Odpowiedz na ten temat

Uroki miłosne, czary, spętanie

• pulchna333 2012.01.17 [00:24]
    W tym przypadku radzę na prawdę dokładnie zastanowić się nad tym pytaniem. Czasami w pierwszym momencie odpowiadamy TAK, by po tygodniu rytuałów dojść do wniosku, że właściwie nie warto. Czasami jednak jest właśnie odwrotnie, na poczatku odpowiadamy NIE by po kilku tygodniach stwierdzić, że to była miłość naszego życia i nie potrafimy bez tej osoby żyć. Z doświadczenia radzę zastanowić się dokładnie a następnie zdecydować tak, jak mówi nam nasz wewnętrzyny głos i ta decyzja będzie najlepsza. Jeśli w trakcie magii nie wiadomo skąd przyjdzie zrezygnowanie, to nalezy zrobić sobie przerwę przez kilka dni i potem znów wrócić do rytuałów z pełnym zaangażownaiem. Nie ma sensu przeprowadzać rytuałów jeśli jestesmy pełni watpliwości, gdyż nie przyniosą oczekiwanego rezultatu, dlatego lepiej taki kryzysk po prostu przeczytaj
  • KukuMata 2012.01.17 [22:07]
    Tytuł: Moc osobista i moc z zewnątrz

Podstawowym rodzajem magicznej mocy jest Twoja moc osobista. Jest to energia, której oddziaływanie odczuwasz na co dzień, kiedy przeżywasz silne emocje: gniew, radość, strach. Źródłem tej energii jest Twoje ciało, które przetwarza i magazynuje energię Kosmosu (przyjmowaną w postaci jedzenia, powietrza, wody i światła słonecznego, czyli darów czterech Żywiołów).
    Na co dzień używasz energii do codziennych czynności, niemniej jednak jest jej tyle, że bez uszczerbku dla zdrowia możesz wydatkować ja do innych celów, na przykład magicznych.

Moc osobistą w magii możesz świadomie wzbudzać, kierunkować oraz uwalniać, tak aby przyczyniła się do osiągnięcia zamierzonego celu. Wzbudzasz ją przez napięcie mięśni i ogólny ,,stan gotowości", kierunkujesz za pomocą wizualizacji, zaś uwalniasz podczas odpowiednich czynności właściwych dla danego rytuału magicznego. Podobnie postępujesz, kiedy skupiasz się na jakichś czynnościach codziennych - wówczas też koncentrujesz się na celu i ukierunkowujesz na niego energię. Różnica polega na tym, że w magii wszystkie etapy kierowania mocy na dany cel przeprowadzane są świadomie.

Do uwalniania z ciała energii używa się tzw. ręki rzucającej. Jest to Twoja ,,silniejsza'' ręka, ta której używasz do pisania, czyli - w większości przypadków-ręka prawa. Druga ręka nosi miano ręki przyjmującej, ponieważ przez nią przyjmujesz energie zewnętrzne, niemające źródła w Twoim ciele. Jeżeli jesteś osobą oburęczną, zdecyduj po prostu, która z Twoich rąk będzie rzucająca, a która przyjmująca i trzymaj się tego podziału.

Drugim źródłem magicznej mocy jest moc otaczającego nas świata i czterech Żywiołów. Falujące morze, łąka pełna kwiatów, majestatyczne turnie, mroczny las, letnia burza - wszystko to są niezwykle silne źródła energii naturalnej, których potencjał można wykorzystać do celów magicznych.

Również mniejsze twory natury,takie jak kamienie,rośliny czy muszle to swoiste ,,akumulatory'' i przekaźniki, nie tylko posiadające własną moc, ale także łączące maga z większymi źródłami energii, z których pochodzą. Moc tę pochłaniamy za pomocą wspomnianej wcześniej ręki przyjmującej.

