Odpowiedz na ten temat

Uroki miłosne, czary, spętanie

• Enlil Nippur von Inanna 2017.07.12 [00:46]
    Zgadzam się z osobą wyżej. Są dwa sposoby:
    Pierwszy - szybki... Odwołanie się to czarów, sił nieczystych, pętanie, uroki. Raz, że większość stron oferujących takie praktyki to poprostu oszusci, którzy zwęszyli sposób na zarobek. Dwa, jeśli już się trafi na fachowca - tego typu praktyki nigdy nie dają kożyści! I owszem powiedzmy, że przyciągniesz tą osobę do siebie, ale oboje będziecie nieszczęśliwi. Bo negatywne siły zrobią to tak, żeby pozornie spełnić Twoje pragnienie, ale NIGDY NIE DAĆ CI SATYSFAKCJI, czyli cos innego zabiorą, co dla Ciebie tak naprawdę będzie najistotniejsze. Obejrzyjcie w tej kwestii film "Adwokat Diabła".
    Drugi sposób jest taki: Zadziać NATURALNYMI TENDENCJAMI PRAWA PRZYCIĄGANIA. Zacząć od SIEBIE. Zrozumieć, że wymagania i warunki cel oddalają. Zrozumieć skąd powstało dane pragnienie, dlaczego i przestać rościć sobie doń wymagania, a pojednać się z tym co jest, pogodzić. Tylko wtedy mogą zacząć dziać się cuda.
    Czyli tak: Oczyszczasz siebie, przesyłasz dużo miłości w kierunku celu, energetyzujesz swoją wolę w danym kierunku, nie rościsz sobie żadnych doń praw, godzisz się z tym gdzie jesteś.
    To bardzo skrótowa podpowiedź, dla tych co nie wiedzą.
    W mojej pracy działam 3 fazowo: Mantra do powtarzania przez 30 dni. Rytuał, który wykonuje klient, oraz Rytuał (właściwie seria rytuałów, akurat danej osobie potrzebnych, wspierajacych), który wykonuję Ja. Cena jak za barszcz. Mój rzeczywisty zarobek pochodzi z innego źródła, a to robię bo lubię i chcę.
    Nazwa mojej strony to spetanie.pl, ale właściwie chodzi o coś zupełnie odwrotnego!
    Powoli rusza strona na facebooku (Enlil Nippur Von Inanna. Proste Życie Magiczne) , gdzie będę publikować artykuły, które wyjaśnię prostym ludziom czym jest magia, jak działa, czym są symbole magiczne. Jakie są zasady żądzące tym światem, nami. Żeby wreszcie rozsiać te spory.
    Troche o mnie: Żyję w naturze, komunikuję się z Istotami przyrody. Prawdy osiągałem sam, czytałem, potem wstąpiłem do Zakonów Magicznych (tak, istnieją takie, udzielam dokładniejszych informacji po zapytaniu), trenowałem, poznawałem kolejne ścieżki. Sobie już pomogłem, chcę tą wiedzę siać dalej, takie jest moje przeznaczenie,
    I proszę nie gadać bezsensowanie, że jestem oszustem czy tego typu bzdury, tylko najpierw, jeśli już chcesz się przekonać - przeczytaj treści na mojej stronie, napisz maila do mnie. Tak, żebyśmy nie wrzucali wszystkich do jednego worka, dobrze? oczko.gif
    Pozdrawiam Cię z Kosmicznej Trasy, miejsca, w którym spotykamy się. ENVI
  • QwE3oo 2017.07.12 [00:56]
    Należy włożyć jabłko pod pachę i nosić tak przez godzinę. Potem trzeba je tylko dać ukochnemu/ej do zjedzenia... jak zje to się na amen zakocha lapka.gif
  • Enlil Nippur von Inanna 2017.07.12 [01:09]
    no ba : ) i nawet ma to pewien sens co piszesz haha
    bo zjadając to jabłko, wchłania również Twoją energię, feromony. Potem może w takiej osobie wystąpić nieświadome przyciąganie do Ciebie : ) pozdrawiam serdecznie z Kosmicznej Trasy.
  • gość 2017.07.14 [00:21]
    Ten przynajmniej nie bierze kasy przed rytem ale bo jak mu wyjdzie, jak większość naciągaczy i oszustów. Jego email może warto sprawdzić sudol22@interia.pl
  • gość 2017.07.15 [13:00]
    ja korzystałam z usługi Hanny i jestem bardzo zadowolona, mój mężczyzna wrócił do mnie po 2 miesiącach trochę się naczekałam, ale było warto, maila do tej pani mogę podać jeśli ktoś zechce usmiech.gif
    p.s. jestem bardzo szczęśliwa
  • gość 2017.07.20 [22:33]
    Enlil Nippur von ICANN.
