Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamanychlopak

[Szukam] - urok miłosny

Polecane posty

Gość zalamanychlopak

Nigdy nie kochałem kogoś tak bardzo. Niestety rozstaliśmy się. Osoba którą kocham gdy mnie widzi to po prostu nie zachowuje się naturalnie i ucieka. Korzystałem z pomocy dwóch wróżek, ale okazały się oszustkami. Tutaj też czytam niektóre wypowiedzi i wydają się mało poważne. Potrzebuję naprawdę pomocy, mój email to kosmita.wrocek@gmail.com Jeżeli ktoś ma namiary na osobę, która nie jest oszustem tylko naprawde zajmuje się taką pomocą proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortadelaaaa
dobry sposób aby cie znienawidziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uwazasz ze to bez sensu???
a kto zerwał? ona czy ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatamorgana.spokoju
Tu rozum należałoby u autora znaleźć(poszukać), a nie za urokami się oglądać. Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez uroku osobistego nic nie zdziałasz. Albo się to ma, albo nie - uroki "zewnętrzne" to tylko strata czasu i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanychlopak
Niestety urok osobisty nic nie zdziała, bo co z tego - że się podobam, kiedy we dwoje zniszczyliśmy naszą relacje do tego stopnia, że nawet nie możemy ze sobą rozmawiać? Co z tego, że widzę, że nie jestem obojętny a mimo tego ucieka? Podałem email, mam nadzieję - że ktoś mi pomoże. Nie rozumiem dlaczego chcecie mnie umoralniać, jeżeli nie znacie sytuacji? Łatwo jest tylko oczerniać, bo to nie wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatamorgana.spokoju
to ja Ci odpowiem:: Jak panna nie chce z Tobą rozmawiać, to znaczy, że Coś nieźle musiałeś przeskrobać i jest taka a nie inna sytuacja między wami. Kolejna sprawa, jakby jej zależało na Tobie, to by Ci w podtrzymaniu relacji pomogła. Z jakiegoś powodu tego nie robi, odpuściła.. Piszesz, we dwoje zniszczyliście swoją relacje do tego stopnia, że nawet nie możemy ze sobą rozmawiać-----to znak, że nie nadajecie na tych samych falach i tak by się szybko ta znajomość skończyła. Może po prostu nie jest wam pisane? Pogodź się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie było, nie jest, nie będzie
ale kto zerwał i dlaczego się rozstaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanychlopak
Ciekawe wnioski bez jakiegokolwiek rozeznania. Nie dziwię się skąd biorą się w internecie bajkopisarze i oszuści skoro bez faktów można napisać doskonałą interpretację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatamorgana.spokoju
Powiedz autorze dociekliwym komentatorom---dlaczego dziewczyna przed Tobą ucieka? Co takiego sprawiło, że tak a nie inaczej reaguje na Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanychlopak
NIC JEJ NIE ZROBIŁEM. Nie jestem psychopatą tylko normalnym facetem. Odpuściła sobie na pewno. Mam wrażenie, że robię z siebie idiotę bo to jest po prostu desperacja. Nie sądziłem nigdy, że się naprawdę zakocham i będę takie rzeczy wypisywać, ale niestety urok to jedyna forma pomocy dlatego proszę raz jeszcze o pomoc, a w dalszą polemikę osób ciekawskich nie wchodzę. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego chcesz ją zmusić do czegoś, czego ona nie chce? Nie uważasz, że to egoistyczne z twojej strony? Co będziesz miał po uczuciu osiągniętym tą drogą? NIC. Okaże się jedynie, że sam nie potrafiłeś dziewczyny w sobie rozkochać i potrzebowałeś do tego cheata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika ..
a co jeśli urok zadziała, dziewczyna się zakocha na zabój a ty po czasie się odkochasz? ona ma być nieszczęśliwa do końca swych dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkkkkkkkka
a dlaczego od ciebie ucieka skoro nic jej nie zrobiles? przeciez nie ma powodu, wobec tego po co chcesz rzucac urok? znam jeden urok, ale musisz szczerze odpowiedziec na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatamorgana.spokoju
Gdy zaczynam zadawać być może istotne pytania---to autor nie che odpowiadać, zbywa słuchaczy. Albo coś przeskrobał i nie chce się przyznać, by jego wizerunek nie ucierpiał, albo też jest tak przekonany o swej nieomylności, że nawet nie dopuszcza do siebie mysli, że być może sam jakoś się przyczynił do obecnego stanu jego znajomości z tą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkkkkkkkka
