Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ukrywanie, że się jest zakochanym czy udało się komuś skutecznie

Polecane posty

Gość gość

czy jest możliwe, żeby ktoś był bardzo zakochany w jakiejś osobie i nie dał po sobie tego poznać (żeby ta osoba i otoczenie się nie połapało). Zakładając, że widuje się tę osobę codziennie, np . w pracy, szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się ukryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukrywałam ale nieudolnie :D, niestety już go nie widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ukrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak poznać, ze ktos ukrywa uczucia? Najpierw wysyła sygnały zainteresowania, a potem sie wycofuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wysyła sygnały zainteresowania i się wycofuje to raczej nie po to żeby ukryć uczucie a po prostu walczy ze sobą, bo zauroczenie pozostało bez odpowiedzi (albo ta osoba nie odczytała sygnałów z drugiej strony) i próbuje się odkochać widząc, że dalsze działania są bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Ja próbowałem chować ogon...aż pod brzuch,ale tam drugi ogon... no i konflikt ogonów!Potem stały oba dwa...haha Wszystko się wydało,bardzo długo stało,aż opadło prześcieradło... Lubię herbatki miętowe,bo som bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakochana w Nim minął by 4 rok jak trwa to uczucie widywalismy się prawie codziennie, dziś tylko ból, zero widzen i te uczucie które nadal skrycie skrywam w serduchu..eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że w ogóle nie jesteś zabawny (jeżeli myślisz, że to było śmieszne, to ja Ci szczerze współczuję). Musisz być życiowym frajerem, pożyj sobie w internecie, bo w realu chyba brak dla Ciebie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wychodzi to z trudem i chyba wzbudzam podejrzenia, na razie się trzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie zachowujecie jak staracie sie pokazać tej drugiej osobie, że wam zależy i jesteście zakochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Dwa ogony kiedyś stały,jeden duży drugi mały...mało tego,ze sobą gadały...jednej suczki oba chciały.Co chciały to dostały,upartego psa miały.Suczka chyba nie pamięta,bo skonczyła się w herbacie mięta... Ileż nienawiści na forum uczuciowym?!...najlepiej wychodzi anonimowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ukrywam bo bez wzajemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukrywam bo on ma żonę. . on ukrywam bo ja ma. Popieprzone to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Na szczęście nie mam żony i wolne już moje ogony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też ukrywam bo raczej nie mam szans. wręcz zaczęła mnie unikac?, moze się zorientowała o co chodzi, tak mi się wydaje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam unikać faceta aby nie zauważył jak bardzo mi na nim zależy więc możesz się mylić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie róbcie tak dziewczyny, bo nie wiadomo wtedy o co chodzi:P chłopaki sobie dadzą spokoj, bo nie wiedzą czego oczekiwać i zadna strona niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jaka tu logika ? skąd ma facet wiedziec, że może Cię zaprosic gdzieś ? Pewnie by chciał, gdyby wiedział, że ma szanse ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już go nie widuję więc co za różnica, nawet gdyby mnie teraz gdzieś spotkał a wcześniej coś czuł to pewnie już zapomniał i nie mam szans. A ja? Tęsknię i mam depresję :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO co?? Blefować to można w pokerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapamiętaj, że im mocniej chcesz coś ukryć, tym bardziej się odsłaniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie niekoniecznie, bo jeżeli ktoś ukrywa, zaczyna unikać to z moim brakiem intuicji odbieram to jako olewanie, ignorowanie, a nie ukrywanie, czuję dezorientację, stwierdzam, że dziewczyna mnie nie lubi i odpuszczam. Subtelnych sygnałów też raczej nie odbieram (np. uśmiech traktuję jako zwykły, koleżeński gest - pewnie w większości przypadków robię prawidłowo:D), ale ja z tych, którym większość rzeczy trzeba powiedzieć wprost, nie szukam drugiego dna (bo jak szukam to i tak nie znajduję), w dwóch słowach, mam przerąbane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, tak się starała jedna osoba wobec mnie, że się dopiero wtedy połapałam, jak zaczęła mnie gorączkowo unikać :P x w tym sensie, czy komuś się udało tak normalnie ukrywać, czyli normalnie zachowywać, żeby nie wyszło na jaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam od dziecka bardzo rozwiniętą intuicję i widzę gdy ktoś coś ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćidiota
Ja nie ukrywałem,dlatego szarikiem zostałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w to że gdy dziewczyna/facet zaczęli was unikać wy skapnęliście się że na was lecieli. Wy tu teraz chcecie mnie nastraszyć bo napisałam że tak zrobiłam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to straszne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×