W magii naturalnej łączy się zatem oddziaływanie własnej mocy osobistej z mocą drzemiącą w Naturze. Służą do tego celu rytuały o określonej konstrukcji i wymagające użycia specjalnych materiałów, najczęściej pochodzenia naturalnego.
  • Wieduń 2012.01.17 [22:09]
    Modlitwa w Twojej intencji
    Osoby, które akceptują swoją niedoskonałość, mają potrzebę bycia z innymi ludźmi. W taki sposób powstają wspólnoty połączone chęcią dzielenia się tym, co każdy ma wsobie dobrego. MISYA tworzy przestrzeń dla każdego, kto odkrył w sobie siłę płynącą z akceptacji siebie. Zapraszamy do dzielenia się swoim doświadczeniem. Bardzo potrzebują tego osoby, które dopiero poszukują sposobu na wyzwolenie twórczej energii.

Wsparcie jest potrzebne cały czas, bo nawet wyzwalające doświadczenie samoakceptacji i współodczuwania z innymi nie pozbawia wad, wątpliwości, zniechęcenia. Krąg wspierających się ludzi tworzy energię niezbędną do przetrwania kryzysowych momentów. W ten sposób przemiana świata utrwali się, wielka fala dobra nie zniknie, lecz będzie ciągle zasilana.

Ta symbolika jest spójna z celem naszych działań - połączeniem Ciebie z ukochaną osobą. A jeśli po drodze spotkasz przyjaźń lub po prostu ciekawego i wartościowego człowieka, to także będzie nasz wspólny sukces.

To modlitwa w Twojej intencji.

Modlitwa to wsłuchiwanie się w myśl, wolę i słowa Tego, który chce mojego największego dobra, bo sam jest Dobry. To nieznane, to On, to energia, to przestrzeń. Tu i teraz. Nawet Jezus z perspektywy swojego człowieczeństwa wsłuchiwał się w głos i wolę Ojca. Modlitwa to osiąganie duchowej jedności z Tym, który mnie stworzył i wie o mnie wszystko; z Tym, który gdyby zaszła taka konieczność jeszcze raz oddałby za mnie życie, aby ocalić moje. Modlitwa to bezkresna przestrzeń, w której jest miejsce dla wszystkich których kochamy, na sprawy takie jak pokój na świecie czy ocieplenie klimatu. Wytrwała modlitwa może wiele zmienić, gdyż modląc się mamy dostęp do najpotężniejszej siły we Wszechświecie.

Stosują zindywidualizowane formy doboru, bazujące na Twojej osobowości, upodobaniach, oczekiwaniach i potrzebach. Dla Zakonu Misyonarzy nadrzędnymi wartościami są dyskrecja, szacunek, tolerancja i otwartość. Jesteśmy w pełni świadomi, że ta sfera wymaga delikatności i profesjonalnego podejścia do każdego człowieka z osobna.

Czym jest dla nas modlitwa?

Każdy do tego pojęcia odnosi się indywidualnie. Dla jednego to regułka, którą należy wypowiadać na kolanach, zwracając się swoim ciałem, w stronę Boga. Symbolem tym zazwyczaj jest obraz, bądź figurka, na której znajduje się święta postać. Dla innych modlitwa, to rozmowa z Siłą Wyższą, odbywająca się w dowolnej formie. Może to być prośba, dziękczynienie, bądź zwyczajny żal o swój los. Inni nie wierzą w Boga, w Siłę Wyższą. Osoby te nie mają potrzeby rozmowy z materią otaczającą nas, gdyż nie wierzą. Duchowe ukojenie - to tym jest modlitwa. Nie ważne, do kogo się w niej zwracamy, w jakim celu ją odprawiamy. Pozwala nam ona wyleczyć naszą duszę. Modlitwa pozwala na oczyszczenie swoich myśli, dzięki niej łatwiej Nam żyć. Pozwala zjednoczyć się z materią, której nie pojmujemy swoim rozumem. Większość nie zdaje sobie sprawy, że modli się praktycznie codziennie. Modlitwa to nie regułka, modlitwa pozwala nam wierzyć, że będzie lepiej. Dzięki niej nasze życie nabiera sensu.

