Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzeba być desperatem zeby wziąć mloda kobietę z dziecmi

Polecane posty

Gość gość

Moje znajome mają po 20 parę lat i dzieci z różnymi facetami,niektóre z jednym a urodziły urodziły liceum ,jedną w gimnazjum A faceci je biora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ? Rozne sa sytuacje w zyciu. Ja rowniez urodzilam w liceum, rozstalam sie z ojcem dziecka bo okazal sie totalnym dupkiem, teraz mam nowego partnera i w ogole moje dziecko mu nie przeszkadza, wrecz przeciwnie swietnie sie dogaduja i bardzo lubią. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki za bledy pisze z telefonu.Bez obrazy , to dobrze ze sie dogaduja ale dla mnie to glupota,nieodpowiedzialne zachowanie by w tak mlodym wieku zajsc w ciążę, człowieka trzeba dobrze poznać zanim wejdzie się jakąkolwiek relacje . Bo co potem z kolejnym i nastepnym nie wyjdzie i każde dziecko z innym.moja koleżanka ma 23 lata i dwójkę dzieci każde z innym, inna 24 i 5 dzieci rok po roku, też każde z innym. Dziwię się , bo one sobą nic nie reprezentują a i tak mają facetów (nie takich znowu strasznych ). No ale może godza się na wiele by kogoś mieć,nie wiadomo jak im się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stara i nie mam dzieci. Znaczy się, jeszcze mam szansę na faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z dzieckiem to dla faceta wyście awaryjne. Taka nie może dyktować warunków i ma małe wymagania, więc jest duże prawdopodobieństwo, że znowu jakiś du'pek zrobi jej kolejne dziecko i zostawi ją. Znam taką, która ma troje dzieci, każde z innym ojcem i nie ustaje w poszukiwaniach tzw. mężczyzny jej życia. Co pewien czas poznaje już tego właściwego, a kończy się na tym, że ją podyma kilka miesięcy i odchodzi w siną dal. Żaden poważny mężczyzna nie będzie wychowywał cudzych dzieci i nie zwiąże się z taką kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się trzeba obracać wśród normalnich ludzi a nie wśród marginesu, gdzie baba ma 5 dzieci z 5 różnymi facetami, albo facet ma 5 dzieci, kazde z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym się bala związac z facetem co ma dzieci. Zawsze te dzieci będą dla niego najważniejsze. No inna sprawa, że taki to już nie chce kolejnych dzieci, bo już swoje ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:58 to jest właśnie normalna osoba,może nie jest bogata,bo jak ojciec zmarł ale matke ma fajną, ona sama jest mądra tznw szkole zawsze miała świadectwo z paskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:00 To nie jest normalne co opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej* (autokorekta 😠)a poza tym nie jest ladna, wiecznie naburmuszona, a ma facetow . Wiele takich osob znam . Jedna ma dziecko z innym urodzila w wielu 17l, znalazła faceta co na nią chce robić i sobie zrobił z nią dziecko mimo że jest puszczalska i każdy ja miał w miescie nie takim malym :) wiec to nie tak ze poroochaja i odchodza.. Jedyne co to żal mi jednej koleżanki która jest śliczna, zgrabna, nieglupia ale z patologicznego domu. Poznała chłopaka , rok po ślubie zginął w wypadku i została sama z miesięcznym dzieckiem. Taka dziewczyne bym wzięła ale reszte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samotna matka. Od ponad 2och lat eks maz zostawil mnie dla innej kobiety rozpad zwiazku nastepuje z dwoch stron. Choc to on odszedl .Uwazam ze kobiety ktorym raz sie nie powiodlo powinny zostac same dopoki dziecka nie wychowaja.Nie mozna tez przelewac frustracji na kontakty dziecko ojciec i o ile biologiczny ojciec chce i dobrze wykonuje ojcowskie obowiazki nie jest agresorem czy inne glebokie patologie zagrazajace dziecki nie utrudniac kontaktu dziecka z ojcem.Ciezkie ale prawdziwe.Trzeba ponosic konsekwencje zycia jak samotne rodzicielstwo.Jaki mezczyzna sie zdecyduje na kobiete z dzieckiem nie wiem.Ja nie chce macic dziecku w glowie z ojcem sie widuje.A kolejna sprawa nie uwieszam sie na mezczyznach nie zamierzam nikomu komplikowac zycia .Nie jestem desperatka .Dziecko ma 4lata mamy dach nad glowa mieszkanie dwupokojowe w sam raz dla samotnej mamy.Mam pieniadze by dziecko utrzymac i siebie na podstawowym poziomie,jakos leci.Trzeba byc szczesliwym samym ze soba a nie to szczescie uzalezniac od mezczyzny.Obcy mezczyzna nie pokocha dziecka innego mezczyzny to nie realne.Dodatkowo ile sie slyszy o konkubentach matek to przerazajace.Moim zdaniem mama ktorej nie wyszed zwiazek z ojcem dziecka powinna byc sama.Wchodzenie w zwiazki w tym wypadku to nieodpowiedzialnosc.Nie dosc ze dziecko ma juz rozbita rodzine ma jeszcze tolerowac partnera matki z jej egoistycznych pobudek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc szczesliwym samym ze soba a nie to szczescie uzalezniac od mezczyzny.Obcy mezczyzna nie pokocha dziecka innego mezczyzny to nie realne. x Dzieki :) przywrocilas mi wiarę w kobiety, w końcu jakaś mądra i szlachetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A co gdy dziecko chciałoby mieć jeszcze tatę ? A biologiczny ma w d... i nie nadaje się na ojca. Czy zakładanie rodziny to egoistyczna pobudka obu stron czy tylko jednej ? Ponieważ idąc twoim tokiem myślenia samotna mama powinna zostać cierpiętnicą, najlepiej jeszcze żeby się biczowała za to że małżeństwo sie rozpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpietnica ale myslec rozsadnie...to jest jedynie moja opinia moj sposob na zycie .Mozesz miec odmienny szanuje inny pkt widzenia.Dla dziecka meskim wzorem moze byc i dziadek przykadowo jak nie mam kontaktu z ojcem.Skoro czujesz ze lepiej bedzie jesli sie z kims zwiazesz to twoje wybory zycie przekonania.Ja przedstawilam swoja opinie a jak wiadomo ile ludzi tyle opini.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla facetów najważniejsze aby laska była ładna i szczupła. Ja zawiodłam się na typie, któremu przeszkadzało dosłownie kilka kg nadwagi ulokowanych w dolnych partiach ciała, to olał mnie i umówił się z 10 kg lżejszą mamuśką. Mamuśka jak go zobaczyła, to z miejsca, bez słowa sobie pojechała. Dobrze tak gnidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie cierpietnica ale myslec rozsadnie...to jest jedynie moja opinia moj sposob na zycie .Mozesz miec odmienny szanuje inny pkt widzenia.Dla dziecka meskim wzorem moze byc i dziadek przykadowo jak nie mam kontaktu z ojcem.Skoro czujesz ze lepiej bedzie jesli sie z kims zwiazesz to twoje wybory zycie przekonania.Ja przedstawilam swoja opinie a jak wiadomo ile ludzi tyle opini.Pozdrawiam X Każdy ma prawo do swojej opinii ale Ty próbujesz innym narzucić swój styl życia jako jedyny właściwy, pisząc że samotna matka powinna zostać sama. Powinna czy nie powinna to jest wolny wybór każdej kobiety. Każda z nas jest inna i nie każda trafia na doopkow. Ja jestem wdową i nie zamierzam żyć w samotności bo jakaś kafeterianka uważa, że powinnam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem napisalam moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×