Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Terapeutka

Polecane posty

Gość gość

No wiec chodze do pewnej terapeutki i dzisiaj zwatpulam w ogole w sens tej terapii. Juz raz mnie zawiodla gdy przyszlam zaplakana po tym jak chlopak dal mi kosza to ona wziela jego strone moze nie doslownie ale przywolala historie w ktorej jej obecny maz tez z poczatku powiedzial jej nie a pozniej po latach zostali para. Ja cxulam sie bardxo pokrzywdzona ze on juz na wstepie odrzucil mnie wiec dla mnie trudne bylo do pojecia ze moglibysmy przyhaznic sie jak nigdy nic. Pozniej jak jej to wyrzuvilam ze jestem zla.na.niego.na nia to ona stwierdzila ze.podala tylko jedna z opcji nie znaczy ze ja tak mam zrobiv. No.to.kurde ja sie zastanawiam od czego.ona tam jest.. Dzisiah temat dotyczyl.mojego zdrowia to ona do mjoebz tekstem czy ha mam w ogole zdiagnozowane to o czym mowie, gdzie mowilam jej o tym na.pierwzsej wizycie a mawet przynioslam ze siba wyniki badan. No i rece mi opadly. To juz moj drugi nieudolny za przrproszebiem sygcolohg ktory nie jest w stanie mi pomoc. Zastanawiam sie czy to ze mna cos nie tak czy znowu po prostu zle trafilam. Jeszcze co.do tej kobiety chodze do niej dlugo bo 1,5 roku wczesniej jakos.tako mi pomogla to znaczy ja widze postepy w moim zachowaniu ale teraz to co sie dzieje od.kilku wizyt po prostu tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w życiu poszłam do psychologa, płakałam i trzęsłam się a ona patrzyła jakby ją to wszystko bawiło, że gówniara przeżywa swoje problemu (miałam wtedy 18 lat). Nigdy więcej. Łatwiej jest trafić na kogoś bez powołania albo wypalonego, niż osobę która może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest to dziwne. Ona za kazdym razem.przyeoluje jakies historie a.przeciez e taki sposob to moge sobie z kolezanka pogadac, tym bardziej ze.czesto one w niewielkim.stopniu tylko.dotycza mnie, Czuje sie przez.to jeszcze bardziej niezrozumianan tez nieraz.mowila.jak barszo jest ceniona itd ilu osobom.pomogla.wiec idac za tym stwierdzila ze.moze.mi.sie tylko cos zfaje i faktycznie moze mi i tez pomoze. Np.z tym.leczeniem to przeciez to.jest temat walkowany od kilku wizyt wlasnie po.to.przychodze.by mnie wsparla w tym leczeniu a ona.na to czy w ogole mam taka diagnoze. No.po prostu nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim nurcie przeprowadzona była psychoterapia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychoterapii pozytywnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derakosa
Każdy terapeuta ma swoje metody i nie ma nic złego w tym, że akurat ta konkretna do Ciebie nie przemawia. Może po prostu warto poszukać innego specjalisty, takiego który będzie umiał do Ciebie dotrzeć? dzisiaj można to zrobić nawet nie wychodząc z domu, przez skype , zobacz sobie ofertę w http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ , jeśli Ci się spodoba to może kontynuować na żywo z danym terapeutą a jeśli nie to szukasz dalej :) To się opłaca i jest wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.24 miałam tak samo. minelo kilka lat, znowu czuje się źle od 4 miesiecy płaczę codziennie, myśle o samobójstwie ale totalnie nie mam juz sily znowu otwierać sie przed osobą która albo mnie wyśmieje, oleje albo zamiast wsparcia skonfrontuje mnie z rzeczywistością tak , że rozerwie mnie z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×