Odpowiedz na ten temat

Trele - morele , po czterdziestce. Dla niesystematycznych.

• stara_baba 2006.12.01 [07:54]
    Witam wszystkich porannie i mroźno.
    Szkoda, że wczoraj padłam tak wcześnie, bo fajne temaciki poruszyliście usmiech.gif

Mnie też zawsze wzrusz widok staruszków trzymających się za ręce. Robią na mnie wrażenie małżeństwa obchodzące dwudziestą rocznicę ślubu. Zastanawiam się wtedy, czy w ich życiu nie było burz, czy wszystko szło spokojnie bez problemów i myślę, że pewnie nie, bo przed problemami dnia codziennego trudno się ustrzec. Ważne by nigdy z oczu nie stracić tego, co najważniejsze, by mieć wspólny cel.
    Inna sprawa, że czasy się zmieniły, że upada instytucja małżeństwa, że rozwody takie proste. Ludzie nie walczą. Poddają się szybko i decydują o rozstaniu, czasem pochopnie i szukają dalej.

Jeśli chodzi o równowagę sił i uczuć w związku to rację masz Melciu, że wiele zależy od charakteru, usposobienia osób. Prawdą jest też to, że najlepiej gdy faluje usmiech.gif ale to też zależy od tego jaka ona i jaki on, ale przychylę się do tego co pisała Nikita, że dawanie zbyt wiele odwraca się przeciwko nam kobietom. Wszystko więc z umiarem.

Trzymcie się narazie, jeszcze tu wpadnę usmiech.gif Pozdrowienia dla wszystkich. Melciu kuruj się.
    kwiatek.gif

• alicja_ntka 2006.12.01 [09:48]
    Witajcie!
    Podobają mi się, Wasze trele –morele. Pod-czytuję od samego początku i albo cos źle przeczytałam, albo coś źle zrozumiałam, ale wydaje mi się, że to jakaś „stara gwardia”? Mylę się?? Czy można się do Was dołączyć?

• alicja_ntka 2006.12.01 [10:05]
    Ups... Może odpowiedniejsze będzie - przyłączyć ?? usmiech.gif

Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej.
  • alicja_ntka 2006.12.01 [10:08]
    Nawet włożyłam wieczorowa suknię (czarną) ;P Ale nikogo nie ma, buu, więc na nic to...

Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej.
  • Zgoda... 2006.12.01 [10:11]
    Cóż począć, lata lecą. Ale powiedają, że nieważne ile kto ma, ale jak się czuje jezyk.gif
    Ja tam czuję się jeszcze młodo. Zresztą...towarzystwo odmładza smiech.gif

Dzień dobry! Witaj hm...Alu ?

SB uparła się, ale ja wymyślę jakieś imię smiech.gif
    No żałuj, żałuj, andrzejkowa noc była upojna oczko.gif

Noc z Dziecięciem - marzenie starogwardzisty smiech.gif - Nikita nie bij...

I na poważnie - dawanie zbyt wiele, proszę Leciwej smiech.gif , obraca się przeciwko \"dawaczom\", niezależnie od płci.

Zgoda ?

Czasami o byle cień człowiek ma żal do człowieka, A życie... jak woda ucieka...
  • Zgoda... 2006.12.01 [10:16]
    A tymczasem mamy piękny, słoneczny poranek oczko.gif

Moje pierwsze wrażenie - Oo...policjantka smiech.gif
    Bez urazy, ok ?
    lapka.gif

• alicja_ntka 2006.12.01 [10:22]
    Tak, Zgodo – To moje imię.
    W moim towarzystwie raczej się nie odmłodzisz gdyż jestem panią po... magicznej liczbie użytej w tytule oczko.gif
    A nawiązując do brania, dawania to...Zgoda Zgodo!
    Ale przecież miało być inaczej... Miłość to uczucie skierowane do osoby wyrażające się w pragnieniu dla niej dobra, szczęścia. Ech... to pewnie tylko w encyklopedii tak jest oczko.gif

• alicja_ntka 2006.12.01 [10:24]
    Policjantką kiedys chciałam być, ale to było bardzo dawno temu... Miałam wtedy 16 lat, hihi.

• Zgoda... 2006.12.01 [10:36]
    Myślałem, że poszłaś zdjąć suknię oczko.gif

Ja też jestem po...czterdziestce...inaczej smiech.gif

Może są gdzieś czarodziejki
    I mają na młodość kropelki...

\"Ale przecież miało być inaczej... \" - Hm...?

