Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainki są fałszywe

Polecane posty

Gość gość

Też tak myślicie? Pytanie do kobiet które przyjaźnią się z ukrainkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w polu pracujesz, że masz takie znajomości? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ukrainki. Fałszywe, agresywne i dążą po trupach do celu. Nienawidzą Polski i Polaków, chociaż żerują na nas podczas studiowania tutaj. Patrzą z nienawiścią na Polki, bez powodu często zaczynają temat Chmielnickiego, do Wołynia się nie przyznają, wpadają w agresję itd. Odbijają zaraz akcją Wisła, podczas której nikt przecież nie był mordowany. Mówią, że Polska to tylko stan przejściowy- tu się wykształcą za nasze stypendia itd. , a potem zamierzają wyjechać do innych, "lepszych" krajów. Gloryfikują UPA, naprawdę wierzą, że podążanie tą drogą jest ich gwarancją do niepodległości itd. Uważają, że Przemyśl, Zamość, Rzeszów to tak naprawdę ich tereny, a Polska odebrała im to bezprawnie (zapominają, że Ukraina jest stosunkowo nowym tworem). To wszystko wiem po rozmowach z Ukrainkami, które niestety poznałam. Oni naprawdę są niebezpieczni, jakby mogli, to od razu zaatakowaliby Polskę, żeby odebrać "swoje" tereny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwię cię ale UKRAINKI mam na studiach i w pracy a Ty w jakimś środowisku się obracasz ,nie masz się czym chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dokładnie. Ja mam bardzo podobne doświadczenia, szczególnie z tą nienawiścią do Polski i Polakow. Tak, facetow też. Między sobą są szczere, mówią sobie o wszystkim ze szczegółami,nie ma czegoś takiego jak dyskrecja małżeńska. Polscy faceci,tak strasznie zakompleksieni lykaja każde słowo i zachwycają się UKRAINKAMI a one się z nich śmieją i wykorzystują ich w swoich celach. Gdyby wiedzieli co one tak naprawdę myślą to by się zalamali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem zamierzają wyjechać do innych, "lepszych" krajów. X Każdy wie ze Polska jest krajem gorszego sortuj, więc nie rozumiem tego cudzyslowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei moja matka ozenila się z ukraincem. Posluchajcie,może otworzycie oczy. Do czasu ślubu (przez 10 lat) cały czas gral. Udawał wrazliwego,kulturalnego, kochającego mężczyznę a po ślubie okazało się ze to zwykły, ordynarny prostak. Dostał meldunek, dziecko w drodze (ja) - pokazał swoją prawdziwa twarz bo wiedział, ze matka zakochana, z facetami jej nie wychodziło, juz po 30 i w dodatku w ciąży - miał pewność ze nie odejdzie. Bil ja za nic, wyzywal, wmawial rozne rzeczy, straszny agresor. Potrafił ja uderzyć kiedy trzymała mnie na rękach. Potem wyjechał niby w celu zarobkowym więc widywalismy się raz na 3 lata na 2tygodnie kiedy jeszcze PL nie była w Unii , potem raz do roku na tydzień czy dwa. Zawsze urzadzal awantury,uprzykrzal życie. W pewnym momencie doszlysmy do wniosku ze chyba jest chory na umysle . Do tej pory tego nie wiem , może to zwykła nienawiść (ale za co, skoro urodził się i wychowywał w Polsce a matka jest dobra kobieta) czy raczej szatanska nienawiść... A nie zwykla... Groził ze zabije itp.. szmacil BEZ POWODU matce nie kazał pracować (wcisnąl jej jakis kit, ona mu ufala a podejrzewam ze gdyby się nie zgodziła to by ja zmusił i terroryzowal). Zrobił to celowo , zeby zostala bez niczego ale o tym później. Oszukiwal ja na pieniadze, cale zycie zdradzal, z wielka satysfakcja. Manipulowal nami i na każdym kroku oszukiwał. Oczywiście cała jego rodzina wiedziała a nigdy nie pisneli słowa -dopiero pod koniec zycia jego matki dowiedzielismy się ze zaplanował to i nigdy matki nie kochał. Zostawil nas, my plakalismy a on w chamski sposob z satysfakcja powiedzial cos w stylu ze w kooncu macie za swoje . Zostawił z dnia na dzień bez kasy. Teraz już nawet się nie odzywa. Dzięki nam się ustawił... Polki czy polakow nazywaja brudnymi swiniami bez wzgledu co zrobia - chorzy fanatycy. A wy im wchodzicie w dupę? Bierzecie wschodnie scierwa na mężów czy żony bo was "oczarowali"??? ONI WIEDZA CO ROBIA. Nie dajcie się omamic. apropo przyjaznilam sie kiedys z jedna ukrainka i też dopiero po paru latach po winku sie wygadala. Wyksztalcenie nie ma nic do rzeczy. Moj ojciec ma wysokiej stanowisko, jest inteligentny tak jak tamta Ukrainka, z kolei jego siostra jest uposledzona a tak samo podła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze preparowal dowody, wmawial mojej matce wszystkie swoje winy, żadnego honoru, walka o.nic tylko po to by ja wykończyć, ona do tej pory bez obrazy ma