Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Też jak robicie facetowi oralnie to zaczynacie ustami nie przy pełnym wzwodzie?

Polecane posty

Gość gość

bo inaczej cięzko go utrzymac w ustach jak ma pełny wzwód? przy rozmiarach od 15 cm :-( ja nie daje rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty bierzesz całego ? takie rzeczy trzeba umieć , ja mam zaraz odruch wymiotny kiedys nawet zwymiotowałam jak sobie szczoteczką do zębów myłam język, za glęboko wsadzilam i puscilam pawia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź kobieto na "dział erotyczny" z tym problemem. My tu tylko o "wyższych uczuciach" rozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks oralny to dewiacja nie rozumiem jak można robić coś tak obrzydliwego i wstretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo inaczej cięzko go utrzymac w ustach jak ma pełny wzwód? przy rozmiarach od 15 cm smutas.gif ja nie daje rady.. x Męcz się męcz- inaczej Cie zdradzi albo rzuci :) Oj! kobiety- szanujcie się trochę i nie pozwalajcie mężczyznom na nic, co wam nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks oralny jest fajny jeśli się dwie osoby kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzialbys sie robic cos takiego! Tylko k***y robia loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzik be ale seksu bez minetki już sobie nie wyobrażacie hipokrytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki fajny ze macie odruchy wymiotne szanujcie sie a nie traktujecie jak typowe k***y z burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
penis nie sluzy do wkladania do buzi za chwile w ramach milosci bedziecie przyjmowac kupe do buzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a język nie służy do lizania organów płciowych żeńskich, myślisz, że cipka ma fajny smak albo pachnie fiołkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRA, ale mi chodzi o to że generalnie dziewczyny "ratują się" w takiej sytuacji że świadomie biorą miekkiego do ust, i wtedy nie ma szans na jakies odruchy wymiotne, a facet jest szczeliwy wiadomo.. i jest czas az mu w pełni stanie, to mozna w odpowiedniej chwili przestac :-P duzy plus czego bardziej sie boje ze trysnie mi i dopiero bedzie trauma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam miękkiego to tylko dłonią, dopiero jak twardnieje biorę do ust. Wytrysk najlepiej kiedy leżysz przyjąć do ust, nie poczujesz smaku, wszystko prosto do gardła, nie jest to takie straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:51 dla mnie cipka ma przyjemny smak i zapach, jeśli u twojej partnerki jest inaczej to współczuję i higienę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i co nie czujesz tego smaku..? przecież jak ma sam wytrysk to są te skurcze a masz go na maxa w ustach wiec.. nie wiem ale chyba bedzie ciezko :-( do tego facet podobno nie moze zatrzymac tego odruchu.. ps. a ile czasu tak schodzi od tego pełnego wzwodu Twoja metodą do końca, bo nie wiem czy mogę w ogole spróbować żeby dać rade :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze co może być to jak laska nie chce brać całego do ust. Nic tylko za kudly i docisnac. Facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o higienę, tu chodzi, że jest to ludzka wydzielina w dodatku organów płciowych i nie ma to fajnego smaku czy zapachu, cipka to nie owoc. Sama ślina obca nie ma fajnego smaku, zauważ że nawet po długim lizaniu się , masz w ustach nieprzyjemny smak, to są wydzieliny organizmu i tu nie ma nic smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sperma jest specyficzna do tego facet ma takie dziwne odruchy jak wypuszcza i ciezko z tym wytrzymac w pelnych ustach, jeszcze jak to trwa x czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:14 nie mam pojęcia o czym mówisz. Żadnego dziwnego smaku po pocałunkach nie czuję, ani też po całowaniu kobiety w jej intymnym miejscu. Przestań pisać głupoty i wmawiać kobietom, że są nie smaczne i obrzydliwe. Właśnie przez takie teksty kobiety wstydzą się całkowicie oddać w trakcie stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie. Nie jest dla mnie też trudne utrzymywanie w ustach penisa w trakcie wytrysku, mojego partnera nie jest pół metrowy żeby miało to sprawiać problem. Myślę że wszystko jest kwestią wprawy. Przed pierwszym obciąganiem długo ćwiczyłam na dildo :P Trwa to różnie, zależy jak jest nakręcony. Czasem 3 minuty ssania, czasem 15. A ty potrafisz powstrzymać swoje odruchy w trakcie orgazmu? No właśnie. To jest moment poza świadomością. Nie możesz ot tak powiedzieć, ze nie będziesz drżeć czy powstrzymać skurcze pochwy, więc i facet tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu moze chodzi o to ze niektore dziewczyny puszczaja po prostu mocz jak dochodza bo ciezko nad tym panowac, wiekszosc opuszcza pecherz i nie ma takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań wmawiać, że te wydzieliny są smaczne i fajne pachną, tu chodzi o przyjemność psychiczną a nie smakową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 no tak, polacy się wstydzą przyznać do pewnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:36 Jak ktoś się całe życie zadaje z brudaskami to nic mu nie przegadasz. Też uważam, że kobiecy zapach i smak jest bardzo podniecający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mylmy nie trzymania moczu z kobiecym wytryskiem! Jeszcze kobiety które popuszczają będą uważały że to orgazm i dopiero nabawią się problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to samo dotyczy facetów spuszczających sie jak tylko wsadza w usta, to też nie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:45 Dlaczego nie fajne? Ja lubię kiedy chwilę przed wytryskiem wkłada mi w usta. Nie męczę się ssaniem a on jest szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że tak, czy męskie wydzieliny czy żeńskie nie pachną i nie smakują jak mango, to jest poświęcenie dla drugiej osoby, aby sprawić tej osobie przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobra to ile fizycznie masz go w tych ustach aż wystrzeli od pełnego wzwodu do samego strzału? podobno szybko odlatują wiec moze dlatego jakos to znosisz..? nie wiem czy to przyjemne jak takie coś trzęsie ci sie w środku gardła, swojemu na to nie pozwalam zeby tak dochodził i tez nie staram sie go az tak "ssać", wiec ciekawe ile to Twojemu zajmuje taki strzał.. ps. a z drugiej strony Twój facet lubi i dziekuje Ci wzajemnosci w przypadku ci..ki ,ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż zanim wejdzie do łózka ma pełny wzwód. Całego brać nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×