Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galileo

szukam męża

Polecane posty

Gość galileo

szukam dobrego kandydata na męża. Wiem, ze dobrzy mężczyźni istnieja ponieważ widzę jakie szczęście maja niektóre kobiety. Mezczyzna ten musi byc w wieku 23-27lat. Nie mam jakiegoś swojego ideału. Musi mi się po prostu podobac. Musi byc stały w uczuciach, nie może interesować sie innymi kobietami. Bron Boże zeby mnie kiedykolwiek zdradził. Skoro jest ze mna, mnie kocha to ja mam byc dla niego najwazniejszą. A a nie np. mamusia czy siostra. Nie może stawiac nade mną swoich kolegów, spotykac sie z nimi częściej niż ze mną. Najlepiej zeby ich wogole nie mial. Szukam faceta z ktorym pochodze rok czy dwa, a potem wezniemy slub, załozymy rodzine. Pod zadnym pozorem nie chce mieszkac z rodzicami -ani moimi ani mojego partnera. chcę miec swoj wlasny dom w ktorym zamieszkam z moim mezem i dziecmi. Moj mąż musi byc człowiekiem spokojnym, cierpliwym, bez nerwow. musi być wyrozumiały , troskliwy, opiekunczy , zaradny, pracowity, nie moze mnie nigdy uderzyc, nie moze byc cwaniakiem, zbyt pewnym siebie, nie moze byc zarozumiały. jes tu ktos kto ma chociaz tyle cech ktore wymieniłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sąsiadka
Znam takiego! To mój mąż! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
ja mam bujną wyobraznię? bo chcę mieć dobrego męża. Nie księcia jakiegoś. To ze ty masz jakiegoś cymbała i teraz piszesz ze za duzo wymagam to juz twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie może stawiac nade mną swoich kolegów, spotykac sie z nimi częściej niż ze mną. Najlepiej zeby ich wogole nie mial. " Myślisz, że facet, który nie ma nawet kolegów nadaje się na męża? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ale sie uśmiałem
szukaj może kiedyś znajdziesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
moja sąsiadka zazdroszcze ci. jak sie poznaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
a do czego to podobne zeby facet wolal isc z kumplami na pizze niz do mnie przyjechac co????? to jest waszym zdaniem normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sąsiadka
Przypadkiem. U koleżanki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
facet musi miec kumpli, bo inaczej byłby jakis dziwny ale nie musi sie z nimi spotykac co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
jaki jest ze go tak chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileo - ja pasuję do Twojego opisu, a;le przedział wiekowy się nie zgadza, no i zdarza mi się zdenerwować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trezo
"Najlepiej zeby ich wogole nie mial." "facet musi miec kumpli" weź się zdecyduj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utytyuyutu
moj ojciec nie mial kumpli zadnych, są z mamą do dzisiaj, juz 30 lat ponad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdziesz takiego, jeśli będziesz miała mu do zaoferowania to samo, czego ty żądasz (czyli zaradna, opiekuńcza, pracowita, koleżanek najlepiej nie mieć itd) , a dodatkowo jeszcze musisz: umieć dobrze gotować, w czystości utrzymywać dom, koszule zaprasować zawsze na żyletę z wykrochmalonym kołnierzem, seks co najmniej 5 razy w tygodniu i jak pierdnie przed telewizorem to tylko wyrozumiale się uśmiechnąć. jestem pewna, że znajdziesz taką osobę gdy wykażesz, że masz wszystkie powyższe cechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
chodzi mi o takich kumpli ze jak sie spotkają przypadkiem to pogadaja, albo jakies interesy mają ze soba, rozmowy meskie a nie ze jest sobota a on do mnie nie przyjedzie bo jedzie na basen z kumplami. co to ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sąsiadka
Jest bardzo troskliwy i opiekuńczy. Potrzeby moje i naszych dzieci-zawsze- stawia na pierwszym miejscu. Po wielu latach małżeństwa jest moim najlepszym przyjacielem...:D Życzę takiego faceta każdej kobiecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i jak pierdnie przed telewizorem to tylko wyrozumiale się uśmiechnąć." Takiej kobiety szukam:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
ha i właśnie taka jestem! zaradna, umiem dobrze gotowac, jestem bardzo opiekuńcza, lubie pracowac, koleżankki mam ale sie z nimi nie spotykam, rzadko tylko z jedną. i chce sie troszczyc o swojego meza, zeby zawsze mial dobry obiad, wyprane i uprasowane koszule, zeby byl zadbany i dzieci tez. bo to jest wizytowka kobiety. od razu widac czy zona dba o męża czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfffggggggr
galileo W sumie to nawet spełniam Twoje wymagania ;) Tylko czy ty spełniasz moje? Jakie studia skończyłaś, jaką masz pracę, jak wyglądasz, jakie masz zainteresowania, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileo, jeśli rzeczywiście taka jesteś, jakim cudem jeszcze nie masz partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
sa dobrzy mężczyżni na świecie, tylko ja nie mam do nich szczęścia. sąsiadka dziekuj Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sąsiadka
No, to jeszcze tylko odrobina skromności i jesteś już materiałem na idealną żonę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnyLat27
Tekst jakby był o mnie, z tą jednak różnicą, że mam jeszcze jedną zaletę (dla ciebie pewno wadę) - otóż również jestem wymagający :> Napisz więc proszę coś o sobie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany8
a co jesli chlopak spelniajacy te cechy bedzie mial brzydka twarz?na starcie bez szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
adfffggggggr napewno nie spelniasz moich wymagan, bo ich tu wszystkich nie wymienilam. i ja twoich tez nie. dlatego trzeba szukac tak długo, az znajdzie się te najbardziej bliską swojemu sercu osobę. Dlaczego wy waceci zawsze pytanie o wygląd? nie interesują was cechy charakteru tylko zawsze wygląd. Wolicie zimne suki bo maja fajny biust niz ciepłe kochające zony, które mają jakąś wade w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet to wzrokowiec i nic tego nie zmieni - trzeba się z tym pogodzić. jak tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×