Coraz częściej słyszy się o grupowych modlitwach. Polegają one na tym, że dana grupa ludzi modli się w danej intencji. Pozwala im to na kontakt, z Siłą Wyższą, która wspiera na duchu dane jednostki. Dodaje sensu życia i wspiera w codziennych wyborach. Każdy z grupy do modlitwy podchodzi w zindywidualizowany sposób, jednak intencja jest taka sama. Grupowe modlitwy pozwalają odzyskać wiarę, oraz szybciej osiągnąć zamierzony cel. Każdy zna powiedzenie, bo w grupie jest siła. Również siła jest w grupie modlącej się. Grupa pozwala szybciej się zjednoczyć, z najwyższym. Dla Wszechwiedzącej Siły nie ważny jest sposób modlitwy, ważna jest intencja, siła i szczerość przekazu. Jeśli przekaz wysyłany jest od grupy, dotrze on do zamierzonej Siły szybciej, co pozwoli na szybsze ukojenie zlęknionych dusz, oraz szybsze złączenie się z energią lub innym bytem.

Modlitwa dla każdego jest czymś innym. Dla niektórych modlitwą może być rozmowa z drugim człowiekiem, w celu uzyskania duchowego spokoju. Dla innych to zjednoczenie z najwyższym Ojcem, który jest dobrem. Największym dobrem, którego nie potrafi pojąć nasz umysł. Dobrem, które ukaja wszystkie nasze lęki, pomaga przeżyć każdy kolejny dzień, oraz wzmacnia sens życia. Dobro pozwala nam cieszyć się z rzeczy codziennych, uczy nas kochać, zsyła nam miłość. Dla innych modlitwa, to wysyłanie swoich próśb, podziękowań w kosmos. Wysłanie takich myśli pozwoli na ich powrót, w określonym przez Najwyższą Siłę czasie. Ponieważ ta grupa ludzi wierzy, że każda nasza myśl jest wysłana w kosmos, oraz pewnego dnia powraca ona do naszego życia. Modlitwa to swoisty dialog, który pozwala na duchowy rozwój. Wytrwała modlitwa zmienia nasze życie. Należy pamiętać, aby stale myśleć o tym, czego pragniemy. Modlitwa to dialog z materią, która jest bezgraniczna i otacza nas z każdej strony. W swojej osobistej materii możemy zawrzeć wszystko, co nas dotyczy w sposób bezpośredni, bądź pośredni. Wszystko, co chcielibyśmy zmienić, bądź, za co chcemy podziękować. Modlitwa pozwala na uzyskanie duchowego spokoju, który jest niezmiernie ważny przy codzienne egzystencji. Zjednanie się z miłością, z Tym, co nas stworzyło pozwala na znalezienie samych siebie. Na odszukanie swojego własnego ja. Na poznanie swojej osoby od wewnątrz, na zharmonizowanie się ze swoim wnętrzem. Stale należy pamiętać, że modlitwa to nie tylko regułki wypowiadane w Imię Boga, oraz w stronę Boga. Modlitwą możemy nazwać również rozmowę z samym sobą. Ważne, aby osiągnąć duchowe ukojenie. Jeśli będziemy potrafili osiągnąć spokój ducha będziemy w stanie się modlić. Jeśli nauczymy się szczerze modlić, każda prośba zawarta w modlitwie zostanie spełniona. Szczera modlitwa, w której potrafimy położyć ogromne ilości wiary pozwala na osiągnięcie celu, do którego dążymy.