• alicja_ntka 2006.12.01 [10:53]
    Nie nie...nie zdejmę jej, niech będzie odświętnie. smiech.gif
    A co do Hm? To... A jak człowiek wyobrażał sobie życie? Miłość...och, ach. No sielanka miała być...!
    Dawanie... bez brania oczko.gif On mi daje, ja jemu...Samo dobro! Jak w liście do Koryntian – Hymn o miłości.
    Niestety... aż się przelało. Och, nie przyszłam tu o sobie gadać... Wolę o trelach-morelach oczko.gif

• alicja_ntka 2006.12.01 [10:54]
    I potwierdzam, najlepiej jest jak \"faluje\" oczko.gif

• * Melania * 2006.12.01 [10:58]
    Dzień dobry.
    Słychac tę chrypkę w głosie ?

Z żadnych dobrych rad , \" dla zdrowia \" nie mogę skorzystać, przynajmniej teraz. Nie mam czasu. Idę do pracy smutas.gif

Ale Wy macie problem, nie mniejszy, ze spaniem.
    Dobrze, jak choć z kimś pogadać można oczko.gif

Zdania mi się nie układają. Pustka w głowie.

Witam " nową " smiech.gif

Wracając do wieku, jedyne kryterium, które chciałam jakos określić,
    to, PO CZTERDZIESTCE. A ile, to mało ważne.
    Przedział wiekowy sie rozszerzył , dzięki Nikicie. I super.

• * Melania * 2006.12.01 [11:02]
    Alu, trele - morele obejmuje Twoje doświadczenia też.
    To duży zaszczyt dla pozostałych, jak ktoś zechce cos bliżej o sobie napisać. I nie ukrywam, ciekawiej.
    No, muszę zrobić pstryk monitorowi. Do wieczora.

• Zgoda... 2006.12.01 [11:12]
    O tym falowaniu to mam potrzebę porozmawiania, ale może nie teraz.
    I o Koryntianach też.
    Chciałbym powiedzieć, jeśli jeszcze mogę się powymądrzać, że to co było, czy miało być, można osądzić po tym, co jest teraz.

Ilustrację tej myśli znajdziesz w tym, co napisałem w nocy.

Są ludzie, co wyznają zasadę - klina klinem.
    W skrajnym wypadku wygląda to tak - nie wyszło mi wieczorem - rano będzie druga, drugi.

Randka po tygodniu od dramatycznego, pełnego pretensji, oskarżeń rozstania może świadczyć, że to co było, było...no właśnie...czym, albo jakie.

Głęboka rana goi się długo, zadrapanie znika na drugi dzień.

• Zgoda... 2006.12.01 [11:16]
    Mel...kwiatek.gif

• alicja_ntka 2006.12.01 [11:26]
    Dzień dobry dla „szefowej” – Melani smiech.gif
    Postaram się czasem coś ciekawego napisać oczko.gif

Zgodo...Pewnie, niestety masz rację... to co było, czy miało być, można osądzić po tym, co jest teraz.

Czyli można wnioskować, że... (aż boję się o tym pomyśleć, a co dopiero napisać)

Bo to pewnie, coś byle jakiego było!

• Zgoda... 2006.12.01 [11:40]
    Chwila, chwila !
    Moje przemyślenia nie powinny Cię skłaniać do zbyt daleko posunietych wniosków.

I, upraszczając, nie wiem, o czym mówisz. Nie mogę się do tego odnieść.

Pogoda piękna, biorę aparat, idę na łowy.

• alicja_ntka 2006.12.01 [11:55]
    Zgodo... Zgadzam się z Twoimi przemysleniami i koniec i kropka oczko.gif

Życzę powodzenia na łowach smiech.gif

Ja z głową w papierach pozostanę do godz.15.

A potem weekend, tralala, weekend!

• Zgoda... 2006.12.01 [12:13]
    lapka.gif

• nikita 72 2006.12.01 [12:46]
    Witajcie lapka.gif
    choć pewnie wszyscy sobie poszli... ja zresztą też zmykam zaraz popracować.

co do nocy to bić nie będę, niby za co misiu oczko.gif cieszę się zawsze kiedy mogę jakkolwiek pozytywnie wpłynąć, zadziałać na kogoś... czy to odmłodzić, czy pocieszyć , rozśmieszyć czy też może jeszcze coś innego oczko.gif

