Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tu jest dużo mądrych, doświadczonych kobiet, liczę, że trafnie mi odpowiecie

Polecane posty

Gość gość

Spotkałem się z dziewczyną na jednej randce. Nawet pod wieloma względami mi się podoba, jednak nie "ciągnie" mnie do niej. Nie mam efektu, kiedy bardzo bym chciał spotkania z nią, jak to było z moją pierwszą miłością. Na razie nic do niej nie czuję. Mógłbym spokojnie o niej zapomnieć. No i teraz pytanie - czy powinienem umówić się z nią na drugą randkę, czy zapomnieć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się co ci szkodzi, jak da ci broszkę powąchać to i miłość przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Umów się co ci szkodzi, jak da ci broszkę powąchać to i miłość przyjdzie" Z******ta porada :D :D ale co prawda to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Czy to przypadkiem nie Pani Szydło? Ona ma dużo broszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Ja i już
Powiem tak -Ja po 1 randce tez się zastanawiałam czy iść na drugą bo kompletnie nic nie zaiskrzyło. Ale potem myślę ze na 1-szej każdy taki spięty trochę i trzeba dać sobie czasu.( fizycznie też mi się podobał ) I powiem ci ze na 2-giej tak mnie oczarował ze dziś planujemy ślub ( po 3 latach razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z poprzednią nie potrzebowałem wąchać broszki, a byłem zakochany po uszy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umawiaj sie z nia, nic na sile.potem bedziesz miec problem zeby sie od niej uwolnic i ogromne wyrzuty sumienia.wiem bo przez dlugi czas spotykalam (tylko po przyjacielsku) sie z b. milym, sympatycznym facetem, ale mnie do niego nie ciagnelo.czekalam tylko az mi sie odmieni bo uwazalam ze powinnam sie w nim zakochac i spedzic z nim reszte zycia, tylko z wygladu mi sie nie podobal i duzo starszy.mam do dzis wyrzuty ze nie powiedzialam mu wczesniej ze jest fajny ale jako kolega.sa rozne uczucia, nie tylko damsko-meskie, mozna kogos bardzo lubic, ale jak brata i tym robic krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się jeszcze na tą jedną. Jeśli nie zaiskrzy daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się na drugą randkę, będzie spokojnie, bez napięć i stresu. Porozmawiajcie, spędzicie wspólnie czas. Niektóre dziewczyny są bardziej zamknięte , otworzą się przy wytrwalym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam troszkę inne pytanie do randkujących (też do Autora): skoro cię do niej nie ciągnie, to po co się z nią w ogóle umówiłeś? Kurczę, ja bym nawet nie umówiła się z kimś, kto jest dla mnie neutralny, na zasadzie "może coś z tego będzie". Przecież skoro się ze sobą umawiamy to dlatego, że wpadliśmy sobie w oko, czujemy do siebie miętę, może nawet coś więcej i chcemy nadać temu bardziej konkretny kształt. Czy tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko ty tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a czy bierzesz pod uwagę coś takiego, że ktoś może podobać się na zdjęciu, w rzeczywistości również, ale samo podobanie się trudno jest nazwać "przyciąganiem"... co tu jest do rozumienia? Spotykasz się z kimś, żeby go poznać. Wygląd spoko, podoba Ci się, ale masz nadzieję, że charakterem, charyzmą Cię przyciągnie, motoryką twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakim zdjęciu ty mówisz? umawiasz się z ludźmi z facebooka? swatają cię znajomi i pokazują zdjęcie potencjalnego kandydata? nie, nadal nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facebook, to portal randkowy? od kiedy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo dobrze, że nie fiksujesz. Masz czysty umysł i właśnie z taką kobietą powinieneś się ożenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi raz nie zaszkodzi a pozniej woz albo przewoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj portal randkowy? sorry, nie wiedziałam, że to takie oczywiste. nie znam nikogo, kto by się umawiał/poznał przez portal randkowy. z tego co wiem, to są to najczęściej ukryte anonse erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że charakterem, charyzmą Cię przyciągnie, motoryką twarzy x motoryka twarzy :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Dlaczego nie? Przecież wiele osób korzysta z takich miejsc i bardzo sobie to chwalą. Myślę, że zdecydowanie warto zainteresować się tym tematem. W https://www.mydwoje.pl/pani-szuka-pana jest sporo osób po czterdziestce, więc może to Ci się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×