Modlitwa to nie monolog, to dialog, który jest oparty na wierze, miłości i zaufaniu. Jeśli nie brakuje żadnego z tych elementów, modlitwa jest szczera, pozwala na osiągnięcie duchowego spokoju, zjednaniu się z Najwyższą Siła w sposób metafizyczny, oraz dokonaniu rzeczy niemożliwych. Ważne, aby samemu wierzyć w to, że nasza szczera modlitwa może zdziałać cuda. Bo wiara wraz z modlitwą działa cuda. Dlatego módlmy się do otaczającej nas mocy, którą zwiemy Bogiem, aby nasze życie toczyło się w sposób harmonijny w stosunku do otaczającego nas świata. Skorzystajmy z grup modlitewnych, które otaczają nas dookoła. Nie bójmy się wyjść z inicjatywą modlitwy, konkretnej intencji do innych ludzi. Oni rozumieją Nas lepiej niż nasze otoczenie. Dzięki nim nasze prośby zostaną szybko spełnione, a życie nabierze barw. Pozwolą na szybsze zjednanie się z siłą, która jest Stwórcą tego świata. Pomoc grup modlitewnych pozwoli nam na spokojne życie, pełne wiary, nadziei i miłości. A wiara, nadzieja i miłość to najważniejsze, co mamy w życiu, bez tego nasza ziemska egzystencja nie miałaby sensu. Bez tego życie byłoby puste, smutne i bezcelowe. Cieszmy się tym, że posiadamy umiejętność modlenia się i korzystajmy z niej najczęściej jak to jest tylko możliwe.

Jeśli świat jest w stanie Cię zachwycić, to możesz sobie powiedzieć, że jesteś w dobrym miejscu. Potwierdzimy to też MY, poszukiwacze mistycyzmu. Misjonarze modlą się za Ciebie, żebyś poczuł, że jesteś częścią świata.

Oprócz modlitwy ofiarują Tobie wskazówki, jak poczuć wyzwalające zjednoczenie ze światem. Zostałeś wychowany do tego, żeby nieustannie naciskać na samorozwój, żebyś był doskonałym pracownikiem, żebyś był zawsze najlepszy, pierwszy. W konsekwencji patrzysz na świat przez pryzmat własnej kondycji, a tu zawsze jest coś do poprawienia. Więc inni ludzie, najbliżsi, przedmioty, przyroda wszystko to staje się niezbyt doskonałe, żeby pokochać. Nie musisz rezygnować z dążenia do doskonałości, żeby zmienić swoje nastawienie. Zmień perspektywę. Nie patrz ile brakuje Tobie do doskonałości. Zauważ ile dobrego już zrobiłeś. Przekonaj się ile dobrej energii wyzwolisz w sobie tym prostym zabiegiem. Misjonarze nauczą Cię, żebyś żył tak, jakby każdy był częścią ciebie. Przekonaj siebie, że jesteś dobry, godny akceptacji, uprzejmy. A wtedy będziesz mógł się zwrócić z miłością i akceptacją do innych ludzi.

Ludzie MISYI w wielowiekowej pracy nad swoim orędziem zdobyli doświadczenie, które każe im mówić, że wszystkie istoty są ze sobą powiązane. Dobry czyn wzbogaca innych, wyzwala falę dobra rozpływającą się na wszystkie stworzenia. Każdy zły czyn zubaża świat, powoduje falę, która wzbiera i kończy się konfliktem, przemocą. Im więcej dobra, tym mocniej równoważy falę zła. Dlatego misjonarze kładą duży nacisk na modlitwę i samodoskonalenie. Zebrali doświadczenie ludzi ducha ze wszystkich zakątków świata i nauczają drogi doskonałości wewnętrznej. To inny rodzaj doskonałości, czerpiący z pokoju wewnętrznego, miłości, widzący godność innych stworzeń. Ta doskonałość ma niewiele wspólnego z podtrzymaniem urody za wszelką cenę. Ma niewiele wspólnego poczuciem doskonałości prowadzącym do panowania nad innymi. Doskonałość wewnętrzna Misjonarzy zaprasza wszystkie stworzenia do współpracy przy budowie świata duchowego, dobrego moralnie, silnego poczuciem godności uczestników zdarzeń. Dlatego tak ważne jest, żeby było nas jak najwięcej, skupionych wokół przewodników duchowości.

