Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Udana randka ?

Polecane posty

Gość gość

Przedwczoraj spotkałam się z facetem, milo się rozmawiało, spędziliśmy ponad 4 godziny. Randkę uważam za wyjątkowo udana, ale chyba tylko dla mnie. Odwiozl mnie "do domu" (nie można podjechać bezpośrednio pod dom), dlatego jakieś 300 m musiałam pójść na piechotke. Gdy weszłam do domu, zobaczyłam wiadomość od niego, żebym dala znać jak juz będę w domu Pisaliśmy troszkę, bo było już późno. Przy jakiejś okazji zazartowalam, że był znudzony długim spotkaniem, a on na to, że gdyby był znudzony to wróciłby szybko do domu, a nie spędzal czas ze mną aż do późna. Wczoraj, żeby nie było napisałam wieczorkiem, miałam okazję, żeby powiedzieć ze skończyłam właśnie projekt, pisaliśmy troszkę. Dzisiaj minął cały dzień i milczy. :( faktycznie nie rozumiem facetów, skoro nie jest zainteresowany to po co tak długa randka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej moze byl zajety, moze pracowal albo sie uczyl,albo mial inny problem, moze byl (jest) zmeczony...Nie badz taka zaborcza juz na poczatku znajomosci bo facet od ciebie ucieknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.13 Pracuje, studia skończył juz 7 lat temu ;) Moja kobieca intuicja haha mówi mi, że niestety nie jest za zainteresowany (kiedy to właśnie ja pierwszy raz od dawien dawna byłam zadowolona) . Ale myślę, że jedna wiadomość wysłana z pracy typu miłego dnia itp. to dla zainteresowanego faceta żaden problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piechotka, wieczorkiem .....nóż k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.28 No co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety są takimi bluszczami, dlaczego chcą, by pisać ze sobą dzień w dzień, dlaczego nie uznają, że ludzie oprócz randek mają jeszcze swoje sprawy, kłopoty, spotkania, pracę, obowiązki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.36 Jesteś facetem? Wyjaśniłam to powyżej. Nie chodzi o pisanie 24 na dobę, ale chociaż jednego smska na dzień, tym bardziej po pierwszej randce, kiedy to nie wiadomo w 100 % czy jest sie zainteresowanym czy nie. Nie powiesz mi chyba, że to jakieś duże poświęcenie dla faceta, jedna sekunda, by wysłać wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta nie ma to takiego znaczenia, czy napisze codziennie czy co drugi dzień. Za dużo analizujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pozostaje mi tylko czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto skoro się nie odzywa to nie chce, ot cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11.26 Chyba masz rację bo juz drugi dzień mija a on milczy :( moja intuicja mnie nie zawiodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze napisze, nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facec***iszą codziennie jak są zakochani ,chyba że mają problemy albo baba jest namolna i ich drażni to wtedy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Randkę uważasz za wyjątkowo udana, spędziliście razem 4 godziny, odwiózł cie do domu i tuż po wysłał SMS a ty mu potem piszesz ze chyba się nudził... Miał na rzęsach stawać czy co? Nie dziwię się że mu się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20.28 To, że ja uważam za udaną to nie znaczy ze on tez... Miałam okazję , w formie żartu, wybadać sytuacje to zrobiłam to. Przecież nie napisałam z żalem ze na pewno się nudzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 braci i powiem ci że faceci do tego inaczej podchodzą. Jeden uzna za rodzaj flirtu, a reszta że wg ciebie coś było nie tak choć się starał, jesteś bluszczem a od takich z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałaś z żartem żeby wybadac sytuację. Czyli był to żart czy badanie sytuacji? Masz facetów za debili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rob nie lubie takiej udawanej skromnosci zeby tylko przytaknac ze jest na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jako uwodzicielka powiem Ci że tak zapyta tylko kobieta która nie ceni siebie ,jest tam negatywny przekaz czyli ze mną można się nudzić nawet jeśli to żart i droczenie,ustawiasz siebie w roli takiej,dajesz sygnał co myślisz o sobie ,ja tak nie powiem nawet w żartach ,i tak się niczego nie zbada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie przeprowadza się tylko po oczach jest tam żar albo go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec to było badanie sytuacji w formie żartu. Tez nie mam problemów z uwodzeniem, ale w tym przypadku nie mialam zielonego pojęcia jak on odebrał nasze spotkanie. Nie jestem bluszczczem, po prostu było fajnie i chciałabym jeszcze się z nim spotkać. Ale skoro od 2 dni się nie odzywa, tak więc ja też nic nie pisze, żeby się nie narzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo głupio to badanie przeprowadzilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przesadzajcie, że to jest na pewno przyczyną dlaczego się nie odzywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego tak właściwie oczekujesz po pierwszej randce ? Moim zdaniem facet zachował sie ok a to,że nie napisał przez dzień czy dwa smsa to nie powód aby analizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.08 Oczekuje tego, że skoro była udana to chyba fajnie by było pójść na drugą randkę nie? Ale jego milczenie wskazuje, że jednak nie chce ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż nawet zależy mi na kolejnym spotkaniu, to ja nie chce odezwać się do niego. Moja koleżanka mówi, że nic nie tracę, wiec mogę napisać i ze korona mi z głowy nie spadnie.. i sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobietom tak ciężko napisać zwykłe "cześć, spotkamy się w weekend?". Dlaczego wam ta korona tak z głowy nie może spaść, dlaczego macie takie przerośnięte ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może żyje w średniowieczu z poglądem, że to mężczyzna powinien starać się o kobietę. A już na pewno gdyby mu zależało na kolejnym spotkaniu to napisałby. Tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby tobie zależało na następnym spotkaniu, to byś napisała. Tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×