Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko idiotki żrą hormony w tabletkach anty dla facetów

Polecane posty

Gość gość

Glupie baby, facet was zostawi a choroby zostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zaczniesz kogoś wyzywać pomyśl, czy aby na pewno masz rację i nie robisz z siebie głupka? Bo kobiety świadome łykają tabletki antykoncepcyjne dla siebie, żeby nie rodzić co chwilę, bo na facecie raczej polegać nie można w tych sprawach. A nie robią tego dla facetów. I o jakich chorobach mówisz? Każdy stały partner czy mąż na coś choruje? Poza tym przeszkadzają ci tylko hormony płciowe, czy na przykład insulina przeciw cukrzycy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kobietą i jesetem za!! Hormony to syf! brałam anty przez kilka miesiecy i teraz wole polegac na prezerwatywie i kalendarzyku.! Powodzenia wam życze z tymi hormonami bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaa
insulina przeciw cukrzycy ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha choroby związane z branie hormonów, jak widac świadomośc kobiet jest zabójcza w tej kwestii, jesteście tak na prawde jednym wielkim eksperymentem bo nikt nie sprawdził tego jak długotrwałe przyjmowanie hormonów wpłynie na wasz organizm, oraz organizmy waszego potomstwa. Nakręcacie tylko biznes, bo nikt o wasze zdrowie nie dba. Wiecie że hormony to nie jest kuracja antykoncepcyjna one tylko tak sa wykorzystywane, hormony biorą osoby z zaburzeniami, to sa leki stabilizujące organizm, ktoś chory na cukrzyce bierze insulinę bo bez tego może umrzeć, i to nie jest lekarstwo które leczy jego chorobę, on jest n a to skazany do końca życia co to za porównanie, wy bierzecie hormony żeby facet mógł się spuścić bez gumki do środka. Ja nigdy nie brałam hormonów i nie zamierzam się tym faszerować. Niech się facet martwi o antykoncepcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćaaaaa dziś gratuluję średniowiecznego myślenia :( Chcesz mieć stado dzieci, twoja sprawa. Hormony antykoncepcyjne używane są od lat i z powodzeniem są "lekarstwem" na te liczne ciąże. I przestań tu głupoty gadać o chorobach nimi spowodowanymi. Mogę ci podać przykłady chorób spowodowanych przez liczne porody. Na przykład wypadająca macica, rozchodzące sie kości miednicy, odwapnienie kości, wypadanie zębów, zmiany hormonalne po przebytych porodach. itd Ale to pewnie cię nie interesuje. Ty wiesz lepiej. Ok. Powodzenia i niech twój facet dba o antykoncepcje. A potem zwrocisz sie do premiera o emeryture albo pomoc bo przecież nie masz za co 15 dzieci wyzywić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
A moim zdaniem idiotki raczej ich nie biora a potem zachodzą w ciąze z nieodpowiednimi facetami, albo nie maja za co tego dziecka utrzymac, lepiej barac tabletki niz bezmyslnie wspolzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hormony "żrę" od kiedy zaczęliśmy współżycie z przerwą na zaplanowaną dwójkę dzieci. W grudniu 40 rocznica ślubu. Facet jakoś nie chce mnie rzucić, wręcz przeciwnie. Na nic nie choruję, jestem szczupła nadal i jakoś nie widzę, żeby mnie jakiekolwiek choroby brały. Ale co ja tam wiem... Ty nigdy hormonów nie brałaś, ale za to wiesz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo kobiety świadome łykają tabletki antykoncepcyjne dla siebie, żeby nie rodzić co chwilę, bo na facecie raczej polegać nie można w tych sprawach." x Moze na twoim, dorosły, odpowiedzialny facet umie się zabezpieczać. Kobieta ma płodne tylko kilka dni w miesiacu, to po cholerę przez 3 tygodnie łykać anty? A potem się leczyć z raka piersi, raka macicy, na wątrobę, jajniki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha z ta insulina to dobre bylo, a antykoncepcyjne maja szereg skutkow ubocznych, sa nawet rakotworcze, ale o tym sie nie mowi bo marketing jest najwazniejszy, do tego moga powodowac choroby u potomstwa , ale kazdy ma wybor, ludzie sie sami truja na wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
Poza tym ja je biorę i czuje się lepiej niż jak je brałam przed, i lepiej wygladam, mam idealna cere, a wczesniej tak nie było, nie przytyłam , okres mam lagodniejszy No i co najwazniejsze nie wpadłam bo narazie nie chce miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Hormony "żrę" od kiedy zaczęliśmy współżycie z przerwą na zaplanowaną dwójkę dzieci. W grudniu 40 rocznica ślubu. Facet jakoś nie chce mnie rzucić, wręcz przeciwnie. Na nic nie choruję, jestem szczupła nadal i jakoś nie widzę, żeby mnie jakiekolwiek choroby brały. Ale co ja tam wiem... Ty nigdy hormonów nie brałaś, ale za to wiesz lepiej smiech.gif " X Ale ściema. W wieku 60 lat nie trzeba brac anty, bo juz dawno ma sie menopauzę, trollu skretyniały. I skąd wiesz że autorka nie brała? Może brała i chorowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
16:48- metoda kalendarzyka juz nie jednego zawiodła, a gumkom tez całkiem nie wierzyłam , poza tym jako kobieta tez nie przepadam za nimi, jednak nie ma to jak tabletki wole to niz nieplanowane dziecko ,a teraz bym nie chciala jeszcze ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Laura2777777 dziś Poza tym ja je biorę i czuje się lepiej niż jak je brałam przed, i lepiej wygladam, mam idealna cere, a wczesniej tak nie było, nie przytyłam , okres mam lagodniejszy No i co najwazniejsze nie wpadłam bo narazie nie chce miec dzieci " X Jak odstawisz to zobaczysz, co ci sie z cerą i organizmem stanie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