Wewnętrzna duchowość swoje źródło bierze od pierwotne
  • Wróżka Lilith 2012.01.17 [23:34]
    Wróżka Lilith

Robię roczne prognozy oraz odpowiadam na rozległe pytania (nie tylko dotyczące przyszłości, ale również mogę powiedzieć Ci, czy ktoś Cię oszukuje, naprawdę kocha czy przypadkiem czegoś przed Tobą nie ukrywa itd.) przy pomocy kart cygańskich i kart tarota. Od urodzenia posiadam zdolności jasnowidztwa. Wykonywane przeze mnie rytuały cieszą się dużym zainteresowaniem oraz skutecznością. Wykonuje też rytuały : - Uroki miłosne - Rytuały finansowe - rytuały oczyszczające
  • Uczciwie pomogę 2012.08.09 [08:32]
  • gość 2014.10.08 [17:00]
    Uawazajcie na Itona, to oszust! Mnie oszukal na 700zl!
  • gość 2014.11.25 [18:45]
    Korzystałam ze spetania u Marka Piśkiewicza na Górczewskiej w Warszawie, robił to spetanie u niego w domu w mojej obecności, oczywiście okazało się kompletnym fiaskiem, efekt miał byc do miesiaca czasu, oczywiscie przekonal mnie, zebym jeszcze poczekała, bo faecet ma jakies problemy i zaklinanie przyspieszy efekt, zgodziłam się, tak własnie staracilam 900zł, 500 spetanie i zaklinanie 400. poprzedni temat na gazecie zgłosił do usuniecia, ale ja tak tego nie zostawię i mam zamiar pisac o nim prawde wszedzie,gdzie sie da, zeby nikogo wiecej na swoje gierki nie nabrał. A tak nawiasem to odmawia modlitwe ściegnieta z internetu, tylko przetlumaczyl na jezyk polski. Przyzywa ducha blakajacego sie po dnie piekla,ktory nigdy nie siegnie nieba. Znałazłam go na gumtree, pisze, że jest ekspertem od Voodu, a tak naparwde naczytał sie troche w sieci i połaczyl rytuały, ale nawet nie doczytal, ze na przywołanie czarnych swiec sie nie uzywa, na forach z czego pisali na gazecie, poleca go jego chłopak Michal o mailu mich.kowalski@o2.pl
  • gość 2015.01.28 [02:17]
    U mnie rytuał podziałał. Opiszę pokrótce swoją historię.
    Byłam z mężem już 25 lat po ślubie.Na początku było fantastycznie, później przyszły na świat dzieci, obowiązki którymi się dzieliliśmy, mąż od zawsze mi pomagał , ale po trzecim dziecku dopadła mnie depresja , bałam się , nie chciałam wychodzić z domu.Objawy wskazywały na depresję poporodową.Poszłam do lekarza . Do czego zmierzam chce napisać, że mąż był przy mnie jednak to ja się oddalałam od niego.Bałam się tego stanu.Bałam się , że ode mnie odejdzie. I niestety.... odszedł. Pogrążałam suię w depresji jeszcze bardziej. W końcu trafiłam na stronę http://magicznerytualy.pl , pomyslałam co mi zalezy skorzystam i zamówię urok miłosny na Jego powrót. Nie minęły nawet 2 tygodnie a przyszedł zapytać czy jeszcze Go przyjmęusmiech.gif odzyskałam dzięki urokowi mężczyznę mojego życia. Teraz już wyszłam z depresji i jestem szczęsliwa.
  • gość 2015.02.08 [00:04]
    Skorzystała z usług Marka Piśkiewicza,z Warszawy ,przyjmuje na Górczewskiej 200a, na forum polecala go osoba o mailu mich.kowalczyk@o2.pl, na innym forum czytałam że ogłasza się też na gumtree itp podobnych stronach. Zmanipulowal mnie i oszukał na 2 tysiące zlotych, jak zadalam zwrotu to przestał odbierać telefoby. Z czego czytałam na forum gazety wstawia pełne dane swoich klientek ,które piszą w internecie o jego oszustwach
