Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam Madzi

Polecane posty

Gość gość

Dwa lata minęły od kiedy ujrzałem ją po raz pierwszy. Prawie 3 lata od czasu kiedy ją tu spotkałem. 23 miesiące od czasu kiedy pożegnała się i znikła. Gdzie jesteś Magdalenko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jej szukam na café Magda nie umarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukrywam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiem Nie wiem gdzie Mozae za źrenicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia Madzia Madzia Wołam cię przez kraj Komputera nie włączasz Myszką niie klikasz Paluszkami w klawiaturę nie stukasz Emotikonow z jezyczkiem nie wklejasz Ggdzie jesteś, może porwali Cię Niemce... Albo noc za krótka na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pojade nad polskie morze i tam ją znajdę opalona w bikini budującą zamki z piasku i ptasich piór Poprosi mnie o pomoc w rozprowadzeniu kremu z filtrem na jej szyi, ramionach, plecach,kończynach gornych i dolnych ,pupence to raszej nie ? Bedzie w piasku ,zaczekam az sie wykapie i wysuszy c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam Cię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha chłopie nie pora sie ogarnąć? wyjśc do ludzi poznać kogoś? wzdychasz do panny z komputera? zakładasz co chwilę to nowy temat, to już obsesja. wyjdź gdzieś, pobaw się, poznaj kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude wredne
Jestem Madzia ale to nie mnie szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja zalozylem ten temat Podpialem się na stopa Jest mi po drodze z autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kwiatek emotikonek z języczkiem Też będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez masz jej fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tej blond curvy z duzymi cyckami z kujawsko pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dalej szukam Madzi o dobrym sercu Z podgórskim ogródkiem do którego wiatr przynosi zapach siana w którym będą kwitly nasturcje Madzi lubiacej skamieniałe miasto Lapka :-D :-D :-D :-D O:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skamieniałe Miasto Teraz to widzę Ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGersh
Dobry czas, By Cie odnaleźć wśród promieni słońca W dali i blizy szukam olśnienia Trzech słów, jednego imienia Koniecznych dróg, kwiecistych burz Pogody i wichru, grzmotu i ciszy. A gdyby tak jeden raz ktoś , ktoś odpowiedział Dlaczego życie jest niprzewidywalne, zmienne i ulotne. Wczorajsze wszystko tak niewiele znaczy. Jutrzejsze jutro przemianie ,jak walc ,tango ,rumba sprzed lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Czyżby chodziło o Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie To tylko pretekst, wyróżnik a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi i Ciebie Dawno nie spotkalismy się na tym forum . Wczoraj przeczytałem Twój post Zrezygnował z pisania ,do późna byłem totalnie zajęty . Sprawy zawodowe. Co słychać u podnóża Tatr, upały w tym rejonie mają być mniejsze. Zakopane ma szanse na zwielokrotnie zaludnienia. Pisalem rożne historie , w rożnych tematach. Pisze to co mi w duszy , w danej chwili gra.Jeżeli urazilem, to przepraszam. Mitomania nie zamierzona, aczkolwiek.... Pozdrawiam z Wronek. Clarence w sluchawkach Renata Przemyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu oj gorąco Tajne laski się dosiadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Cześć Clarence i Witam resztę towarzystwa :)🖐️ Istny żar leje się z nieba. Taką pogodę zapowiadają aż do środy. Gosciu- Do Poznania mam kawał drogi i jest mi nie po drodze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy do Słupca Tawarzystwa nie pozdrawiam Nie zintegrowalismy się niestety Gość z naprzeciwka fajnie na nie seria (3) Także gorąco mamy że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być zerka dwa razy poprawialem Co robisz Chyba nie w domu przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Z tableta pisze i siedze na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też latwo nie masz Cholerstwo rządzi się :-) swoimi prawami O płynach nie zapomnij Bo ,,mi,,wyparujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Dziś tylko czerwona herbata. Nie wiem z kim rozmawiam:) Słupiec to chyba gdzieś w Wielkopolsce :-P Niestety daleko mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo facet Zawrze o czymś zapomni aktualnie Końskie Autoryzuje post Clarence Podobnie ja poprzednie Pewnie czytasz literaturę piękna ,a ja Ci w tym przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiesz kwiatka z tabletu wstawić bo ja nie wiem jak się to robi Nie mam takiej opcji :-D :-D :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×