autor chce ja zapewne przeleciec a ona to wyczuwa i ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka.z.Garnuszka
jak w bajce: króliczek wyczuł myśliwego i zwiewa co sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myska3535353
http://wrozby.mojeforum.net/index.php?c=8 na tym forum wroza za darmo, ale tylko jedno konkretne pytanie mozesz zadac kazdej wrozce, pytanie nie moze sie powtarzac. mimo ze jest ich tam wiele najbardziej polecam beate kalinowska-poczytaj sobie jej wrozby i reakcje ludzi, ta kobieta jest niesamowita. oprocz wiedzy posiada zdolnosci paranormalne dzieki ktorym jest tak fenomenalna. trudno ja zlapac ale probuj a beate scigalam ale nie udalo mi sie jej zlapac, natomiast chyba juz nie chce korzystac z jej wrozby bo czytajac innych ludzi widzialam jak trafnie opisywala ich sytacje....ta kobieta ma jakies wizje w ktorych widzi wszystko. czytalam tez o kobietach ktore pisaly do niej z podziekowaniem za wrozbe ktora stawiala im lata wczesniej. kobiety te wowczas byly wsciekle bo wrozby nie by;ly optymistyczne a po latach wszytsko okazalo sie prawda...poczytaj sami przekonasz sie o czym mowie ponizej link http://www.beatakalinowska.cba.pl/ to jest strona beaty kalinowskiej, tu wszytsko znajdziec w dziale cennik -ceny i zasady wrozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanychlopak
Już sprawdzam. Jestem w stanie przejechać nawet całą Polskę aby osobiscie być przy rytuale. Niestety w internecie osoby które się reklamują to wróżbici z doświadczeniem - dziesiąt lat mając lat naście. Niestety rozumiem teraz osoby które naprawdę się zakochały i cierpią. Nie życzę nikomu z Was przeżywania tego co ja, pomimo nawet tych wszystkich rzeczy które wypisujecie. Kiedyś się to obróci przeciwko wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkkkkkkkka
nie da sie nikogo zaczarowac, jedynie sam siebie mozesz odczarowac, albo przeprosic dana osoba jak masz szczere intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaku, ty myślisz, że jesteś jedynym, który przeszedł przez ból nieodwzajemnionych uczuć? Albo jesteś baaardzo młody i stąd twoja ignorancja, albo jesteś skończonym idiotą (co obstawiam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanychlopak
Mogę wiedzieć, dlaczego tak się "sapiesz"? Przeszedłem taki ból nie raz, zresztą jak każdy z nas ale teraz to zupełnie coś innego. Ten temat nie dotyczy Ciebie moja droga. Jeżeli nie jesteś w stanie mi pomóc, to idź w końcu po rozum do głowy i zajmij się swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopczyku, po rozum do głowy to raczej sam się wybierz. I przestań być taaaki protekcjonalny, bo robisz się żałosny :-o Wyświadczam ci przysługę - podnoszę topik. Ale uprzedzam: nikt cię nie weźmie na poważne. Poza tym to jest forum, chłopczyku, i piszę tam, gdzie chcę i to, na co mam ochotę :) I bez poufałości :) Na to trzeba sobie zasłużyć a ty za cienki w uszach Bolek jesteś :) Zatem - sajonara, dzieciaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanychlopak
Właśnie czytałem o Beacie Kalinowskiej i są o niej bardzo niepochlebne opinie: Korzystałam z niej dwukrotnie po tym, jak moja sytuacja w związku się skomplikowała. Wróżba z doradzctwem przez skype. Sprawdzalność - dosłownie zerowa, tym bardziej, że dotyczyła konktretnych pytań i dość bliskiej przyszłości. Ot, miła rozmowa, która kosztowała mnie 240 zł zdecydowanie też nie polecam , inne jej alter ego to Beatrycze , działała głownie na kafeterii, stanowczo przestrzegam , nie jest tym za kogo się podaje, To wszystko wyjaśnia. Tracę nadzieję na uczciwość. Zapewne jesteś Beatą Kalinowska i chcesz sobie zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja korzystałam z rytuału milosnego u wróżki. Jeśli ktoś chce mogę polecić wypróbowaną i sprawdzoną nie tylko przezemnie. Za pół roku biorę ślub i jestem mega szczesliwa, wszystko poszlo zgodnie z zalozeniem. moj mail jakby ktos chcial annaa1987@onet.eu nie bede pisac tutaj maila wrozki, bo nie wiem czy by sobie tego zyczyla. pozdrawiam wszystkicj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza już drży o swoje
Paszoł w buraki cukrowe, gadzie ty! ahahahah, Damascenka made my day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo llll
nie da się zmusić do miłości szczerze nie chciałabym aby ktoś rzucał na mnie urok ani zaklęcia jeśli dwoje ludzi mają być razem to będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×