Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terapia122

terapia par

Polecane posty

Gość terapia122

słyszał ktoś o tym? jeśli tak to jakie miasto? interesuje mnie wrocła kalisz i okolice; albo psycholog który zajmuje sie takimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham i tęsknie czekam
powiem tak.. terapie par trzeba zacząć najpier od osobnego spotkania najpierw ona idzie mowi co i jak potem on potem psycholog analizuje, widzi co mowi jedno, jak patrzy na dane sprawy itp widzi jak drugie potem znow woła ja i mowi ze to tak i tak, a prosze wczuc sie w to i to potem woła jego robi to samo z nim potem woła ich oboje do pokoju zaciemnionego.. kameralnego robi test np napisz co lubi zona itp:) takie pytania zblizają ludzi.. i pokazuja na ile sie znają, swoje dusze, pragnienia, lubosci itp. Widza tez co muszą poprawic.. potem ida razem i jest rozmowa on, ona i pscyholog takie cos daje lepsze efekty niz jak ida od razu oboje:) pamietacie ten spor ze mieszkany nie lubieli 2 kobiet? było to na tvn wyznaczono tam az 4 mediatorow... nie wiem jak to sie skonczyło ale wiem jedno.. pytanie se tłumu: wybaczycie, pogodzicie sie? jest nienormalne.. bo tam w tłumie działa "psychologia tłumu" według Lebona... trzeba isc na neutralne miejsce i.. rozmawiac z kazdym z osobna z tego tłumu.. pokazywac plusy i minusy. dopiero potem uczynic spotkanie razem, jako pojednanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę tematy
14:14 psychoterapeutka kafeteryjna a co się stało? 14:14 gkkggkgkgi też jestem zaintersowana...powiedz a czy u ciebie druga strona wogóle widzi problem i chce się zmienić?? ja pytam o Szczecin 14:15 terapia122 pilnie potrzebuję namiary na taką osobę 14:15 terapia122 on sie nie chce zmienić bo nie widzi w sobie winy, za to ja ciągle sie czuje winna chociaż często nie powinnam; 14:15 psychoterapeutka kafeteryjna a ja nie mogę pomóc? niestety żadnych namiarów nie mam 14:17 terapia122 jak masz pomysł jak sie ciągle przestać kłócić i to o głupoty to prosze. rozmów za nami tysące a kłótnie jak sa tak były i to codziennie!!!!! 14:19 gkkggkgkgi nie wiem czy w takim razie terapiama sens.u mnei jest identycznie - on nie widzi problemu ani żadnej winy w sobie. A o pójściu do psychologa./psychiatry czy jako terpia grupowa czy samemu nie chce nawet słyszeć... Ja chcę isć sama na terapie żeby zmeinić siebie bo ja tego chce...na te dla par nie ma dla mnie sensu iść samemu. 14:19 eeeeeeeeeeeee nie macie czegos takiego jak ksiazka telefoniczna? tam znajdziecie namiary 14:20 gkkggkgkgi U Was sa rozmowy... to i tak dobrzemy jużtylko wracyzmy na sibei i kłócimy się albo milczymy... ja nei potrafię ustapići tak naprawdę nie chcę bo wiem że mam prawo do własnego życia. 14:21 eeeeeeeeeeeee gkkggkgkgi - czy niemozliwe jest, zebyscie ze soba porozmawiali? dlugo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
ponad 5 lat. Nie wiem - jest to bardzo trudne.On się zamyka i nei mówinic poza tym co jest schematem który usłysząłm już 1000 razy. Ja jestem osoba otwarta i potrafię pwoiedzieć wszystko-czasem za dużo oczywiście. Ostatniozauwazyałm że ja też zamykam się w sobie i nawet napytania życzliwych mi osób mówię zewszystko ze mna i nei tylko ok... a przeniesli topik-i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
my też jesteśmy ze sobą 5 lat z tym że jeszcze nie jesteśmy małżeństwem - mamy takie plany; ale ja juz mam dość tego że ciągle sie czuje winna a on wynajduje fikcyjne problemy, już nie wiem co mam zrobić żeby ratolwać n asz związek; najgorsze jest to że sie tak bardzo kochamy a tu takie szopki sie dzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
do kocham tesknie i czekam - masz może jakieś namiary na takiego specjaliste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zadzwoniłam do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, bo ufam tym terapeutom i zapytałam, czy mogą mi kogoś polecić z Poznania, kto kończył u nich szkolenia . Powiedziałam, o co chodzi i jaki mam problem, kogo szukam i czego oczekuję od tej osoby. Dostałam dwa namiary, zdecydowałam sie na jedna terapeutkę i jestem baaaardzo zadowolona. Jesli chciałabyś skorzystać podaję numery telefonów: 022) 617-61-64 (022) 616-13-72 0-501-201-490