jakieś skrzywienie umysłowe. Oni są tak nieludzccy i chorzy ze to się w głowie nie mieści. Kobiety też, ale potrafią manipulować wizerunkiem i nikt w to nie uwierzy póki nie będzie miał okazji się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest. Obywatelom nic a na islamskie czy ukrainskie gowna nagle znajdują się duże pieniadze. Za co ja się pytam?! Czy polacy są gdzieś dobrze traktowani? Mój znajomy pracował w Holandii z samymi holendrami i miał 7 euro za godzinę pracy. Dowiedział się ze wszyscy mają więcej (12-15euro) a on najmniej. Zapytał dlaczego a szef na to: ciesz się, ze w ogóle masz pracę . Znajoma która jest w UK często słyszy Wracaj tam skąd wróciłaś polska świnio itp (swoją drogą,nie wiem dlaczego wszyscy nazywaja nas swiniami???) Jest gorzej traktowana choć ci ludzie których opisałam nie żyją z socjalu, sa dobrymi , uczciwymi pracownikami,inteligentnymi, nie cwaniaczkami spod budy z piwkiem i wygladem leszcza... Moja kuzynka tez pracuje w ambasadzie UK i ma mieszane towarzystwo, mówi ze jest ok, ale wiadomo nikt się nie przyzna jednak od "rodowitych" Brytyjczyków lecą same obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie studiowałem i nie mam tego w planach ale dziwi mnie,dlaczego nie tepicie tych wszy (wszow?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są strasznie fałszywe i bardzo zawistne o Polki , najpierw udają koleżanki aby wyciągnąć z tej fałszywej przyjaźni ile się da dla swojej korzyści a jak Polka koleżanka się zbuntuje i czegoś dla niej nie zrobi to wbije przysłowiowy nóż w plecy, zacznie umizgiwać się do jej faceta(Polki oczywiście) albo zacznie straszyć swoimi kolegami , nawet kradną :( macie koleżanki ukrainki ostrożnie a jak współlokatorki to macie przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraincy tez sa tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety musze sie zgodzic z gosciem z 14.12 moj maz pracuje w firmie w ktorej sekretarka jest wlasnie ukrainka i powiem jedno d***** jakich malo. mizdrzy sie do kazdego faceta mimo ze ma jakiegos tam gacha i dzieciaka. do mojego meza tez startowala ale ukrucilam jej to. moge tylko powiedziec, kobietki uwazajcie na te szlory jesli wasz facet pracuje z jakas to serio miejcie je n uwadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat rzeka :( jeszcze znam przypadki ,że kręcą się obok żonatych nawiązuja znajomość umawiają się a kolega ukrainiec robi zdjęcia z ukrycia aby móc faceta Polaka szantażować na kasę , bo jak nie powie wszystko żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie tematy zakladaja zawistne polki ktore najpierw odrzucaja jakiegos Polaka bo spokojny i porzadny a potem Ukrainka bierze go sobie na meza i ma dobrze z nim. Wy nie doceniacie Polakow to docenia kobiety z innych narodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którzy twierdzą ,że Polki są zawistne to albo sami są ukraińcami albo nie mają szans u Polek i patrzą na wschód. A te korporacje w których tak ukrainki pracują to pewnie burdele czyt. firma wspólnie założona z koleżanka z ukrainy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki to fałszywe brudaski. Zazdroszczą nam POLKOM wszystkiego. Ubierają się tandetnie, są skąpe, włosy przetluszczone, krótkie, kacze nogi. Są łatwe i przeważnie mają HIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny a ty kto jesteś? ukrainka? bo chyba nie polka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd11
hahaha bawi mnie to i pieprzenie Polek jak te Ukrainki sa zle, falszywe itd itd. a wy jakie jestescie nie falszywe?? i glupie jak but?? Jesli juz kogos oceniacie to spojrzcie na siebie, w Hiszpanii,Wloszech i Portugalii to na was mowia na erasmusach - materace, kto byl w Dubaju i zarl gowno od szejow ?? , wy nie latacie na zachod i nie szukacie tam facetow czy nie sprzedajecie sie za sluby za pieniadze. Jak uslyszycie zagraniczny jezyk to juz mokro a co 2 polka w anglii z kolorowy bachorem w wozku i latanie za arabami, to o was w Anglii w sklepach araby sie pytaja o Polki. Wstyd przynosicie tylko Polsce i hanbe i nic wiecej a macie czelnosc mowic o ukrainkach jakie sa?? Plujecie na polskich facetow a pozniej pieprzycie zeby nie wiazali sie z ukrainkami czy bialorusinkami ?? Jesli juz mowimy o burdelach to najwieksza dziewczyny w burdelach we wloszech to Polki , proponuje spojrzec, wy moze nie latacie za anglikami czy niemcami itd. by tylko dostac obywatelstwo, hajs zeby sie zgadzal i potem siedziec na d***e ksiezniczki a potem plujecie na Polske itd. Jesli juz kogos oceniacie to spojrzcie na siebie