    Ty tak na poważnie, czy żartujesz.
    Jak na poważnie to powiedz mi jakie mam szanse i czy w ogóle mogę startować?
  • gość 2017.07.21 [06:54]
    Witaj to podaj namiary ba ta Hannę może i mi pomoże
  • SlodkaPaskuda 2017.07.21 [07:14]
    ja nie wierzę w takie rzeczy, to zwykła ściema dla osób naiwnych.
  • gość 2017.07.21 [10:50]
    Witam muszę was martwić robiłam już tyle rytualo i ni u Pana Mallbory ,sari mei-linę Jadwiga gawrylu ja2313 i nic nie zadxislo mój przypadek nie był ciężki ,ale i tak rytual nie sprawdził się partner nie wrucil jak mnie zapewnili tylko naczekalm się jak głupie i wierzyłam ze tą magia istnieje ,myślę ze z tymi rytuali to brednie naciągane kasy i tyle pozdrawiam
  • _chłop 2017.07.21 [14:04]
    Ja pirdole co za bzdury..dlaczego te baby sa takie głupie i daja sie naciągac na cięzkie pieniadze zasranym "wrózkom"? Żaden mezczyzna tego nie pojmuje.
  • picer 2017.07.23 [14:23]
    Te rytuały i spetania to tylko wyciąganie od naiwnych ludzi pieniędzy. U mnie też nic nie działa, a robiło mi conajmniej z 10 - ciu rytualistow przez 4 lata.
  • gość 2017.07.24 [14:12]
    Polecam odnośnie feromonów poczytać: http://www.feromony.pl/pp/DZlALANIE-FEROMONOW
    Najlepszy jest Pheromax i Unresistible
  • Enlil Nippur Von Inanna 2017.07.24 [16:07]
    No to na złyh trafiłeś, albo nie rozumiesz podstaw, czekając, roszcząc i wymagając nic nie osiągniesz, pozdrawiam z Kosmicznej Ścieżki.
    spetanie.pl
  • picer 2017.07.28 [22:10]
    Każdy następny rytualista mi dokładnie to samo mówił co Ty, ale za każdym razem było to samo czyli nic. Początkowo byłem o Nią zazdrosny to pewnie szkodzilo mi, ale później już nie byłem zazdrosny o Nią ale i tak to nie działalo. To pic. Magii nie ma.
    Pozdrawiam Cię Enlil z tej ścieżki kosmicznej.
  • spetanie pl oszust 2017.08.27 [23:56]
    Trafiłem na oszustawww.spetanie.pl który obiecywał cuda, obiecywał że rytuał spetania zadziała, że dzieki temu będę szczęśliwy. Kłamał mnie przez 4 miesiące, zwodził. Niestety nic się nie podziało, spętanie nie zadziałało. Czuję się oszukany.
  • gość 2017.08.28 [00:43]
    uwaga!!uwaga!! zofia-rytualy@wp.pl i grazyna.jackowska71@ wp.pl to jedna i ta sama osoba, oszustka naciągara. uwaga na polecającą ją malgorzata.jack owska1977@wp.pl.
  • gość 2017.08.28 [04:42]
    Podaj mi malie do tej Hanny moxe i mi pomoże
  • gość 2017.08.31 [23:43]
    Emilia Angel oszustka, sama poleca się na forum. Ostrzegam, oszukała mnie ta baba.
  • spetaniepl 2017.09.01 [13:11]
    gość 2017.08.27 [23:56] Dziękuję za Twoją uwagę droga Istoto na Ścieżce.
    Otóż wystarczy przeczytać moją stronę nawet pobieżnie, by dowiedzieć się, że żadnych spętań nie robię. Nazwa strony jest nieco przekorna. Stosuję za to integracje z cieniem zrozumienie problemu, nawuralne tendencje przyciągania i inne, zgodne z prawami hermetycznymi.
    Jednak rozumiem Twoje działanie, którym chcesz zwrócić uwagę na mnie w taki, a nie inny sposób. Sam je przyciagnąłem, mając zwrócić uwagę na kwestie przypomnienia ludziom o sobie. Dziękuję.
