Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Upominek dla faceta?

Polecane posty

Gość gość

30 jest jakiś dzień chłopaka więc wypada dać coś swojemu. Nie myślałam o dużym prezencie, zawsze takie ode mnie dostawał, a tym razem myślę bardziej o małym upominku. Podpowiecie coś? Jestem mało kreatywna i jak nic nie wymyślę to po prostu dostanie czekoladki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kubek z fajnym napisem. perfumy męskie (ale to już droższa rzecz), prezerwatywy smakowe, które potem mu nałożysz i będziesz uprawiać seks (jeśli to robicie), krawat, pasek do spodni, jakiś gadżet erotyczny... cokolwiek ale nie czekoladki. Czekoladek się facetom nie daje (nawet jeśli je lubią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks uprawiamy bez prezerwatyw, pasek dostał, perfumy? Ma ich aż za dużo, kubek już dostał, w krawatach nie chodzi. Ciężko kupić prezent jeśli jest się już z kimś jakiś czas i limity się wyczerpują ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjedźcie gdzieś razem (zorganizuj wyjazd) na jakiś weekend ... Pamiętaj - nie czekoladki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tam lubi czekoladki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechać? Ja mówię o drobnym upominku. Niestety mam teraz spore wydatki związane z początkiem studiów, a na to nikt mi nie da niestety. Faceci mają z górki. Dadzą kwiatka i jest cacy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałem kiedyś szafkę na klucze do garażu,i byłem mega szczęśliwy tylko to ponad 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
". Faceci mają z górki. Dadzą kwiatka i jest cacy ;P" A dziewczyna to sobie kupi koronkowe pończochy za 15 zł i też jest cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwalisz mi konika .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda11111323
Uprawia sport? Jak tak to kup mu jakąś koszulkę z rough radical, nie są drodzy, a odziez jest dosyc efektywna :) jesli sportu nie uprawia..to może wlasnie bedzie mial motywacje, zeby zaczac? Zawsze trochę ruchu to inwestycja w zdrowie, wiec i Ty bedziesz zadowolona jak Ci będzie długie lata żył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tanim i o wiele lepszym od czekoladek prezentem może być taki pokaz-niespodzianka: https://pokazy-iluzji.pl/ Nie tylko będzie się dobrze bawić, ale przy okazji spędzicie ze sobą trochę czasu i będziecie mieli co wspominać w kolejnych latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojego zakupiłam bardzo dobre słuchawki Panasonica. To model HD10, słyszałam, że chwalony. Myślę, że taki praktyczny upominek mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym temacie też polecam tak jak w innym o prezencie dla faceta golarkę od Panasonica, to nie musi być drogi upominek, ale na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×