bo jestescie akurat stoo razy gorsze niz ukrainki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uważam że ukrainki są fałszywe to 1,po 2 polski się k***ią bo tu chore zasady w innych krajach oprócz arabskich to się nie patrzy ile kobieta miała partnerów przed facetem a się żenią bo się kochają:) Po 3.To wina paktofoniki i innych raperów co obrazaja kobiety i nawiazuja polki ze prawdziwa dama to ta ktora urodzi dzieci itd...to jest nam wpajane a my się buntujemy :)Tu kazdy sie kazdego wyzywa polska to s****wo jak te przypakowane nacpane chlopy z tatuazami :D Kto ogarniety ten zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 00:38 Babko lepiej bym tego nie ujęła :D Wielki plus za prawdę o Polsce,a tak na marginesie też jestem women i jakoś nie szukam penisów do szczęścia :D Ale święta nie jestem i nikt mi nic nie zarzuci bo dzisiejsze związki i zdrady to paranoja jest :D Kobieta ani chłop się nie wyszaleją i macie swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokiettt
Zgodze sie z asd11 Polki sa puszczalskie i to w ch*j a mowie na ukrainki, wstyd tylko Polscw przynosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd11
Jesli dla was puszczanie sie to cos normalnego to wspolczuje i zarazem wstydze sie ze takie kobiety mamy w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:47 Ukrainki duzo z prostytucji nie wyciągają. Biorą może 150zl full hahaha a jak facet usłyszy ukraiński akcent przez telefon to dziwni do innej , może byc pasztet byle nie ruska Nie sa szanowane u nas Z reszta uważam ze otwarcie granic i przyjmowanie najróżniejszej maści bydła jest głupie Miejscowi sie buntują , głupi ludzie szukają zaczepki , imigranci to widza , wiec zaczynaja nienawidzieć miejscowych Miejscowe dziewuchy czuja konkurencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uważam że puszczanie się jest dobre ale kobieta może od czasu do czasu pogrzeszyć wy to wyolbrzymiacie co mamy być dziewicami do usranej śmierci :( ?Chorzy debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tyle w was nienawisci? nie mozna oceniac kogos na podstawie tego, skad pochodzi.. Mam kolezanke Ukrainke, jest mila, zawsze moge na nia liczyc, pracuje uczciwie, czasem po 12 h, nie ma nic za darmo, uczy sie, lubie spedzac z nia czas, rozmawiac. znam ja kilka lat i jeszcze nic zlego mi nie zrobila. Unas jest wlasnie tak, kazdy kto nie jest z Polski jest zly. Takie ocenianie stereotypowe. Nie wazne, ze nic o tej osobie sie nie wie, ale juz sie osąd ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDATAKA
zdradzacie,każecie nam zakładać rodziny,mówicie że jesteśmy złe i się kurwimy,ograniczacie naszą seksualność.po 1 to kobiety z dziećmi nie mają jak zarabiać to uprawiają prostytucje jak wy byście nie mieli co do gara włożyć to też byście się podjeli najgorszego bo nawet teraz nie można ulicy sprzątać bo miejsc nie ma po 2 chłopy to świnie i dewoty uciełabym wam niektórym głowy za brak szacunku i wyrozumiałości,pamietajcie ze niektorzy z was sami sypiaja za kase albo rżną co popadnie a po 3 zamknijcie sie bo seks to normalna sprawa mozemy go uprawiac nie mowie na lewo i prawo ale uklad ff z wybranym facetem to nic zlego a przyszly mąż to zrozumie potem bo sam pewnie bedzie mial bogata przeszlosc wiec zamknijcie sie bo klepiecie tymi ryjami i wklepujecie nam te stare zasady w hiszpanii,danii czy niemczech takiego czegos nie ma tylko u nas rap firma bro i inne s****wa narzucaja teksty typu szanuj sie itd a co bawic sie troche nie mozna?mamy pasje jestesmy ambitne i mamy czasem ochote na seks po co nam zwiazek jak to i tak sie zwykle konczy kleska zywiolowa no kurwa nowoczesne kobiety moze masakra ale rownouprawnienie jest wiec zamknijcie te j****e ryje glupie polaki bo mnie krew zalewa az bym wam zeby powybijala typowe cpuny albo faceci co nie maja co ruchac i sie wyzywaja w internecie normalny facet nie patrzy ile kobieta miala partnerow jak jest dojrzaly gitara siema!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie to
PrawdaTaka Zgadzam się w 60 procentach,ale trochę się nie dziwię bo niektóre z moich kumpelek to na okrągło tylko seks i seks ale reszta to jest prawda o facetach bo wyzywacie i klepiecie tymi gębami a sami nie jesteście czyści to kobieta ma mówić co myśli,nie wy :) Ja też bym chciała z tym zrobić porządek ale się nie da:)A bezsenność mnie zaprosiła na kafe i tadam ciekawe tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:14 Nie każda chce zakładać rodzine , p******ic sie z pieluchami , kupkami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×