i im odbiło. Tu już psychiatra nie pomoże tylko egzorcysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zgadzam się. Myślę, że i psychiatra, i egzorcysta będą mieć ręce pełne roboty... Powiem Ci więcej, że te osoby nie są normalne, bo normalny człowiek nie będzie nawet myślał o tym, aby łamać czyjąś wolną wolę, nawet Pan Bóg dał człowiekowi wolną wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chorych psychicznie w Polsce wciąż przybywa. To nie tylko cena za kapitalizm i wyścig szczurów. To również wzrost działań spirytystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Kolego/Koleżanko, zgadzam się 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ida
Jestem przeszczęśliwa:) przez urok miłosny poznałam nowego partnera a miałam poważne problemy ze znalezieniem. Zdecydowałam sie w końcu na urok u wróżki Sandry Jaśminy:-) poznałam ja po przez stronę www.wrozka Sandra Jaśmina podaje też jej e-meil wrozkasandra1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zycie runelo pol roku temu. nie miałam sily by dalej zyc. pierwszy raz milosc dzieki ktorej zycie mialo kolory a potem smutek zal i serce które krwawiło. Zaczęłam szukać sposobów na to by go odzyskać. I trafiłam na stronę http://urokmilosny24.pl. Pomyślałam, ze co mi zależy, zamówie rytuał, a nóż się uda odzyskać. Efekty przerosły moje oczekiwania. Po 3 tygodniach wrócił do mnie z płaczem Wybaczyłam jesteśmy teraz razem szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha wawka
wrózka ewa to oszustka! oszukała mnie, rytuał nie działa a na maile już nie odpowiada telef tez nie odbiera, bardzo niepoważna osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriella ela
W nie których przypadkach Rytuały nie skutkuja tak jak by się chciało, wiec może odpuść. Sporo osób pisało ze nie jest dobra ani wrozka, ale to do każdego sie tyczy co chca urokami rzucać:-) ze nigdy nie ma gwarancji ze urok sie uda na 100% placi sie z nadzieją ze jednak poskutkuje i pomoże wam wykwalifikowana osoba. Tak oczywiście :-) tylko nie raz i wykwalifikowany Rytualista nigdy nie da wam 100% pewności powrotu prawda jest taka ze jest to 50% na 50% i nawet doświadczona osoba czy znany wróżbita lub osoba z magii nie da wam 100% prucz nadzieji. Tylko oszust powie ze jest pewne ze wróci a rytuał poskutkuje. I w 2 miesiace wróci najukochansza osoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella izabelinka
Ja 7 miesięcy temu przez Internet znalazłam szamankę. Ktora z Okultyzmem i magia ma do czynienia i się na tym zna. Pomogła mi właśnie ona szama.okulta@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zastanawiam się nad urokiem miłosnym. Moja przyjaciółka, korzystała z usług malabory i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! dajcie sobie spokój z zamawianiem rytuałów przez strony internetowe, a już w ogóle uroków robionych przez polskich 'ekspertów' Większość z nich to wyłudzacze. Ja robiłam urok u kadesza, który jest z bliskiego wschodu i mój były narzeczony po tygodniu do mnie wrócił. Teraz wszystko nam się układa dzięki niemu. gaap.kadesz @interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z rytualisty z adresem mailowym perun72@interia.pl i odzyskałam ukochanego, tak więc w Polsce też są jeszcze rytualisci którzy znają się na tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł Stanisław, może w trochę inny sposób niż urok, ale pomógł i mogę go polecić modlitwapelnaswiatla@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak Ci pomógł Stanisław, kim on w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nic o nim nie słyszałam pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was słyszał albo korzystał z k.roza@o2.pl napiszcie czy w ogóle warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1978
ja robiłam wróżbę jednoroczną u lilith black moon przez internet i sprawdziła się w 90%,także moge ja polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Mateusza: mateusz@myezo.pl, wiekszosc ma za slaby dar niestety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Taide len.. dobry kontakt z poczatku nie bylan pewna bo 6-miesiecy czekalam ale miedzy czasie byly znaki przeszla ze mna do konca powrotu partnera analize robila jak po prosilam, czekalam do 3-miesiecy ale powrot nastapil po 6 warto byc cierpliwym bo z welu korzystalam I nic nie wychodzilo, dzieki jej radom I rytualem moj obecny partner z ktorym nie bylam przez 1 rok wrocil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×