Odpowiedz na ten temat

Trele - morele , po czterdziestce. Dla niesystematycznych.

• nikita 72 2017.02.20 [23:13]
    lapka.gif
    znowu miałam dłuższą przerwę.. teraz mam dzień urlopu to zajrzałam.
    I .... czy mnie wzrok nie myli ? Rybka wypłynęła ? usmiech.gif
    Serdecznie pozdrawiam usta.gifsmiech.gif
    Sasza, Twoją matematykę zostawię już w spokoju, (oraz zaufanie własnemu wzrokowi jezyk.gif ) dodam tylko, że nie bez przyczyny Niedźwiedź mówił do mnie Dziecię jezyk.gif i nie bez przyczyny pytałam wówczas Melani o "zgodę" na pozostanie tutaj oczko.gif
    Co tu słychać ? Bo nie dam rady (czasowo) przeczytać.
    Czy Niedźwiedź też tu może zajrzał ?
    Pozdrawiam serdecznie smiech.gif
    N.
    "Życie to nie droga szybkiego ruchu między kołyską a grobem... to miejsce na parking pod słońcem..."
    edytowano 2017.02.21 [20:00]
  • _Sasza_ 2017.02.26 [20:46]
    Zauważyłem, miła Nikitko. Wzrok Cię, oczywiście, nie myli. Ryba podpłynęła znienacka, machnęła ogonem raz i drugi a potem znowu ją poniosło w odmęty. Jak ją znam, zjawi się tu ponownie za około siedem lat. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Ona zawsze była nieco chimeryczna.
    Część Twojego wpisu świadczy dowodnie, że Twoja świadomość żyje oglądem sytuacji sprzed - bagatela - dziesięciu lat. Niedźwiedź zniknął, zawiesiwszy swoją działalność na stworzonym przez siebie tłopiku kulinarnym. Zresztą, przez babską część tutejszej populacji, znany była bardziej jako Kucharz a nie Niedźwiedź. No więc Niedźwiedź zniknął, robiąc potężny zamęt w sercach sporej części kafeterianek, czemu się zresztą trudno dziwić, bo oboje dobrze wiemy, że nie było baby, która potrafiłaby się mu oprzeć.
    Moje matematyki faktycznie lepiej pozostawić w spokoju. Jak nic, przerachowałem. Niestety, kudy mi tam do Niedźwiedzia...
    Kafeterianka z kulawą nogą się mną nie chciała zainteresować, choć robiłem co mogłem. Teraz już ze mnie emeryt i na kobiety przestałem zwracać uwagę. No i bardzo dobrze!
    Melania raz jakoś tak mignęła przez chwilkę. Obiecała wpaść i pogadać ale nie dotrzymała słowa. Nie mam pojęcia, gdzie się teraz podziewa. A szkoda, bo fajna była dziewucha. Tak samo przepadła w internetowej otchłani Marianna i Fka. Nie ma Wiktorii. Szafirowy Kot Cudzoziemski szlaja się pewnie po tych swoich Kazachstanach. Przemijają cywilizacje, wymierają ludy, giną kultury. Również Trele nie istnieje, pokryte naleciałościami różnych nowoczesnych fyjsbuków oraz pyłem wciskających się wszędzie instagramów. Czas umierać, Nikito...
  • sztuka naiwna 2017.03.18 [15:18]
    smiech.gif I ja się jakoś źle czuję...
  • gość 2017.03.24 [11:05]
    no ty to akurat powinnas pechowiec.gif
  • Podpisano_Rzóraf 2017.04.19 [22:06]
    Przyszła wiosna - wyszły chsząsze.
  • _Sasza_ 2017.06.09 [05:52]
    Szafirowy Kot Cudzoziemski?
  • Dla_Kogoś 2017.06.12 [13:34]
    "... a za tym pagórkiem też jest lato..."
  • Szanselize 2017.06.14 [21:30]
    Okropnie tutaj pusto!
  • gość 2017.06.15 [11:32]
    pusto i puści
  • nikita 72 2017.06.17 [15:44]
    dzień dobry usmiech.gif
    Cześć Sasza usmiech.gif dzięki za wiadomość i streszczenie dziejów oczko.gif
    Miło było ujrzeć Rybkę.
    Nie zaglądam tu zbyt często, bo za bardzo mnie pochłonęła bieżąca rzeczywistość oczko.gif ale miło wspominam.. o Niedźwiedzia trochę się martwię, ale tak już pewnie pozostanie, może postanowił zniknąć na dobre..
    Co do "czas umierać" zdecydowanie jestem przeciw Sasza i nie wybieram się póki co jezyk.gifusmiech.gif (ale oczywiście wszystko się może ZDARZYĆ)
    Póki co jednak należę bardziej do tych, którzy kochają życie i potrafią cieszyć się z małych rzeczy
    Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych "starych" znajomych usmiech.gifkwiatek.gif
    i taki pogodny kawałek dla Ciebie Sasza usmiech.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=IELSg25_6Rg
    lapka.gif
    "Życie to nie droga szybkiego ruchu między kołyską a grobem... to miejsce na parking pod słońcem..."
  • _Sasza_ 2017.07.16 [16:54]
    Kiedy, miła Nikito, ja również należę do potrafiących cenić większe i mniejsze uroki życia. Pomimo iż, jak oboje dobrze wiemy, różnie się to życie układa. usmiech.gif Cześć, koleżanko! Wygląda na to, że tylko my trwamy na posterunku. Szczerze powiedziawszy nie sądziłem, że po tamtym bardzo burzliwym okresie znajomości, nasze drogi się jeszcze zejdą. A tu bardzo proszę! Cieszę się ogromnie na rzadkie wprawdzie ale jednak rozmowy. Napisz mi, proszę, czy utrzymujesz jakiekolwiek kontakty pochodzące stąd? I w ogóle, po co tutaj zajrzałaś po tak długim okresie nieobecności?
  • gość 2017.07.31 [12:04]
    piszcie coś melanio gdzie jesteeees
  • gość 2017.08.01 [07:57]
    puk puk, czy można?szukam normalnych, dojrzałych ludzi do pogadania....
  • gość 2017.08.01 [19:48]
    idź na pokolenie, tam też chcą gadać a nie mają z kim oczko.gif
  • gość 2017.08.01 [22:47]
    A gdzie jest pokolenie ? Nie widzę .
  • julka_julia 2017.08.02 [13:05]
    Cześć, zajmuje się doradztwem finansowym. Jeżeli nurtują Was jakieś pytania o kredyty, leasing, factoring, ubezpieczenia itp. czekam na wiadomości.
    Mój mail: julia.finpos@gmail.com< /a>
  • BarbeBB 2017.08.02 [19:02]
    Dobry wieczór , witam serdecznie usmiech.gif
  • gość 2017.08.12 [21:58]
    teraz to wy macie 50 lat smiech.gif
  • gość 2017.08.21 [13:28]
    Szukam kobiety dziewicy, najlepiej ładnej, poukładanej, dbającej o dom.
  • gość 2017.08.21 [13:49]
    ale czy taka szuka ciebie?
  • SzafirowyKotCudzoziemski 2017.09.11 [20:52]
    Saszka, gdzie jesteś?
  • __Szaszka_ 2017.10.06 [05:36]
    Nie ma mnie, nie ma, Szafirowy Kocie Cudzoziemski. A Ty? Ty gdzie się podziewasz?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...