  • gość 2015.02.08 [00:19]
    Może jakieś namiary na wróżkę Lilith?
  • gość 2015.02.11 [09:27]
    Korzystałam miesiąc temu z usługi wróżki i faridy i jak na razie widzę efekt, dodam że u mnie sprawa jest trochę skomplikowana, bo jestem w trakcie rozwodu. Mogę śmiało powiedzieć, że mi pomogła. wrozka.farida@gmail.co m
  • gość 2015.02.11 [09:54]
    Uroki miłosne,czary,spętanie wróżka.@ naiwnym kieszeni pranie
  • gość 2015.02.27 [13:27]
    http://magicznerytualy.pl , to koejny pic na wode, nic nie dziala, nabijanie ludzi w butelke, minal juz dawno czas jak mial byc efekt i nadal nic, jedyne, co to brak kontaktu od magicznych rytualow,odradzam
  • gebryda 2015.02.27 [21:36]
    Wróżka kora- nec@wp.pl polecam robiłam u niej spętanie węzłami miłosnymi i wyszło jak chciałam. Dodam że miałam dość skomplikowaną sytuacje nie będę sie rozpisywać. Ale jestem mega zadowolonausmiech.gif
  • gość 2015.03.18 [17:28]
    www.wrozka-ewa.com polecam rytual sie udal,mialam zalamanie nerwowe,nic mi sie nie udawalo, zawdzieczam jej wiele
  • gość 2015.03.18 [17:42]
    Mój sąsiad oczarował,oczarował,i h...j wyczarowal!
    Muszę pojsc do egzorcysty!
  • gość 2015.03.18 [17:44]
    Ma bydlak 3 dzieci,zone!
    Te wasze czary to diabelskie moce,
    Oobyscie wszyscy w piekle skończyli!
  • gość 2015.04.24 [12:01]
    Ból po rozstaniu jest wielki, wiem o tym z własnego doświadczenia, ale to nie minie z dnia na dzień, czy z miesiąca na miesiąc. Potzreba na to więcej czasu. Ja żeby się nie męczyć zamówiłam rytuał na urokmilosny24.pl i odzyskałam ukochanego. Aczkolwiek czasami lepiej przecierpiec trochę czasu niż na siłę kogoś odzyskiwać.
  • gość 2015.05.06 [20:07]
    http://magicznerytualy.pl
    urokmilosny24.pl
    to ta sama osoba, sprawdziłam, nacięlam sie na ta pierwsza stronke juz zaplacilam jak trafilam na ta druga,ale cos mnie tknelo i napisalym orientacyjnie i w taki sam sposob odpisano mi jak w pierwszym przypadku dla pewnosci sprawdzialm dane do wplaty i to ta sama osoba, na jednej strone 500 za ryt a na drygiej 300, oczywiscie nic nie podzialalo, takze radze miec sie na bacznosci bo oszuci nie marnuja czasu, na kika frontow dzialaja...
  • Ania tarot 2015.07.09 [16:53]
    Witajcie kochani
    Coraz więcej myślimy o uczuciach, tęsknimy za kimś lub za czymś czego jeszcze nie doświadczyliśmy, a czasami mamy po prostu dosyć samotności i chcemy wiedzieć czy jest szansa by poznać kogoś kto pokocha nas takimi jacy jesteśmy.
    Oferuję obszerny rozkład kart na MIŁOŚĆ!
    Zdarza się,że kogoś dopiero co poznaliście,coś Was w tej osobie niepokoi lub zwyczajnie nie wiecie co myśleć,czy jest nadzieja, że z tą osobą stworzycie związek?
    A może czujecie się samotni, jakaś osoba Was inspiruje, ukazuje się w snach,o kimś marzycie?
