Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaśminiówka

Tu się pije:) 2.

Polecane posty

Witaj Jaśminko😘❤️❤️ pozdrawiam i napiszę później bo teraz przeczytałem Ciebie;) Wpadnę wieczorkiem z piwem w dłoni.fajnie ,że ząłozyłaś nowy topik..może tu pójdzie juz sprawniej... Wszystko jest i będzie dobrze Jaśminko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginger_👄❤️❤️ heeej.. ale ładne te serduszka, bo mam jeszcze inne pokażę Ci Chcesz?Miłe słowa pocieszenia :) Dzięki.Dzionek zleciał mi szybko, Tylko teraz zmęczenie...odzywa się .Może dziś się wyśpię :)A Ty gdzie byłeś i co robiłeś ;)???Oprócz swojej pracy, w której jak wiadomo ze wcześniejszej rozmowy,bywasz kreatywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem ludzie dzień trzeźwości:D, czy jak??? Kafeteria za te niedogodności z zapychaniem niech się wstydzi.Zamiast iść z duchem czasu futurystycznie, to się cofa .I niech redakcja wieeee, że to odbiera chęci w pisaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśminko😘 serce] Pokaż pokaż chętnie zobaczę te serducha:D Skoro miłe te słowa pocieszenia to weź je głęboko zakop w swe myśli.Koniecznie! Wszystkie słowa! Jasne ,że zmęczona..jak się tak do nocy siedzi na kafe:D Dla mnie dzień minął szybko i nie zdążyłem się kreatywnie rozwinąć... a póxniej w domu jak to w domu,obowiązki.Zdązyłem tylko tu do Ciebie zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni mają gdzieś Jaśmin to co piszesz o blokowaniu się.Dlatego ludzie stąd uciekają na inne komunikatory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko coś odpisujesz teraz pomimo ,że nie tnie się:D Mowilaś coś o serduchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ironia..kurcze..czemu Ty to wszystko zawsze odwrotnie traktujesz?..poganiałem Cię tylko byś nie zasnęła mi tu na klawiaturze.Przyrzekam ,że będę Ci zawsze mówił tylko prawdę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to zauważyłem ,że nie ładuje się szybko odpowiedź..zwłaszcza dzisiaj w nocy:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnice przyciągają się...gdybyśmy byli tacy sami to byśmy się odpychali a nie przyciągali:D..fakt..różni..Ty jesteś aż Kobietą a ja mężczyzną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tu wchodzą sprawy techniczne u Ciebie jest inaczej i u mnie ja teraz mam wyjątkowe szczęście że daaa radę w ogóle coś pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przynajmniej wiesz o co idzie z tymi ,,technicznymi" sprawami:D..ale powiedz..nastóruj;) masz już oki?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×