Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nhrddssx

ustapic mu?

Polecane posty

Gość nhrddssx

pokucilismy sie rpzez esy a spytłam sie czy spotyka sie ze swoje byłą bo tak mi sie wydawało powiedział ze nie bo jej nawet nie ma siedzi w innym miescie i obrazil sie teraz nie odzywa sie od 3 dni czy byc ugieta i wyslac esa? z trescia ,, czy twoje meskie EGo nie pozwala sie do mnie odezwac?'' czy bys twardą i zeby nie wyszło ze tylko mi zlaezy i zawsze ja przepraszam i pierwsza sie odzywam pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobito wypchnij sobie rozum
mne sie wydaje że mu się narzucasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek
Ty go obraziłaś swoim bezpodstawnym brakiem zaufania „bo tak mi się wydawało” to schyl głowę i pierwsza się odezwij a słowo przepraszam też możesz powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhrddssx
jak wypiesci moje stopy językiem i wyczyści odbyt to mu ustapię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
moj facet mnie uderzyl normalnie mnie uderzyl mam wielkiego siniaka pod okiem i mam rozkwaszony nos.. chyba jestem w szoku jeszcze.. mowil ze nie chcial i ze to juz nigdy sie nie powtorzy.. jejku.. nie moge sie pozbierac... czy moge mu zaufac ze to pierwszy i ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
moj facet mnie uderzyl normalnie mnie uderzyl mam wielkiego siniaka pod okiem i mam rozkwaszony nos.. chyba jestem w szoku jeszcze.. mowil ze nie chcial i ze to juz nigdy sie nie powtorzy.. jejku.. nie moge sie pozbierac... czy moge mu zaufac ze to pierwszy i ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×