A w tym się z Tobą Zgodo nie zgodzę \"to co było, czy miało być, można osądzić po tym, co jest teraz.\" wg mnie tak nie jest, a jakby tak miało być to by znaczyło że zmarnowałam 13 lat z mojego \"młodzieńczego\" wieku, a tak nie uważam.... ale też nie mam teraz czasu na rozwijanie tego wątku..
    Głęboką ranę czasem może ktoś pomóc zagoić albo raczej zabliźnić... i to ktoś pozytywny, że tak powiem jak i negatywny - pozbawiając nas złudzeń... że coś np da się uratować, wtedy zamiast długo cierpieć i czekać niepotrzebnie i walczyć niepotrzebnie można odnaleźć siebie... i skupić się na innym celu...
    tak to jakoś u mnie przynajmniej było, piszę szybko, więc nie wiem czy dość zrozumiale usmiech.gif

witam Alicjantko usmiech.giflapka.gif

Melani kwiatek.gif trzymaj się dzielnie i zdrowiej nam szybciutko

piękny dzionek u mnie też usmiech.gif czyli w moim pięknym Toruniu usmiech.gif

pozdrowionka lapka.gif

Życie to nie droga szybkiego ruchu między kołyską a grobem... to miejsce na parking pod słońcem...
  • stara_baba 2006.12.01 [13:04]
    Witam ekipkę zgraną dobrze znaną i nowe tak jak ja osóbki usmiech.gif

Nikita, żaden czas w życiu nie jest stracony. Nawet ten, który przynosi tylko ból i budzi wątpliwości.

Zgodo zgadzam się, że dawanie zbyt wiele nie przynosi korzyści stronie dającej bez względu na płeć. Ale prawda jest jednak taka, że mężczyźni i kobiety są trochę inaczej wyposażeni emocjonalnie i uczuciowo i jednak to kobietom bardziej zależy na związku, poczuciu bezpieczeństwa, rodzinie. Jest więc mniej prawdopodobne że to ona zrobi krzywdę partnerowi (oczywiście zdarza się) Poza tym silne kobiety są dłużej atrakcyjne dla swoich facetów.

• nikita 72 2006.12.01 [13:33]
    nie to miałam na myśli.. wrócę do tego wątku wieczorkiem, lub nocą oczko.gif

miłego dzionka kochani usmiech.gif
    lapka.gif

Życie to nie droga szybkiego ruchu między kołyską a grobem... to miejsce na parking pod słońcem...
  • Zgoda... 2006.12.01 [15:01]

\"jednak to kobietom bardziej zależy na związku, poczuciu bezpieczeństwa, rodzinie.\"

Bywa niestety na odwrót...

• sekundantka 2006.12.01 [16:04]
    smiech.giflapka.gif

Zgodo, jak od każdej zasady ... istnieją też wyjątki, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. usmiech.gif

• cierpliwa 2006.12.01 [18:40]
    Witam wqszystkich lapka.gif
    Ale tematy czyzby budowanie zawieszone na okres zimowyjezyk.gif
    Ale temat ktorym zajeliście sie jest trudny i samo zycie weryfikuje wiele a teoria obraca się w złudzenia.
    Ja jestem zadowolona ze swojego związku ale jak na mój wiek przystało wiem że zycie to kompromis

Kto chce rozkoszowac się radością musi ja dzielić. Radość i usmiech to lato zycia.
  • Zgoda... 2006.12.01 [19:27]
    Mel, a gdzieś Ty się znowu poturlała ? smiech.gif Musi co na jakąś randkę smiech.gif

Ja zaraz ide na odnowę biologiczną - basen, sauna, yakuzi (?)., wiry, bicze, full service, itp.

Wrócę za dwie godz. jak młody bóg smiech.gif , hm...tak...

• cierpliwa 2006.12.01 [19:43]
    A ja do tej pory myslalam że takim cudacznym zabiegom poddaja sie tylko panie a tu masz babo placekjezyk.gif
    Niesamowite człowiek zostanie bogiem i na dodatek młodymoczko.gif

Kto chce rozkoszowac się radością musi ja dzielić. Radość i usmiech to lato zycia.
  • britka 2006.12.01 [19:52]

Witam serdecznie.
    Wstąpiłam bo spodobały mi się te - \"trele - morele\"
    Jeśli pozwolicie przycupnę na chwilkę ....

• cierpliwa 2006.12.01 [21:39]
    No i udało sie jeszcze dorwac kompa ale zapewne zaraz odbiora oczko.gif
    Ach te moje kochane dzieciaczki jakie nudne byłoby moje zycieoczko.gif
    A tak na marginesie to pomyliłam basen i saune z zabiegami dla kobiet ale ze mnie oferma smutas.gif
    Co tak pusto ?????????????

• gem 2006.12.01 [21:53]
    Witam wszystkich usmiech.gif
    Zazdroszcze wam nocnej rozmowy. Ja niestety musiałam raniutko wstać. smutas.gif
    Może dzisiaj będę mogła dłużej posiedzieć przy kompie usmiech.gif
    (Jak dziecko dopuści...) oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...