Już robiłam przerwy po 3 miesiace i nic sie złego nie dzialo, moze olres był troche bardziej nieregularny, ale poza tym było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiacie się co z waszymi wątrobami za dziesiąt lat będzie? A potem zd****** No przecież nie piłam! a mam marskość albo inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
Tylko tabletki trzeba brac z rozwaga, robic przerwy co jakis czas np ja robie co roku około 3 miesiace przerwy, poza tym to moje juz 3 tabletki bo wcześniejsze 2 były niedobrane i zle sie po nich czulam , po tych czuje sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
16:54- zawsze sa jakieś skutki uboczne, jedzenie np miesa czy tłustego tez szkodzi watrobie, tyle jest chemii w jedzeniu ,że tez nie jest to obojetne, a ci ktorzy nie brali tabletek zaszli w wiele nieplanowanych ciaż, ja nie czuje sie gotowa na bycie matka wiec wole wybrac mniejsze zlo czyli tabletki wczesniej używałam tez gumek ,ale one sie lubia zsuwać albo ciagle sie balam czy nie pekła gdzieś, kalendarzyk to bardzie niepewna metoda, globulki tez, poza tym nieprzyjemnie pachną no i czesto zawodzą. Jeszcze sie zastanawialam nad spiralka ,ale podobno przed ciaza to nie jest dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czika bum bum
Ja nie oceniam brania tabsów, ale sama bym nie brała, bo zwyczajnie szkoda mi zdrowia. Nawet Ibuprom brany codziennie wyniszczyłby wątrobę, a co dopiero tabletki. Trochę nie rozumiem ze tyle sie gada o zdrowym odżywianiu, ze to i tamto jest szkodliwe, a promuje sie łykanie czegoś co rozwala cały organizm, bo hormony to nie cukierki. Mój mąż wziął antykoncepcję na siebie i jakoś zyjemy, dyskomfort prezerwatywy wynagradza mi bycie zdrową, zero problemów intymnych i infekcji, a koleżanki łykajace tabcy co chwilę z czymś do gina latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.48 Rozumiem że o HTZ nigdy nie słyszałaś? Tak, żrę nadal podczas menopauzy i świetnie mi to robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie czujesz się gotowa do bycia matką to nie rozkładaj nóg! Jak ktoś nie może dźwignąć cieżaru społecznego swojej chuci to powinien ją powstrzymać. A nie potem żal i płacz 'jestem w ciązy'.Głupie ci/ps/ka z ograniczonym myśleniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś 16.48 Rozumiem że o HTZ nigdy nie słyszałaś? Tak, żrę nadal podczas menopauzy i świetnie mi to robi usmiech.gif " X Tyle, ze w tym wieku jest się dawno po menopauzie, niedouczony trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym HTZ jest dla staruchów którym i tak wiele już nie zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedouczonym trollem jesteś chyba ty, skoro jakieś głupoty przyniesione ze szkółki niedzielnej tu wygłaszasz. Zresztą rób co chcesz, twoje życie, nie moje. A tak a propos jeszcze na cmentarz się nie wybieram a mam 63 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow to Ty młodka jesteś :D odwróć cyfry jak się przedstawiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety świadome łykają tabletki antykoncepcyjne dla siebie, żeby nie rodzić co chwilę, bo na facecie raczej polegać nie można w tych sprawach. xxx mogą używać nieszkodliwych prezerwatyw, nie trzeba się truć hormonami, naprawdę. No ale facetom przeszkadza gumka więc idiotki się trują żeby misiowi było wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hormony "żrę" od kiedy zaczęliśmy współżycie z przerwą na zaplanowaną dwójkę dzieci. W grudniu 40 rocznica ślubu. xxx to ty masz chyba z 60 lat, takie stare rury na kafeterii siedzą? :D poza tym sposob pisania jak u gowniary masz mimo podeszlego wieku, żal starsza pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gośćaaaaa dziś gratuluję średniowiecznego myślenia smutas.gif Chcesz mieć stado dzieci, twoja sprawa. Hormony antykoncepcyjne używane są od lat i z powodzeniem są "lekarstwem" na te liczne ciąże. I przestań tu głupoty gadać o chorobach nimi spowodowanymi. Mogę ci podać przykłady chorób spowodowanych przez liczne porody. Na przykład wypadająca macica, rozchodzące sie kości miednicy, odwapnienie kości, wypadanie zębów, zmiany hormonalne po przebytych porodach. itd Ale to pewnie cię nie interesuje. Ty wiesz lepiej. Ok. Powodzenia i niech twój facet dba o antykoncepcje. A potem zwrocisz sie do premiera o emeryture albo pomoc bo przecież nie masz za co 15 dzieci wyzywić smutas.gif xx Ufam swojemu mężczyźnie i on nie chce żebym się truła tabletkami, mamy inne metody i nie planuję 15 dzieci, mam dwoje i wystarczy mam już tyle lat że raczej kolejne trzynastki maluchów nie dorobię :) więc nie będę żebrac o żadną emeryture a gdybym ta piętnastkę dzieci miała to myślę, że nie miałabym potrzeby żebrać rząd o pieniądze:) nie bulwersuj się tak, bierzesz tabletki to bierz ale nie obwieszczaj innym że to takie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuć odwrotnie proporcjonalna do gotowości wzięcia na siebie odpowiedzialności za swoje zwierzęce odruchy popchnie każdą seksualną samiczkę do zjedzenia nawet g****a, a co dopiero dobranego przez lekarza hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×