Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tomku...

Polecane posty

Gość gość

Kocham Cię i nic i nikt tego nie zmieni!!! Mylisz się myśląc, że mam Cię gdzieś... Jak bardzo mylisz się... Wczorajsza noc przepłakana jak wiele, wiele wcześniejszych nocy.. Największą karą jest tęsknota za Tobą... Za Twoim zapachem...dotykiem...czułymi słowami jakimi mnie obdarzałeś..za MIŁOŚCIĄ jaką mi dawałeś w każdym nawet najdrobniejszym geście... KOCHAM CIĘ Tomuniu!!! I wyje od środka!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo!....jaki do cholery dotyk???.Nie kocham go ,ani on nie kocha mnie.!Przynajmniej mam taką nadzieję.!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jaka do cholery kara?,niby za co?.Niech on da mi święty spokój!wreszcie.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne provo.. niestety.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o tego prawika z N?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie gg?,ja gg nie mam i nigdy nie miałam a to jest prowo bo z Tomaszem to ja tylko do podstawówki chodziłam,nic więcej.! nigdy nic do niego nie czułam,ani on do mnie!.chyba wiem lepiej i nie pisz cie za mnie! debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś za ciebie wypisuje na forum? pewnych rzeczy pojąć się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość s
za mnie? kto?,jak złapię to nogi z d**y powyrywam.domyślam się kto...pewnie ta kretynka Bożena n.,albo Kacha G...obu zależy na Rafale.a niech sobie go biorą ale nie moim kosztem...nie w ten sposób że mnie wrabiają.Druga myśl jest taka że może to jego żona Iwona ,która myśli że moim kosztem (debilna provokacją)załatwia swoje sprawy...i się od niego uwolni bo kogoś ma.a co mnie to obchodzi nie pozwolę jej na to!nie będzie mi psuła opinii dla własnych interesów.nie kosztem mnie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniony tomek
Do autorki...wiesz ze czekam na ciebie??? Ja tez cie kocham I tesknie...tak bardzo chcialbym cie teraz przytulic...tak jak tamtego wieczora...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeka na mnie ktoś inny .!kocham kogoś innego! i jakiego k***a wieczora????????.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniony tomek
Wiesz co s??? Ssssssssssssspadaj...bujasz sie tu po roznych tematach I myslisz ze wszystko tyczy sie ciebie!!!nie jestes jedyna kobieta na tym swiecie ktora ma cos z tomkiem wspolnego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie to Ci chcę kretynie wreszcie uświadomić ! nie mam i nie chcę mieć z tobą nic wspólnego!.szkoła się skończyła dawno temu!.Pora żebyś to wreszcie zrozumiał Tomaszu.! (lub zrozumiała Iwono)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniony tomek
Ja pisze do autorki a nie do ciebie...czytaj uwaznie!!!! Ty mnie nie obchodzisz...nawet cie nie znam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff wreszcie to napisałeś ,tylko na to czekałam.mam nadzieję że już nie będę musiała się denerwować .Nie rób z siebie świętoszka i wracaj do tej swojej podstawówki ,skoro ci się tam tak podobało.piaskownica zaraz obok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S. Ale ja kocham cie...tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ciebie NIE!!!!daj mi spokój i zostaw w spokoju innych!.zwłaszcza US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przez Ciebie moj syn już nie trenuje,przez ciebie i twoje podkopywanie dołków cierpią niewinni ludzie.jesteś podły a twoi rodzice są jeszcze bardziej podli i fałszywi,myślisz ze nie wiem dlaczego trzymają z moimi rodzicami?.wiem doskonale ,! chodzi im tylko o kasę i układy.Nienawidzę cie.!.Zapomnij o tym ze mnie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez skad...to nie moja wina ze jestesmy sobie przeznaczeni...sama mnie kochasz ale boisz sie...nie boj sie kochanie...ja cie przytule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj nie przytulam się z nikim!.przytul leopiej żonę Iwonę bo chyba się Tobą znudziła i szuka innego na prawo i lewo,moim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps, i zapamiętaj sobie jedno-ja się niczego nie boję ..chętnie strzelę ci z liścia jak się nie odczepisz.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez ty jestes ostra...wiesz ze tak lubie najbardziej...Iwonka mnie nie obchodzi...zawsze bylas tylko ty...ty tez ciiagle o mnie myslisz...nie zaprzeczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjesz iluzją !ogarnij się!.Idę spać i śnić o moim przeznaczeniu ...nie o Tobie!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak o przeznaczeniu to tylko o mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o tym ... widzisz,że tu nie da się rozmawiać.Potem do Ciebie napiszę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze,czekam.. napiszesz tutaj? może sms..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekasz na mnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka... Kolejny wieczór przepłakany... Tomaszku-> K.C.! I nigdy się do Ciebie nie odezwę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie?a to czemu? co ja Ci takiego zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×