Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tylko Prawo i Sprawiedliwość

Tragedia!!!!!

Polecane posty

Gość gość
skąd masz takie info? to skrajnie odmienne ideologicznie byty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jaki z tego płynie wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby tak było wniosek plynąłby jeden, każdy pcha się jak może na na publiczną kase :) obywateli maja w doopie, nie liczy się to co mogą zrobić przedstawiając program, liczy tylko 4 lata obżerania się na kosz podatnika, darmowe noclegi (delegacje), podróże, alkohol seks i rock'n'roll :D no i 3x przeciętna średnia co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślcie sobie że po wyborach po- psl -zlew[sld - twoj ruch] zdobędą większość parlamentarną i będą kontynuować kurs ku całkowitej zapaśc***aństwa polskiego. Czas abyśmy kartką wyborczą odsunęli całe to towarzystwo od 1939 pasożytujące na narodzie polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek z tego płynie taki, że nawet jakby wybory wyrała partia świętego mikołaja to i tak żadnych sensownych ustaw nie przepchną. najlepsze w tym wszystkim jest, że sam święty mikołaj jak wiadomo jest wielopartyjny i jako taki zawsze będzie świętym mikołajem. nawet jakbyście prezenty dostali w hanuke zamiast w wigilie i nawet gdyby to były rózgi to wy i ta wierzycie w świętego mikołaja. tylko mu złe trole przeszkadzaja albo połowa reniferów sie zbuntowała tudziez padła z głodu i trza kupic nowe. i tak w koło macieju. w tym roku święty mikołaj na pewno przyjedzie. no i kooorfa jedzie....Sa nagrania zdjęcia z satelity. tylko zawsze coś mu wypadnie i nie dojeżdża. zajepista fucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tv zawsze pokazują ostro debatujących osłów walczących zaciekle o wasze dobro. przeważnie transmituje sie obradu dotyczące jakichś zajepiaszczo ważnych ustaw typu czy orzeł ma wisiec po lewej prawej czy może trzeba go przybić do krzyża. następnie jest głosowanie połowa za połow przecie połowa podala sie do dymisji kooorfa. nigdy sie tym nie interesowałem ale założesie ze te ustawy o których nikt nie informuje opini publicznej przechodzą jednogłośnie. wie ktoś czy i gdzie tto mozna sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Święty Mikołaj przed nami tylko "krew, pot i łzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby tu faktycznie ktoś z kim walczył o władze to nie uchwalono by ZADNEJ ustawy. powtarzam. ZADNEJ. opozycja paraliżowałaby działania partii rządzącej sczególnie jeżeli jest równie liczna. to chyba oczywiste. a jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszą zatem działać w porozumieniu. zapewne dla dobra polski i polaków. udzie którzy publicznie skaczą sobie do gardeł nie potrafią zablokowac ustaw, które partia przeciwna uznaje za swój sukces. i teraz pytanie. czy gdybym z kims walczył o władze to pozwalałbym mu odnsić sukcesy? no nie. dlatego wbijcie se do łbów ze to jest jedna wielka szopka, cyrk i teatrzyk kukiełkowy. gdyby sie tak żarli o każdą ustaawe jak pokazane jest to w tv (a wystarczyłoby jak pisałem blkować ustawy proponowane przez wroga aby wykluczyć go z gry) to nie mieliby sie czym chwalić wyborcom. proste? jak kooorfa świński ogon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie satysfakcjonowałoby nie prawo, które pierdaczą, którego nie rozumieją, z którym się nie liczą, którego interpretację wypaczyli do granic logicznego myślenia, marzę o tym by te wstrętne ropuchy zdychały z głodu, tak jak obywatele, by bez immunitetów były karane za najdrobniejsze pomyłki codziennego życia, jak każdy obywatel, wreszcie by społeczeństwo poczuło odsiecz bezprawia, braku odpowiedzialności, bezlitości jaką fundują im te gnidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem, że po to sie wchod*******alicje żeby mieć większosc parlamentarna. to w teorii. w praktyce gdyby o przyjęciu ustaw decydował jeden głos to faktyczną władze w kraju miałby człowiek, który go odda:) nie PO PiS czy inny SLD tylko bezpartyjny poseł x. rządziłby i dzielił. na c****j zatem wygrywać wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego tym którzy ciesza sie npz tego, że SLD jest obecnie znikomą partia doradzałbym żeby jednak na niej skupili swoj wzrok skoro koniecznie muszą za sytuacje winic jakąś niezbyt uzdolnioną objazdowa trupe aktroską.:) tu cofnałbym się do czssów zaraz po transformacji ustrojowej i zbaddał który z liderów, aktywistów, sponsorów obecnych partii posiadał legitymacje członkowską PZPR. okazałoby sie że wszyscy ją mieli:) krótko rzecz ujmując Rządziła rządzi i będzie rządziła pzpr miłych wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie obrażajcie posłanki senyszy o ile jeszcze jest posłanką, pana lwa millera i innych "przegranych":) natomiast co do reszty to moózecie wnich ciepać pomidorami, siekierami i i granatami. naet lepiej bo sie powie, że władza nie jest mściwa za krytyke:D posnułbym tu jeszcze wizje i przedstawił możiwości jakie daje taki układ ale ostatnio jak wsiadłem na ekipe z sld to mi na łamach kafeterii zasuferowano, ze skończe w pudle jako pedofil:) dlatego od tej pory obrażał będę tylko tych u "władzy":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, PiS będzie rządziło. I zobaczysz jak szybko przyjdzie rozczarowanie. Nie twoje, bo jesteś zapatrzona w mich, ale wyborców przechodnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego mieejsca pozdrawiam doswiadczonych komunistycznych cenzorów którzy odnaleźli sie w nowej rzeczywistosci jako wolontariusze moderujacy różne fora. chwała wam, ze trwacie na posterunku pomimo iż niewdzięczny naród was odrzucił i okrzyknął zdrajcami. upór godny pochwały tym bardziej, ze strużujecie za friko. shatyn😘 przepraszam za wszystko już więcej nie będę. nie chce być *****ny w dooope w piertlu. wybaczcie to mój ostatni post na wasz temat. od dzisiaj jestem gorącym zwolennikiem demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i przepraszam za te "niezbyt uzdolnioną trupe aktorską". to nie była krytyka w końcu maacie inne ambicje. nie gniewajcie sie na mnie. przysięgam, że jużzłego słowa na was nie powiem ba będe was sławił na cały świat z całych sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie ma cenzorów, widocznie masz powiązania z innymi forami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem, ze nie ma:) nie ma równiez podsłuchów, inwigilacji, satelitów szpiegowski i agenta tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiaałbym byc paranoikiem żeby sądzic że są (to taka delikatna sugestia gdzie macie mnie internowć zamiast pudła). migdynie twierdziłem ,że są tu cenzorzy. napisałem jedynie, że odnaleźli sie w nowej rzeczywistoości jako wolontariusze zapewne pragnąć zmyć swoje winy i oczyścić sumienie. PROSZE niekrzywdźcie mnie!!!! sami widzicie, żepisze o was dobrze. wystarczy troche inteligencji żeby zrobić uzytek z tego cco pisze zamiast mnie zaraz straszyć pedałami w piertlu i zapewniać o tym, że niema cenzoorów. jak wam brakuje inteligentnych ludzi to służe doradztwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczuwam sarkazm, oczywiście domena nie jest niczyja, ale chyba zauważyłeś, że pisać możesz dowoli, nikt nie ma ci za złe myśli, nikt się nie mści, zakres odwiedzających jest bardzo szeroki, kto chce czyta kto nie, odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na margnesie to wie ktoś może co robiono z agentami którzy dekonspirowali siatke? mam kilka podejrzeń. np tacy, którzy zapragneli pokazać kto tu rządzi:) moze wsadzano ich po sąsiedzku za pedofilie z tymi, których straszyli? kto wie. ty wyglądasz na takiego co wie. powiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury też są dozwolone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki:) mogłbys przedtawic zakres tematów dopuszczalnych jako :bzdury" żeby sie wiedzieć o czym mam bredzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój wybór, postaraj się by było ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super. ty też sie na przyszłość postaraj. i jak mówiłem: NIECH żyje demokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbezpieczniej to było na ulicy za czasów polskiej republiki ludowej i nie jest to sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×