Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammam

tyran

Polecane posty

Gość mammam

Poradźcie mi co mam zrobić, jestem matka 18 miesięcznego dziecka, przed ciaza leczylam swoja depresje alkoholem, ale jak zaszlam to przestalam pic. Urodzilam dziecko, ale po 8 miesiącach bycia sama, 0 pomocy partnera( tlumaczyl zmęczeniem po pracy) zaczelam znów topić smutki. Teraz jak polozylam dziecko to pojechalam niby na zakupy, ale po nich pojechalam odpocząć w parku i upilam się. Upijam się juz bardzo często, ledwo daje rade w domu. A on mnie wyzywa i traktuje jak śmiecia, nie odzywa się całymi dniami, nic nie robi w domu, a mnie krytykuje. Teraz dzwoni i mówi, ze mam przyjezdzac natychmiast i wyzywa mnie od kirew i szmat. Uderzył mnie nie raz. Policji nigdy nie wezwalam, bo zawsze miałam promile i mogliby mi odebrać dziecko. Boje się, ze jakakolwiek interwencja z zewnątrz to mi by zaszkodzila, bo powiedzialby ze chleje i zaniedbuje dziecko. Najbardziej mnie gnębi jak wie ze wypilam bo jestem wtedy bezbronna. Teraz boje się wrócić do domu. A on pisze smsy ze wychodzi i zostawi dziecko same. Ja juz nie wiem co mam zrobić. Wariuje:( Alkohol pomaga mi to przetrwać. Od nikogo pomocy nie mam, nie mam przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pijaczką i okeopną matką i wymagasz szacunku? Zarabiasz chociaż na picie czy chlasz za mężowskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol ci pomaga??? W czym ci pomaga??? Kobieto obudz sie i rzucaj to świństwo w uj a zaraz potem tego cha.ma złamanego dasz sobie radę tylko uwierz w siebie chcesz żeby ci wkońcu dziecko zabrali?? I zabiorą nie przez tego patafiana a przez wóde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol ci w niczym nie pomaga. Znajdź poradnię odwykową i umów się na spotkanie z psychologiem. Zaczynacie tworzyć patologię.W tym stanie naprawdę zaniedbasz dziecko i dojdzie do nieszczęścia. Zatrzymaj to teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mammam: skąd jesteś? Ja z lubelskiego. Chciałabym Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammam
Z Pomorza. Ja psychicznie jestem wrakiem. W domu nie mam prawa noc od niego wymagać, bo od razu mi wypomina mój nalog i to jakin śmieciem jestem. Wyzywa mnie i moja rodzinę. Kiedys uderzył mnie jak miałam male dziecko na rękach. Nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi Twojego dziecka. Matka pijaczka, ojciec egoista i s******l. Musisz się ogarnąć i odejść. Jeśli nie przestaniesz pić to zmarnujesz swojemu dziecku życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×