Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to dla Ciebie

Polecane posty

Gość gość
To jest o nas. .P. Tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
ja też tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..i nie możemy nic z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
możemy, choć to złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjęłam juz decyzję. Nie będziemy się widywać. Juz czas. . Się rozstać. Czas iść na przód. Zawsze będziesz miał swoje miejsce tam gdzie pozostała pustka po wznieconym ogniu.. uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
A ja podjąłem decyzję, że chcę mimo wszystko być sobą i być z kimś kogo kocham. Mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez my sie nie widywalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie ale oni tak :) buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
jak chcesz. po tylu latach zrezygnować ze mnie? to niemadre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś gotowy zmienić swoje życie? Jeśli to Ty, jeśli to my.. to jest ostatni moment żeby odwrócić bieg zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnować. Hm.. wiesz, czasami tylko taka decyzja jest właściwa. Ja chcę żyć, być szczęśliwa. Ale myśli w których goscisz od bardzo dawna nie pozwalają mi normalnie funkcjonować. Nie mogę Ciebie mieć, wiec musze uciec przed..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i my i oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Zmieniłem się, nie jestem już flirciarzem, docenilem czym jest rodzina i czym jest uczucie, chcę rodziny, ale powoli, nie od razu. docenilem Ciebie. Twoja wyjatkowosc, nasze podobienstwo. Potrzebuje bratniej duszy...Kiedyś nie mogłem, czując, że to złe. Ale złe jest odrzucanie uczuć, które rosną w siłę, odrzucanie uczuć, które nigdy się nie powtórzą. Odrzucanie kogoś kto jest jedynym odpowiednim wyborem. Wstyd mi było, że jestem szcześliwy bedac obok, ale już nie jest. Zrozumiałem, że takie jest życie, czasem popełnia się zło. Ale naprawilem to i pokazalem co naprawde czuje. Juz sie z tym nie ukrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.49. ..szkoda, że to nie Ty, nie my. Powiedz jej to. Na miłość nigdy nie jest za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co naprawiłeś?.Niczego jeszcze nie naprawiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
Powiedzialem. Ale Ona zna mnie. Wie, że nigdy sie nie zmienię. Że to obietnice, że za jakiś czas znowu będzie to samo. Ona chce byc szcześliwa, a ja tylko sieję zamęt w jej zyciu, choć nie tak miało być. Naprawdę chciałem sie oświadczyć, mieć ja zawsze. Chciałem, ale papier tu chyba niewiele zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja siem nie zmieniem bendem flirtować ruhać siem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawiłem. Zerwałem z tymi wszystkim dziewczynami. Przeprowadziłem się i zacząłem od nowa. Udowodniłem to ponad wszelką wątpliwość, że nie chodzi o pieniądze. Że nie chodzi o inną. Naprawiłem tym, że dałem szansę na to by dokonała wyboru, między mna, a nim i wie o tym, że z nim nigdy nie będzie tak jak ze mną. Nie nalegałem, czekałem cierpliwie, nie umawiałem z innymi, dalem z siebie wszystko co w mojej mocy. Więcej już nie mam. Jeśli to co czuję to za mało....i ma sobie polepszyć to droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam wpływu na Twoje decyzje,ja chce być z Tobą,chociaż spróbować.Uciekając popełniasz błąd,ale to Twoja decyzja.Ja będę na Ciebie czakał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.01 dlaczego myślisz ze Ona to ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.01 jeśli czekasz, to daj mi jakiś wyraźny znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
jestem showmanem jestem tulipanem, jestem artystą i twardym kolesiem. a ty jestes najwspanialsza laską urodzona blisko mojej daty urodzenia i wiem ze przy Tobie jest moje miejsce od pierwszego wejrzenia. Droczylem sie, flirtowalem, lubilem kiedy sie wsciekasz o inne, lubilem kiedy dostajesz furii z zazdrości i wszystko co robię, robilem zawsze dla ciebie, z tej pierwszej w moim zyciu milosci, choc nie umialem tego powiedzieć, bo wstyd mi sie przyznac do słowa kocham,mnie twardzielowi ? Docen to i badzmy razem juz zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nadal Ci nie wierzę.Co udowodniłeś?.Ja nie wiem nic o Twoim życiu od 3 lat.Myślisz że jestem jasnowidzką?.skąd mam wiedzieć czy Jesteś sam?.Skąd mam wiedzieć że się przeprowadziłeś albo czy z kimś zerwałeś.Aż tak dobrze w Twoim myślach to ja czytać nie potrafię.Takie rzeczy mówi się w realu.Ja nie uciekłam,to Ty tak to odbierasz.Ładny zegarek masz.:-)pasuje do Ciebie ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.01bo identycznie piszesz.Znak wysłany. Ja potrafię zmienić swoje życie,ale Ty raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.06" czy ona ma rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.09 a skąd ta pewność, że nie potrafię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...cd.istotnie taki Jesteś ..istotnie tak się zachowywałeś.Przypuśmy że doceniam i że chcę z Tobą być..ale zrozum,tutaj tego nie załatwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaabbbbbb
bo ten tekst jest o NAS. zadzwon. numer znasz jestem niegrzecznym, złym chłopcem, kłamcą, manipulatorem i chcę zaprosić Cię do mojego okropnego świata jesli tam wytrzymasz. Sa tam róże i obsypę Cie płatkami, kupię Ci ulubione perfumy. Nie myśl o tym, co złe, tylko co mogę Ci dać, to za czym tak tęsknisz wieczorami, to czego tak szukasz na ulubionym portalu , na ktorym często gościsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sam i tak już zostanie,albo Ty,albo nikt inny :( Ja wiem o Tobie sporo,wystarczy się rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×