    Czy można zdobyć jej uczucie?Jak wyjść z inicjatywą i czy w ogóle warto?
    A może jesteś już z kimś związany,ale Wasz związek znalazł się na rozdrożu i nie wiecie oboje co dalej?
    A może jesteście w związku i chcecie wiedzieć jak potoczą się Wasze losy jako pary, nad czym pracować,a czego unikać?
    Jestem tutaj po to aby rozwiać Wasze wątpliwości,pomóc w sercowych rozterkach! Zapewniam pełną dyskrecję
    Należy podać takie szczegóły jak swoje imię,datę urodzenia
    Szczegóły i pytania proszę pisać na moj e-mail: aniakonto@interia.pl< br /> Zapraszam
  • gość 2015.08.15 [13:27]
    Robiłam spętanie miłosne u malabory. Przyjaciółka również go zachwala, więc mogę go wam polecić. malabora77@yahoo.pl
  • gość 2015.09.25 [17:31]
    mi wykonywala urok wrozka ewa ze strony www.wrozka-ewa.com ,stracialm juz nadzieje,nie wierzylam ze ktos mi pomoze,a tu stal sie cud,dzieki niej , marek sie zmienil,przestal uganiac sie z innymi i zrozumial ze to ja go tylko kocham,wrozka ewa mi pomogla
  • gość 2015.12.27 [20:10]
    Ja ze swojej strony mogę polecić obłędnego rytualistę Gaap Kadesza. Pomógł mi i mojej przyjaciółce gaap.kadesz@interia.pl< /a>
  • gość 2016.01.03 [11:00]
    Kryzys nie zawsze da się przeczekać, a i nie każda z nas ma na to czas. Robiłam chyba z 4 spętania i dopiero po malaborze coś ruszyło i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Co będzie dalej, zobaczymy. Mi malabora pomógł! malabora77@yahoo.pl
  • gość 2016.03.07 [22:47]
    Zamawialam spetanie u pani ja2313@op.pl. i zadziałało, ale mam wrażenie, ze moj ukochany jest jakis inny po tym niz wcześniej, jakby nie byl sobą, mimo, ze okazuje uczucia i zaangażowanie. Czy tez macie podobnie ?
  • MikiDm 2016.09.12 [13:56]
    Ale wy dziewczyny durne! Słuchacie tych naciągaczek. Wykonam dla Was odpowiedni urok kompletnie za darmo. Powtarzam za darmo. W razie potrzeb pisać na eczarnecki@gmail.com
  • gość 2016.09.14 [22:55]
    Czarnecki to oszust, umoralnia tylko ludzi. Tu nikt tego nie potrzebuje.
  • karinawer234 2016.09.15 [13:03]
    nira.szeptunka@gmail. com czy ktoś korzystał może ?
  • gość 2016.09.15 [13:08]
    nie znam tej niry, ale jesli chodzi o szeptunke to korzystalam z marty z bialegostoku, chciałam czar na powrot ex,ale po tym,co powiedziala mi marta uznalam,ze nie ma sensu go zmuszac spetaniem,bo i tak nie bedzie to prawdziwa milosc tylko wymuszona przez jakies byty czy duchy ktore ona na niego zesle poprosilam ja o cos co by pomoglo mi go wymazac z pamieci i sparawilo,a by byl mi calkowicie obojetny i zaproponowala mi odciecie energetyczne jestem zadowolona bo stalo sie jak chcialam mienelo pol roku a ja z kazdem dniem coraz bardziej zapominam o bylym. ja z mojego doswiadaczenia moge polecic, martabetania@wp.pl
  • gość 2016.09.15 [13:30]
    Jak można być tak naiwnym, aby wierzyć w takie rzeczy?
  • gość 2016.10.09 [18:09]
    spróbuje pomoc, pomogę za darmo w cieżkich sytuacjach.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...