    Ludzie raczej po mojej pomocy w sferach im ciążących nie kontaktują się już ze mną dalej w przeciwieństwie do tego co piszesz, po ostatniej - trzeciej części, czyli moim Rytuale... Co uważam za jak najbardziej prawidłowe, jeśli nie powiodłoby się, jeśli cała nauka i wspólna praca (oni też wykonują Rytuał specjalny dla ich sytuacji skonkretyzowany, oraz przez miesiac czytają specjalną mantrę, która mówi im dużo na ich własny temat) nie zostałaby wykonana prawidłowo, nie została by dogłębnie i właściwie zintegrowana - to te kontakty by były, pytali by, zastana wiali się, dopytywali, niecierpliwili... To ciche zrozumienie zostaje głęboko w nas i ja i osoba, której pomagam tylko o tym wiemy, wiemy że nastąpiła integracja o nowe treści, radykalna zmiana została uruchomiona i że kontakt jest już nie potrzebny a wręcz niewskazany. Rzeczy muszą się zadziać same. Nikt za nas tego nei zrobi. Daję moc, daję zrozumienie siebie, swoich sił, cech. Daję zrozumienie skąd sie wziął problem, oczyszczenie tego problemu, zrozumienie dokąd to wszystko prowadzi. Potem jeszcze kolosalne wsparcie energetyczne i właściwych Istot.
    Pisałem już podobny post w podobnym temacie, myślę, że to ta sama osoba zwraca na mnie uwagę. Dziękuję za przeczytanie tej wiadomości.
    Enlil nippur von Inanna. Pozdrawiam z Kosmicznej Trasy
  • zakochanabezpamiecihelena 2017.09.02 [20:43]
    dobry wieczor, ostatnio korzystalam z uroku u ewy. pomogla mi. bylam na skraju zalamania nerwowego. moj narzeczony zostawil mnie dla innej d............. bylam zalamana. on jest calym moim zyciem. planowalismy slub dzieci. zakochal sie. ale ewa mi pomogla. naprawde. zrozumial. wrocil... zrozumial kto go naprawde kocha. jestesmy razem, planujemy slub, 4 miesiace temu do niej sie odezwalam, trwalo to jakies 2 miesiace, poczatkowo zaczal sie poprostu zmieniac, zaczal sie interesowac, dzownic,bylam zdziwiona bo juz nie widzialam szans, potes spotkanie,jakby zaczol sie zakochiwac nanowo... bede polecac ewe kazdemu zawdzieczam jej wszystko tarotewa@wp.pl
  • picer 2017.09.03 [14:30]
    Do : Enlil nippur von Inanna.
    Czy Ty możesz pomóc w takiej sprawie jak :
    Ktoś mnie od dawna obgaduje, smaruje i źle mi życzy - czy możesz zrobić tak żeby tą osobę nie skrzywdzić ale żeby do niej to wróciło i żeby zalowala za to co zrobiła?
  • Enlil 2017.09.11 [18:51]
    Krzywdy innym nie robię, nie wpływam na wolę sprzeczną z czyjąś. Natomiast stosując moje techniki zrozumiesz skąd się wzięła taka sytuacja w Twoim życiu, dlaczego są te oszczerstwa, jaka płynie z tego dla Ciebie moc osobista. O co masz się zintegrować, by być pełniejszym - bo po to właśnie ta sytuacja jest... i najprawdopodobniej Twoja intencja się spełni dzięki temu. W każdym razie zrozum, że chodzi tu o Ciebie, a nie o tamtą osobę. Nic nie zdziałasz patrząc na zewnątrz. Ty przyciągnąłeś dla siebie samego takie zachowanie nie bez przyczyny.
    Pozdrawiam z Kosmicznej Trasy 2017. Enlil Nippur spetaniepl
  • picer 2017.09.16 [13:44]
    Dzięki za odpowiedź.
    Przyciagnalem takie zachowanie, ponieważ powiedziałem tej osobie prawdę o czymś a Ona nie chce tej prawdy słyszeć i dodatkowo mnie smaruje po wszystkich znajomych.
  • gość 2017.09.26 [18:12]
  • gość 2017.10.05 [19:15]
    Enlil nippul to oszust niestety. 4 miesiące czekam na efekty i nic. A on już nawet nie raczy odpisać na maila.
  • gość 2017.10.06 [11:02]
    Ile u niego kosztuje rytuał?
  • gość 2017.10.06 [11:43]
    A mnie oszukano na rytualmilosny.blog pl 3 miesiace temu był niby zrobiony rytual milosny a efektow do dzis nie ma. I tez od miesiaca nie odpisuje na wiadomosci. Nie polecam.
  • gość 2017.10.13 [13:17]
    Polecam Alanne Onyxie jeśli chodzi o rytuał miłosny. Mi zadziałał w 4 tygodnie.
  • gość 2017.10.16 [07:56]
    ile placilas?
  • gość 2017.10.16 [20:53]
    u Enlil Nippura 3-4 stówy, w zależności jaką opcje się wybierze.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...