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
to przeciez warszawskie numery :) nawet jeden kolo niedaleko mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
dziękuję szkoda że mam tak daleko do warszawy; może będa mieli kogoś we wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież napisałam, że zadzwoniłam do Warszawy i zapytałam o kogoś z Poznania, bo tu mieszkam i potrzebowałam pomocy. W Laboratorium Psychoedukacji szkolą sieterapeuci z całej Polski. Myślę, że warto spróbować do nich zadzwonić. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
wiesz ze swojeg o zwiazku nauczyłam się tyle że jak ktoś nie chce to go nie zmusisz... tym bardziej do terapii. ja wiem że ja też mocno nawalam w tym związku i myślę o tym żeby najpierw zmienić siebie. W koncu wielerzeczy które dzieja się w związku wynika z odpowiedzi na to co robi druga strona...a ja mam na swoim koncie tez nie mało. A jaki jest główny problemu Was?? On wcale się ze mną nie liczy, wciąż narzuca mi swą wolę. Czuję się takjakby mnie nie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
chyba już czas żebym ja też zadzwoniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
u nas? chodzi o to że ja nie mam zamiaru być podporządkowana faectowi całe życie na jego łasce, chce być samodzielna itd i taka jestem, ale mój chłopak uważa że skoro tak to do czego on mi jest potrzebny skoro mam gdzieś jego opinię (tylko żeja nie mam zamiaru sie go pytać za każdym razem o pozwolenie na coś tam) poza tym to wymyśla problemy których nie ma, zarzuca mi że ja jestem egoistką a on sam taki jest tylko nie dostrzega tego w sobie, mówi że jestem egoistką a on jest jeszcze wiekszy. ogólnie - kłótnie kłótnie i jescze raz kłótnie o wszystko; ja też nie jestem świeta bo mój charakter też wiele psuje ale naprawde sie staram, żeby na niego nie wrzeszczeć (a zawsze tol robiłam) żeby dac mu troche wiecej swobody pokazywac mu jak go kocham i zapewniam go oswojej miłości, ale im bardziej sie staram tym jest gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
czyi problem mamy podobny... brak partnerstwa i wolności w związku?? tyle że ja musze odzyskać swoje prawa a nie jest to łatwe bo on potrafi nawet uzyc szantażu emocjonalnego wobec mnie, a ja mimo charakterku nei potrafie być silna i przeiwstawic się mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
cholera z tymi chłopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
ja właśnie zadzwoniłam do warszawy; dostałam trzy namiary, jeden odpada bo to facet a ja nie mam zamiaru opowiadać mu o tym jakoś bardziej jestem przekonana do kobiety, no i teraz sie musze zastanowić kórą wybrać, no i pogadać z tym moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
To życzę powodzenia. Napewno przyda się. Apropo ile kosztuje taka terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
nie wiem nie pytałam; nie dziękuję, tylko przeraża mnie myśl że mając 20 lat bede musiała sie włóczyć po jakichś gabinetach i to przez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
niech Cię to nie przeraża- pomyśl lepiej załatwić takim problem na początku niż ma się to za Tobą wlec całe życie.Poza tym jestes bardzo młoda i szkoda życia na użeranie się z chłopem - lepiej to inaczej załatwić, np u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
no racja ale dlaczego skoro dwoje ludzie sie kocha jak wariaci to sa takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
złą osobę pytasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
haha ja mam nadzieję że wam też sie uda ibedziesz szcześliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
wiesz ja-to inna bajka. raczej przywykłam już do mysli o rozstaniu i zostaniu samej. Ale może?? Mało to cudów było na Świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
aha, zrob tak żebys była szcześliwa, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
taki jest mój cel. Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia122
mam nadzieje że już nie bede musiała zakładać tak smutnego topicu; pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkggkgkgi
też mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka. Dudzik
Dziewczyny gorąco mogę polecić naszą świetną psychoterapeutkę małżeńską, z Warszawy, Pani Aneta uratowała nam małżeństwo, mogłam na nią liczyć w każdym momencie naszego kryzysu. Podaję numer 788 688 591 mediklinika, proście do Pani Anety Zielińskiej od terapii małżeństw, par. Jesteśmy nią zachwyceni a dostaliśmy kontakt od bratowej bo byli też na terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herubina
Jakby ktoś jeszcze potrzebował namiarów na terapie par to ja polecam jedną Panią psycholog z Warszawy. Prowadzi Pracownie Terapeutyczną (http://www.pracowniaterapeutyczna.org). Ogólnie jest wporządku i pomogła komuś... Polecam. Na stronie jest wszystko co potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×